Formule

Formule

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 104

18.07.2021 Formule Vložil:Michal Hylán Celý článek

Lewis Hamilton si i přes penalizaci dojel pro osmé vítězství ve Velké Británii!

Velkou cenu Velké Británie vyhrál Lewis Hamilton. Druhý skončil Charles Leclerc a třetí Valtteri Bottas. Max Verstappen po kolizi s Hamiltonem závod nedokončil.

více ..

18.07.2021 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

V hlavním závodě F2 v Silverstone triumfoval Zhou

Guanyu Zhou by Roman Klemm Třetí ze závodů formule 2 v Silverstone vyhrál  přičemž o výsledku do velké míry rozhodl samotný start. Charouz Racing System opouští Británii bez nedělních bodů.

více ..

17.07.2021 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

Třetí závod W Series pro domácí Alice Powell

Alice Powell Alice Powell (Racing X) zvítězila v dramatickém třetím závodě sezóny 2021 W Series v Silverstone a znovu vede šampionát. To vše se jí povedlo před svými domácími fanoušky.

více ..

17.07.2021 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

Úsměv na tváři outsidera: Odpolední závod F2 v Silverstone vyhrál Richard Verschoor

Richard Verschoor by Roman Klemm Ohledně svého fádního průběhu se odpolední závod F2 v Silverstone jen málo lišil od ranního procesí. Přinejmenším dvoum borcům ale vykouzlil na tváři široký úsměv: Richard Verschoor slavil své první vítězství a David Beckmann dojel Charouz Racing Systemu nečekaně pro dobré 8. místo.

více ..

17.07.2021 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

Formule 2 v Silverstone: Schwartzman vítězí v ranním „závodu“ormule

Robert Schwartzman by Roman Klemm Jen málo napínavý ranní závod F2 v Silverstone vyhrál stylem start-cíl Rus Robert Shwartzman. V podniku poznamenaným častými neutralizacemi vozy Charouz Racing Systemu na body nedosáhly. Také v sobotu ráno vítala jezdce F2 nad bývalým vojenským letištěm Silverstone modrá obloha se zářícím sluncem a tak mohli všichni naplno využít poznatků z pátečních seancí.

více ..

16.07.2021 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

Kvalifikace F2 v Silverstone: Pole-positions pro Piastriho a Lundgaarda

Oscar Piastri by Roman Klemm Nejlepší startovní místo při nedělním hlavním závodě F2 v Silverstone bude patřit Oscarovi Piastrimu z Austrálie, do zítřejšího „sprintu“ vyrazí jako první Dán Lundgaard. Jezdci české stáje Charouz Racing System si pro tři závody britského Grand Prix-víkendu nedokázali vybudouvat výhodné výchozí pozice.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 104