Motorsport magazín

Web pro fandy motorsportu

1   - 2 3   - 4

27.01.2021 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Zlatý volant a Zlatá řídítka vyvrcholí 18. února. Robert Kubica přijede převzít ocenění

Robert Kubica Světová osobnost motoristického sportu Organizátoři tradiční ankety Zlatý volant oznámili, že někdejší pilot Formule 1 Roberta Kubica obdrží ocenění Světová osobnost motoristického sportu. Zároveň představili detaily k hlasování veřejnosti o hlavní ceny Zlatého volantu za sezonu 2020.

více ..

26.01.2021 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Ouředníček-Křípal. Čeští srdcaři nezdolnou bojovností znovu pokořili Dakar

Ultimate Dakar Racing Dakar 2021 Příběh 43. ročníku Rallye Dakar se pro Tomáše s Davidem nese v duchu obrovského odhodlání dojet do cíle i s nekončícími technickými problémy. Pilot Tomáš Ouředníček při svém ohlédnutí přiznal, že to byl jeho nejtěžší Dakar vůbec. Ale i přes všechny nástrahy a problémy, které jim letošní ročník nachystal, se umístili na 18. místě ve své kategorii T1.1. a 42. v celkové klasifikaci.

více ..

26.01.2021 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Kalendáře závodů závodních a přírodních okruhů 2021 AČR

Filip Salač Valencie Komise silničních závodů motocyklů představuje podobu letošních kalendářů závodů na závodních okruzích a přírodních okruzích. Poté, co komise silničních závodů motocyklů pod Autoklubem České republiky zveřejnila koncept sezóny 2021 pro MMČR – Miniracing, přichází s důležitými zprávami i pro další disciplíny motocyklového sportu, které pod ní spadají.

více ..

26.01.2021 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Kdo si poprvé vyzkouší jízdu po závodním okruhu, dostane zdarma instruktáž

Poprvé na okruhu Autodrom vyjde vstříc řidičům, kteří by si rádi vyzkoušeli jízdu ve vlastním voze po velkém závodním okruhu, dosud ale nenašli odvahu.

více ..

25.01.2021 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Victor Rodriguez Nuñez a José Luis Perez Gonzalez v barvách Accolade Smrz Racing

José Luis Perez Gonzalez Další ročník Mistrovství Světa Superbike odstartuje 23.-25. dubna v holandském Assenu, kde nebude chybět ani český tým pod vedením Jakuba Smrže, Accolade Smrz Racing. Ten se letos rozhodl vsadit na dva jezdce ze Španělska, kterými budou José Luis Perez Gonzalez a Victor Rodriguez Nuñez v kategorii World Supersport 300.

více ..

24.01.2021 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Roman Klemm coby autor reportáží z motoristických závodů

Roman Klemm Známý motoristický novinář, autor několika knih o formulích a bývalý formulový závodník Roman Klemm začal „čistit“ svůj archiv a na youtube založil svůj kanál Klecar Media, na kterém bude zveřejňovat svoje „filmy“.

více ..

1   - 2 3   - 4