Formule

Formule

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 31

05.08.2019 Formule Autor:Standa Hylán Celý článek

Formule 2 na Hungaroringu. Pro Charouzův tým byla maximem dvě desátá místa

Hungaroring 2019 Dvě desátá místa patří Callumovi Illotovi, ale jeho týmový parťák Juan Manuel Correa na elitní desítku nedosáhl. To je v kostce bilance, se kterou odjíždí Sauber Junior Team by Charouz z maďarského Hungaroringu. Britský pilot tak do své i týmové „kasičky" připsal další cenný bodík do pořadí šampionátu FIA Formula 2.

více ..

05.08.2019 Formule Autor:Standa Hylán Celý článek

Formule 3 v Maďarsku. Sauber Junior Team by Charouz bez bodu

Hungaroring 2019 Pro nováčky Sauber Junior Team by Charouz v seriálu FIA Formula 3 to byl v Maďarsku pořádně těžký víkend. Proměnlivé počasí, technické problémy a ne úplně dokonalé hospodaření s pneumatikami znamená, že na rozdíl od předešlého podniku v Silverstone, si stáj z Hungaroringu body neodváží.

více ..

01.08.2019 Formule Autor:Michal Hylán Celý článek

Ve vedení Drexler Automotive Cupu je i po Mugellu Sandro Zeller

Švýcar Sandro Zeller na voze Dallara 306 VW vede po závodech v Mostě i v italském Mugellu a má letos namířeno k titulu v Drexler Automotive Formel Cupu.

více ..

31.07.2019 Formule Autor:Standa Hylán Celý článek

Formule 3 v Maďarsku: Cíl je jasný - body, body, body

Maďarsko Mistrovství FIA Formule 3 vstoupí o víkendu do své druhé poloviny. Na Hungaroringu chce Sauber Junior Team by Charouz potvrdit zlepšení z posledního podniku na Silverstone a z Maďarska si odvést co nejvíce bodů. Zda se to podaří můžete sledovat i vy v přímých přenosech Sport 1 a Sport 2.

více ..

30.07.2019 Formule Autor:Standa Hylán Celý článek

Formule 2 pokračuje o tomto víkendu na maďarském Hungaroringu

Před Maďarskem Další zastávkou v kalendáři šampionátu FIA Formula 2 bude už tento víkend maďarská metropole Budapešť. Chybět u toho samozřejmě nebudou ani piloti Sauber Junior Team by Charouz Brit Callum Ilott a Američan Juan Manuel Correa. Společnost Sauber Motorsport, která ve F1 jezdí jako Alfa Romeo Racing a stáj Charouz Racing System před touto sezónou představili program Sauber Junior Team by Charouz, která dává šanci mladým talentovaným jezdcům napříč soutěžemi FIA. V každé kategorii, která znamená krok k jezdci vysněné F1, má juniorský tým Sauber svůj tým. Výjimkou samozřejmě není ani Formule 2.

více ..

28.07.2019 Formule Autor:Standa Hylán Celý článek

Třikrát pódium a body pro všechny jezdce juniorky Sauber

Hockenheim Povedený víkend v rámci německého šampionátu Formule 4 má za sebou Sauber Junior Team by Charouz. Stáj si připsala hned tři umístění na stupních vítězů, z toho dvakrát se to povedlo francouzskému mladíčkovi Theo Pourchairovi. Neztratil se ani český supertalent Roman Staněk. Tým má momentálně čtyři jezdce v elitní šestce mistrovství a je na čele pořadí týmů, navíc Staněk je v čele nováčků.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 31