Rally, kros

Rally

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 98

03.07.2022 Rally, rallykros Vložil:Standa Hylán Celý článek

Nová ŠKODA FABIA RS Rally2 se představí na Bohemia Rally

Před Bohemia Rally Tradiční soutěž s centrem ve městě automobilů absolvuje letos svůj 49. ročník o víkendu 8. až 10. července pod obměněným názvem Bohemia Rally Mladá Boleslav. Zahájí tak druhou polovinu SONAX Mistrovství ČR v automobilových soutěžích 2022. Na domácí půdě automobilky ŠKODA se odehraje i velká premiéra: Jako předjezdec se na tratích všech rychlostních zkoušek ukáže hvězda světového rallysportu Andreas Mikkelsen za volantem zcela nového soutěžního speciálu ŠKODA FABIA RS Rally2.

více ..

02.07.2022 Rally, rallykros Vložil:Standa Hylán Celý článek

Bohemia Rally startuje již za týden

Bohemia Rally Bohemia Rally Mladá Boleslav přivádí seriál Mistrovství ČR v automobilových soutěžích do druhé poloviny a výsledky středočeského podniku často hodně naznačí o konečném pořadí šampionátu. Bohemka je pro mnoho posádek domácím podnikem, aura továrního týmu Škoda Motorsport se vznáší nad touto legendární soutěží téměř hmatatelně.

více ..

02.07.2022 Rally, rallykros Vložil:Standa Hylán Celý článek

Nová Škoda Fabia RS Rally2 motivem barumky

Škoda Fabia Až přijedete koncem prázdnin do Zlína na 51. ročník Barum Czech Rally Zlín 2022 (26. – 28. srpna) vykoukne na vás v krajském městě z billbordů, citylightů, plakátů a všech oficiálních tiskovin i materiálů této významné evropské soutěže na titulní stránce nový závodní vůz Škoda Fabia RS Rally2.

více ..

27.06.2022 Rally, rallykros Vložil:Standa Hylán Celý článek

Safari Rally v Keni: Soukromá posádka s vozem ŠKODA FABIA Rally2 evo vyhrála v kategorii WRC2 nejnáročnější rally sezóny

Kajetan Kajetanowicz/Maciej Szczepaniak Safari Rally v Keni, šesté kolo FIA Mistrovství světa v rally, dostála své pověsti. Z osmi startujících posádek kategorie WRC2 dojely do cíle pouze čtyři. Vítězství si připsala polská dvojice Kajetan Kajetanowicz/Maciej Szczepaniak (ŠKODA FABIA Rally2 evo). Kajetanowicz se díky svému prvnímu letošnímu vítězství v kategorii WRC2 ujal také průběžného celkového vedení kategorie WRC2.

více ..

24.06.2022 Rally, rallykros Vložil:Standa Hylán Celý článek

Šotolinu má rád, je to příjemná změna

Motortech Racing Team Rally Hustopeče Posádka ružomberského MOTORTECH RACING TEAM-u si štartom v Hustopečiach upevnila priebežné vedenie v slovenskom šampionáte historických vozidiel. Nadšení fanúšikovia na 17. ročníku Rally Hustopeče 2022 po roku znova obdivovali repliku súťažného Audi Coupe Quattro z polovice osemdesiatych rokov, ktorá štartovala v kategórii historických automobilov. Pozorné oko znalcov si však nemohlo nevšimnúť na ľavých dverách pilota meno Karel Dědek a na dverách spolujazdca meno Eva Dědková.

více ..

23.06.2022 Rally, rallykros Vložil:Standa Hylán Celý článek

Dvojice T+T ovládla rozpálené Hustopeče

Peugeot Rally Cup Rally Hustopeče Úplně nové posádky přijely na jih Moravy na další závod seriálu Peugeot Rally Cup. Z tradičních účastníků dorazila do Hustopečí pouze dvojice Tarabus – Trunkát. David Štefan přijel pouze jako divák, a tak tvořily většinu startujících zahraniční posádky. Polského Filipa Pindela doplnil Nikola Mishev z Bulharska a slovenští Kamil a Erik Švecovi.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 98