Rally, kros

Rally

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 63

18.07.2021 Rally, rallykros Vložil:Standa Hylán Celý článek

Posádky ŠKODA na Estonské rallye zvítězily v kategoriích WRC2 a WRC3

ŠKODA Motorsport na Estonské rally Dvojité vítězství posádek ŠKODA na Estonské rallye, sedmém podniku FIA Mistrovství světa. Norové Andreas Mikkelsen a spolujezdec Ola Fløene (ŠKODA FABIA Rally2 evo) z týmu Toksport WRT podporovaného ŠKODA Motorsport zvítězili v kategorii WRC2 a upevnili si tím vedení v celkové klasifikaci své kategorie.

více ..

16.07.2021 Rally, rallykros Vložil:Standa Hylán Celý článek

Díky všem za účast a podporu 48.ročníku Rally Bohemia

48.ročník Rally Bohemia Už jen vzpomínky a stopy po pneumatikách připomínají uplynulý ročník Rally Bohemia. Teď už jen zbývá vše pořádně uklidit a pomalu začít chystat devětačtyřicátý ročník Bohemky.

více ..

14.07.2021 Rally, rallykros Vložil:Standa Hylán Celý článek

Peugeot Rally Cup ve své polovině

Rally Bohemia Celkem devět posádek seriálu Peugeot Rally Cup odstartovalo do 48. ročníku Rally Bohemia. Ve startovní listině přibyl další speciál Peugeot 208 Rally4 a několik nových tváří. Celý podnik se nesl ve znamení čísla tři. Třetí podnik sezóny, tři turba na startu, třetí vítězství v řadě pro posádku Dohnal-Švec a ve třídě R2 rovněž třetí vyhraný závod pro Dominika Brože.

více ..

13.07.2021 Rally, rallykros Vložil:Michal Hylán Celý článek

Estonská rallye: Jezdec ŠKODA Andreas Mikkelsen chce posílit své vedení v kategorii WRC2

Mladá Boleslav, 13. června 2021 – První polovina letošního FIA Mistrovství světa v rallye vyvolala u Andrease Mikkelsena (N) smíšené pocity. Po úspěšném začátku s vítězstvím ve své kategorii na Rallye Monte-Carlo a druhým místem na Finské Arctic rallye za volantem vozu ŠKODA FABIA Rally2 evo týmu Toksport WRT postihla Mikkelsena a spolujezdce Olu Fløeneho (N) smolná série. Přesto stále vedou klasifikaci jezdců a spolujezdců kategorie WRC2. V sedmém kole FIA Mistrovství světa v rallye, které se koná v Estonsku, mají za úkol dalším dobrým výsledkem toto vedení posílit. Jejich kolegové z týmu Toksport WRT podporovaného ŠKODA Motorsport, Marco Bulacia/Marcelo Der Ohannesian (BOL/RA), jsou v současné době v celkovém hodnocení šampionátu v kategorii WRC2 na třetím místě. Kajetan Kajetanowicz se spolujezdcem Maciejem Szczepaniakem s privátně nasazeným vozem ŠKODA FABIA Rally2 evo opět patří k favoritům na vítězství v kategorii WRC3. Před začátkem rallye v Estonsku je polská posádka na druhém místě v celkové klasifikaci této kategorie.

více ..

12.07.2021 Rally, rallykros Vložil:Michal Hylán Celý článek

Jan Černý byl nejúspěšnější soukromý jezdec na letošní Rally Bohemia

Jediným jezdcem ze soukromé stáje, který dokázal na víkendové Rally Bohemia udržet krok se dvěma továrními týmy Škoda Auto, se stal Jan Černý z týmu Louda Auto ŠKODA Racing.

více ..

11.07.2021 Rally, rallykros Vložil:Standa Hylán Celý článek

Škoda Motorsport slaví na Rally Bohemia double

Rally Bohemia 2021 V minulosti bývala závěrečná etapa Rally Bohemia poměrně klidnou záležitostí, s taktikou dojet do cíle a udržet pozice. Dnes to však bylo úplně naopak a závodilo se o každou vteřinku až do poslední rychlostní zkoušky. Tovární tým Škoda Motorsport si ke stodvacátému výročí od svého vzniku nadělil dárek v podobě prvních dvou míst. O super výsledek se postarala nejen vítězná posádka Kopecký – Hloušek, ale senzačním druhým místem také Dominik Stříteský s Jiřím Hovorkou. Stupně vítězů doplnil Jan Černý s Petrem Černohorským.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 63