Formule

Formule

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 34

08.09.2019 Formule Vložil:Jindra Kraus Celý článek

Charles Leclerc po devíti letech dovezl Ferrari vítězně do cíle v Monze

Leclerc Monza 2019 Máme za sebou další formulový víkend, chtělo by se říci, že náročný. Smrtelná havárie Anthoina Huberta z minulých podniků v Belgii zanechá černou skvrnu v motorsportu již navždy. Je těžké to všechno vstřebat, navíc každým dnem přichází nové zprávy ohledně stavu dalšího účastníka havárie, Juana Manuela Correy, který je dle posledních informací v umělém spánku a objevily se u něho problémy s dýcháním. Přejme si, aby vše dobře dopadlo.

více ..

08.09.2019 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

Body pro Ilotta, ale krutý konec víkendu

Vypadalo na úžasný víkend pro Sauber Junior Team by Charouz. Na okruhu v Monze v dalším díle šampionátu FIA Formule 2 si Callum Ilott dojel v sobotu pro čtvrté místo, v nedělním sprintu to navíc vypadalo na pódium. V posledním kole však přišel zkrat britského pilota a konec nadějí.

více ..

08.09.2019 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

Formule 3 v Monze: Pro Charouzovu stáj dovezl body jen Scherer

Monza Byl to celkem solidní víkend. Další díl FIA Formule 3, tentokrát na legendárním okruhu v Monze, byl z pohledu českého týmu Sauber junior by Charouz docela vydařený. Zasloužil se o to zejména švýcarský pilot Fabio Scherer, který bodoval jak v sobotním hlavním závodě, tak i v nedělním sprintu.

více ..

07.09.2019 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

Formule 3 v Monze: Smůla Zendeliho a body pro Scherera

Monza Jezdci Suber Junior Team by Charouz se objevili na startovním roštu Velké ceny Itálie v Monze jen týden po tragické nehodě ze Spa, která stála život Anthoine Huberta a ze které si jejich parťák z F2 Juan Manuel Correa odnesl těžká zranění. A pro českou stáj z toho byly body díky devátému místu Fabio Scherera.

více ..

06.09.2019 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

Vašek Šafář v Brně s náhradní formulí

Vašek Šafář Masaryk Racing Days Na Masaryk Racing Days startuje ve třídě D2 i nadějný severočeský závodník Václav Šafář. Krátce jsme hovořili s jeho otcem a manažerem v jedné osobě Václaven Šafářem sen.

více ..

05.09.2019 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

V Monze jen jeden vůz: Charouzova stáj podpoří svého zraněného pilota

před Monzou Vzhledem k tragickým událostem, které se staly minulou sobotu ve Spa-Francorchamps, vyšle Sauber Junior Team by Charouz do závodů FIA Formula 2 v Monze pouze jeden monopost.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 34