Rally, kros

Rally

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 15

08.09.2019 Rally, rallykros Vložil:Standa Hylán Celý článek

Martin Prokop jako další z motoristických sportovců objevil motosurf

Martin Prokop Martin Prokop se vstoupil do rodiny motoristických závodníků, kteří objevili kouzlo motorového surfu. Zařadil se tak vedle Jakuba Kornfeila, Arona Caneta, Franca Morbidelliho či Mattia Pasiniho.

více ..

05.09.2019 Rally, rallykros Vložil:Standa Hylán Celý článek

Slovenský L Racing po Rally trebišov

L Racing Trebišov Koniec leta je vždy predzvesťou blížiaceho sa konca motoristickej sezóny na Slovensku. Slovenský šampionát v rely má za sebou súťaž v Trebišove a pred sebou preteky automobilov do vrchu (MSR PAV) na Pezinskej Babe. Štafetový kolík pretekárskeho kolotoča tak posádky tímu L Racing odovzdávajú tento víkend bojovníkom o majstrovský titul na slovenských kopcoch.

více ..

03.09.2019 Rally, rallykros Vložil:Standa Hylán Celý článek

Náročná domácí rally pro Igora Drotára

Igor Drotár Trebišov Prešovský automobilový pretekár Igor Drotár sa cíti na každom motoristickom podujatí ako doma. Aj tých "domácich" súťaží je na východe veľa. Uplynulú sobotu ich doplnil 3. ročník DeutschMann Rallye Trebišov.

více ..

28.08.2019 Rally, rallykros Vložil:Standa Hylán Celý článek

Slovenský tým L Racing úspěšný na Ústecké 21

L Racing Ústecká 21 L Racing bez premožiteľa na Ústeckej 21, čaká ho Rallye Trebišov Dvojdňové preteky automobilov do vrchu v českom Ústí nad Orlicí patrili opäť raz nepremožiteľnému dominátorovi slovenského šampionátu MSR PAV - tímu L Racing. Ich jazdec Věroslav Cvrček ml. je len na skok od zisku druhého majstrovského titulu po sebe Slávna Ústecká 21 s 21 technickými zákrutami mala aj tento rok obrovské obsadenie.

více ..

28.08.2019 Rally, rallykros Vložil:Standa Hylán Celý článek

Statistické ohlednutí za letošní Rally Bohemia

Rally Bohemia 2019 46. ročník Rally Bohemia 2019 je již minulostí. Nesl se ve znamení premiéry nových atraktivních tratí a především souboje dvojice posádek továrního týmu ŠKODA Motorsport, díky kterému šlo o nejdramatičtější Rally Bohemia za řadu posledních let. Pojďme se proto na letošní „bohemku“ podívat v širším pohledu zajímavých statistik, které přinesla.

více ..

22.08.2019 Rally, rallykros Vložil:Standa Hylán Celý článek

Barum Czech Rally Zlín rozhodla o vítězi Peugeot Rally Cupu 2019

Peugeot Rally Cup Barum Rally Devětačtyřicátý ročník BARUM CZECH RALLY ZLÍN uzavřel MMČR v rally a byl to také finálový závod letošního ročníku PEUGEOT RALLY CUP CZ. Do závodu bylo přihlášeno deset vozů poháru, nakonec odstartovalo devět posádek, včetně dvou slovenských a jedné polské. Legendární Barumku ovládl René Dohnal s Romanem Švecem a tato dvojice se také stala celkovými vítězi Peugeot Rally Cupu 2019. Ze Zlína si odváží ještě další cenné trofeje: vítězství ve třídě 6 a titul Mistrů ČR ve „dvoukolkách.“

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 15