Formule

Formule

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 94

10.05.2021 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

V Barceloně začala sezóna F3: Charouz Racing System bral dobré body

Logan Sargeant V Barceloně začala sezóna F3: Charouz Racing System bral dobré body Na okruhu v Barceloně, kde o uplynulém víkendu začala sezóna FIA F3, získala česká stáj Charouz Racing System více bodů, než za celou loňskou sezónu. A to nejen díky novému formátu se třemi závody během jediného víkendu. Logan Saergant, Enzo Fittipaldi i nováček Reshad de Gerus ukázali potenciál a potvrdili důvody, proč je tým angažoval.

více ..

09.05.2021 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

Barcelona: Poleman Hauger vyhrál zaslouženě nedělní závod F3

Hauger by Roman K Nedělní hlavní závod FIA-F3 v Barceloně vyhrál stylem start-cíl Nor Dennis Hauger. Také z českého pohledu se jednalo o uspokojivý výsledek: Logan Sargeant se 9. Místem znovu postaral o body Charouz Racing Systemu, Roman Staněk (Hitech) si vyjel první bodík roku.

více ..

09.05.2021 Formule Vložil:Michal Hylán Celý článek

Pro třetí vítězství v sezóně 2021 si dnes dojel Lewis Hamilton, pomohla mu skvělá strategie Mercedesu

Velkou cenu Španělska vyhrál Lewis Hamilton, který díky druhému pit stopu udolal Maxe Verstappena přímo na trati. Právě Verstappen skončil druhý. Tyto dva na stupních vítězů doplnil Valtteri Bottas.

více ..

09.05.2021 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

Formula Regional v Barceloně: Mají Švýcaři na obzoru novou hvězdu?

V rámcovém programu velké ceny Španělska startoval i evropský šampionát Formule Regional by Alpina. Velkým vítězem tohoto druhého podniku sezony 2021 se stal – podobně jako na úvod v Imole – 21letý Švýcar Gregoire Saucy.

více ..

08.05.2021 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

Druhý závod F3 v Barceloně: Vyhni se nehodám v první šikaně – a vyhraješ

Druhý závod formule 3 v Barceloně rozhodly především nehody v první šikaně. Charouz Racing System tam ztratil dva vozy: Sargeantův hned v prvním kole, Fittipaldiho, když Brazilec sahal po vítězství. Později se na stejném místě srazili i Nannini s Haugerem a tak zdědil zlatý pohár Angličan Ollie Caldwell.

více ..

08.05.2021 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

První závod sezóny F3 vyhrál Smoljar, Charouz slaví díky Sargeantovi čtvrté místo!

Z prvního zlatého poháru sezony FIA Formule 3 2021 se v Barceloně radoval před Francouzem Novalakem a Brazilcem Colletem Rus Alexander Smoljar. Závod rovněž znamenal začátek nové epochy v dějinách týmu Charouz Racing System-F3 – epochu konkurenceschopnosti: Logan Sargeant dojel na českém voze výborný čtvrtý!

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 94