Web pro fandy motorsportu

1   - 2   - 3

20.02.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autodrom Rally Serie pokračuje v březnu dalším kolem. S novou kategorií BobrCup

ARS 2020 Všechny rychlý holky slaví MDŽ v Sosnové... ...aneb Pepa z depa může být i Váš... V předvečer tohoto významného svátku jsme se rozhodli, že dáme na autodromu v Sosnové ženám a dívkám dárek – vypíšeme pro ně na zkoušku kategorii a tři nejlepší oceníme na stupních vítězů. A pokud se to ujme, bude kategorie vypsána jako oficiální v příštím ročníku. Zatím jsme jí nazvali pracovně BobrCup.

více ..

19.02.2020 Motorsport Vložil:Michal Hylán Celý článek

První den předsezonních testů ovládl Mercedes. Hamilton první, Bottas druhý.

Ham Ve formuli 1 dnes začalo předsezonní testování, které bude trvat až do pátku. V prvním dni testů byl nejrychlejší Mercedes v čele s Lewisem Hamiltonem. Valtteri Bottas zajel druhý nejrychlejší čas. Třetím nejrychlejším byl dnes Sergio Perez na Racing Pointu.

více ..

19.02.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Václav Kopáček se drží na vítězné vlně

Kopáček-Rendlová Sharjah Rally Václav Kopáček s Barborou Rendlovou ovládli druhou soutěž v řadě, když s vozem Subaru Impreza WRX STI zvítězili v Sharjah Rally. Díky prvenství na úvodním podniku kalendáře Spojených arabských emirátů se dvojice týmu Kicker Racing ujala vedení v průběžném pořadí absolutního pořadí tamního národního šampionátu.

více ..

18.02.2020 Motorsport Vložil:Petr Smetana Celý článek

Denny Hamlin potřetí vítězem Daytony 500, závod ukončila děsivá nehoda

Daytona Nascar V neděli to všechno vypuklo, na programu byl nejslavnější závod Daytona 500. Před závodního ceremoniálu se zúčastnil i americký prezident Donald Trump, který měl tu čest říct slavnou větu: Drivers, Start Your Engines. Přítomna byla i jeho žena Melania. Na jezdce tak čekal dlouhý závod na 500 mil, což bylo 200 kol. Vítězství z loňského roku obhajoval Denny Hamlin z týmu Joe Gibbs Racing.