Motorsport magazín

Web pro fandy motorsportu

1   - 2 3 4 5 6   - 7

15.12.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

ARC Bratislava vítězem Gulf 12 H v Abu Dhabi

ARC Bratislava Abu Dhabi Slovenský pretekársky tím ARC Bratislava zaznamenal úspech v atraktívnych pretekoch GULF 12h Abú Dhabí. Na známom okruhu F1 Yas Marina v prístave v Abú Dhabí v Spojených arabských emirátoch zvíťazil slovenský prototyp Ginetta LMP3 v hodnotení triedy PROTOTYPE.

více ..

15.12.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Na okruhu mosteckého autodromu i v zimě.

Autodrom Most - Zimní jízdy Ani v zimním období fandové motorismu nepřijdou o možnost svézt se ve svém voze po velkém závodním okruhu mosteckého autodromu. První šanci mají už tuto neděli 15. prosince od 10:00 do 16:00 hodin s hodinovou polední přestávkou od 12:30 do 13:30 hodin.

více ..

13.12.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

HKC Racing Team zakončil sezonu bronzem

Matěj Kácovský Závěr sezóny HKC Racing Teamu s italským bronzem Kromě domácích motokárových a dalších triumfů zaznamenal mostecký závodní HKC Racing Team i jeden významný zahraniční. Formulový pilot Matěj Kácovský navštívil v minulých dnech italské město Parma, aby si tu v sídle legendárního výrobce formulí Dallara při slavnostním vyhlašování vítězů převzal jednu z cen. V celkovém hodnocení letošního ročníku Italian Formula Trophy totiž v kategorii dvoulitrových monopostů Renault obsadil třetí místo.

více ..

13.12.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autoklub ČR podporuje expedici Z101

Autoklub podporuje expedici Zikmund 101 22. dubna 2020 odstartuje od Autoklubu ČR expedice Z101. Na den přesně po 73 letetech vyjedou mladí cestovatelé přesně ve stopách legendární dvojice Hanzelka a Zikmund na expedici do Afriky a Ameriky.

více ..

12.12.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Vedení Formule 2 představilo Cenu Anthoine Huberta.

Cena Anthoine Huberta Na slavnostním večeru předávání cen FIA PRIZE-GIVING 2019 v Monte Carlu představil ředitel Formule 2 Bruno Michel Cenu Anthoine Huberta. Od letošní sezony ji vždy obdrží nejlepší nováček roku. Navržené logo v sobě zahrnuje všechny atruibuty spojené s Anthoinem Hubertem. Nechybí hvězda, která byla dominantní na jeho přilbě, francouzské barvy i Anthoinovy iniciály.

více ..

11.12.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Spuštěna soutěž o Zlaté oko pro nejlepší fotografii v rámci ankety Zlatý volant

Jiří Křenek Zlaté oko 2018 Pořadatel ankety Zlatý volant vyhlásil 15. ročník fotografické soutěže ZLATÉ OKO pro nejlepší motoristickou fotografii roku 2019. Profesionální i amatérští fotografové mohou přihlašovat své letošní nejpovedenější snímky na webu www.zlateoko.cz. Do soutěže je možné přihlásit maximálně tři snímky. Všechny přihlášené fotografie budou zveřejněny na webu ankety a také na facebookovém profilu Zlatého volantu. Nejlepší snímek určí odborná porota. Vítěz Zlatého oka získá kromě trofeje také hodnotné ceny od partnerů soutěže – společností Canon a Centrum FotoŠkoda. Fotky je možné přihlašovat do 15. ledna.

více ..

1   - 2 3 4 5 6   - 7

Partneři

Formuleshop s.r.o

Zájezdy na F1

Agentura Pozitif s.r.o.

Zlatý volant

Autodrom Most

OKO 69

Racing Expo 2019

Skokan roku F1