Formule

Formule

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 71

08.09.2020 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

Patrick Schober na Masaryk Racing Days v Brně

Patrick Schober a tím Procar Motorsport absolvovali v posledných týždňoch motoršportový maratón. Štyri závodné víkendy má Patrick Schober za sebou a nie všetky boli úspešné.

více ..

06.09.2020 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

Formule 2 na Monze. Ticktum diskvalifikován, vítězem se stal Callum Ilott

Callum Ilott Monza by Roman Klemm Vítěz zavodu F2 v Monze Daniel Ticktum diskvalifikován Angličan Callum Ilott se "u zeleného stolu" stal novým vítězem dnešního sprintu formule 2.

více ..

06.09.2020 Formule Vložil:Michal Hylán Celý článek

Pierre Gasly si dojel pro první vítězsví v kariéře, Mercedesy mimo stupně vítězů

Chaotický závod ovlivněný červenou vlajkou vyhrál Pierre Gasly na Alpha Tauri. Těsně druhý skončil Carlos Sainz a třetí dojel Lance Stroll na Racing Pointu. Mercedesy na pátém a sedmém místě.

více ..

06.09.2020 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

Delétraz v Monze bodoval, Piqueta ve stíhací jízdě zastavila kolize

Louis Deletraz Oba závodní dny na legendárním okruhu v Monze byly hodně vidět vozy české stáje Charouz Racing System. Prapor týmu držel vysoko hlavně Louis Delétraz. V sobotu si vyjel osmé místo a tím pádem i pole-position do nedělního sprintu. Ten dokončil na velmi hezkém pátém místě, i když zřejmě čekal více.

více ..

06.09.2020 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

Povedený víkend F3 pro Charouz Racing System: V Monze bodovali Belov i Staněk

Roman Staněk Předposlední závod FIA F3 na legendárním okruhu v Monze přinesl českým barvám důvod k radosti. Michael Belov i Roman Staněk totiž dokázali bodovat, hodně vidět byl i třetí do party z týmu Charouz Racing System Igor Fraga. Jezdce už tedy čeká jen vrchol sezóny příští týden v Mugellu.

více ..

06.09.2020 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

Daniel Ticktum vítězem sprintu F2 v Monze. Charouzův Delétraz dojel z pole-position jen pátý

Sprint formule 2 vyhrál stylem start-cíl bývalý junior Red Bullu, Angličan Daniel Ticktum z týmu DAMS. Pro Charouz Racing System znamenala neděle v Monze spíše zklamání: Z prvního místa startující Louis Delétraz dojel za Ilottem, Lundgaardem a Schumacherem jen pátý. Druhá česká Dallara s Pedrem Piquetem v kokpitu byla také na bodech, když si Brazilec vůz poškodil.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 71