Motorsport magazín

Web pro fandy motorsportu

1   - 2 3 4 5 6   - 7

28.03.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Vzpomínka Jaroslava Brzobohatého na působení v AMK Pisárky

Jaroslav Brzobohatý K závodění za minulého režimu bylo potřeba razítko Svazarmu, bez kterého to prostě nešlo. Svazarm byla organizace sdružující tzv. brané sporty. Střelce, parašutisty nebo třeba radioamatéry atd. Taky zastřešovala motoristický sport. V čele Svazarmu (Svaz pro spolupráci s armádou) byl zpravidla odložen nějaký vysloužilý lampasák. Pozn. Nový Automotodrom v Brně se musel jmenovat Areál braných sportů nebo tak nějak.

více ..

27.03.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Roman Staněk členem ACCR Czech Talent Teamu

Roman Staněk Novým členem ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky je formulový jezdec Roman Staněk. Mladý závodník narozený ve Valašském Meziříčí je poslední dobou označován za jednoho z nejtalentovanějších českých jezdců. I přes jeho relativně krátkou kariéru toho už má hodně za sebou, včetně několika významných výsledků.

více ..

26.03.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autoklub ČR vyzývá MŠMT k urychlenému vyplacení

AČR Autoklub ČR vyzývá MŠMT k urychlenému vyplacení letošních dotací, jinak hrozí krach celých sportovních odvětví Vládní opatření související s potlačením koronavirové krize velmi tvrdě dopadají v prvé řadě na menší sportovní svazy a kluby. Na rozdíl od jiných postižených oborů, jako jsou podnikatelé, zaměstnanci v obchodech, či rodiny s dětmi, není od státu pro sportovní odvětví připraven žádný záchranný ani překlenovací plán.

více ..

25.03.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autodrom přizpůsobil kurzy bezpečné jízdy podmínkám epidemie

Besedy Pandemie koronaviru si vyžádala řadu nadstandardních opatření, mezi ta nejdůležitější patří ta hygienická. Je třeba v co možné největší míře zabránit šíření viru. Pozadu nezůstala ani společnost AUTODROM MOST, pro niž je bezpečnost diváků, klientů, zákazníků i partnerů prioritou.

více ..

24.03.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Úvodní závod šampionátu Alpe Adria na Slovakiaringu zrušen

Alpe Adria Vedení šampionátu Alpe Adria, společně s italskou promotérskou skupinou SH Group a v souladu regulemi FIM Europe, dnes oficiálně oznámilo zrušení prvního závodního víkendu Alpe Adria.

více ..

24.03.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

48. Rallye Český Krumlov odložena

Rally Český Krumlov Šíření koronaviru a všechna související opatření se dotýkají také příprav Rallye Český Krumlov. S ohledem na vyjádření odpovědných vládních činitelů je už nyní jisté, že z důvodu omezení účasti veřejnosti na hromadných akcích, které by mělo skončit v České republice nejdříve v průběhu června, není možné jihočeský podnik ve dnech 22. a 23. května uspořádat.

více ..

1   - 2 3 4 5 6   - 7

Partneři

Formuleshop s.r.o

Zájezdy na F1

Agentura Pozitif s.r.o.

Zlatý volant

Autodrom Most

OKO 69

Racing Expo 2019

Skokan roku F1