Motorsport magazín

Web pro fandy motorsportu

1   -   - 2

05.06.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Sezonu na mosteckém autodromu ovlivněnou koronavirem zahájí Carbonia Cup

více ..

04.06.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Mičánek Motorsport ovládá ESET iSeries

ESET iSERIES  Mičánek Motorsport Pandemie koronaviru, se v uplynulých dvou měsících dotkla snad všech odvětví napříč celou planetou. Ušetřen nebyl ani závodní svět, ve kterém zůstaly rychlé stroje ukryty v garážích a jejich jezdci zůstali v posilovnách a na simulátorech. Proto se i Mičánek Motorsport účastní virtuálního šampionátu ESET iSeries zahájeného na Hungaroringu.

více ..

03.06.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Premiérovou eSport Rallye Český Krumlov vyhrál Dennis Zeťák

1.závod MMČR v Online Rally SONAX Mezinárodní mistrovství České republiky v Online Rally má za sebou úspěšnou premiéru. Historicky první soutěží v oficiálním virtuálním šampionátu Autoklubu České republiky se stala 1. eSport Rallye Český Krumlov, o jejíž organizaci se postarali pořadatelé stejnojmenné rally, která ve své reálné podobě musela být kvůli koronavirové epidemii pro letošní rok zrušena. Ovšem i digitální podoba krumlovské rally nakonec nabídla zajímavé atrakce a sportovní výkony.

více ..

03.06.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

První závody sezóny s MMČR - Miniracing ve Vysokém Mýtě

Vysoké Mýto Letošní závodní motocyklová sezóna byla pozastavena kvůli neplánované pauze vzhledem k pandemii koronaviru, ale organizátoři z MMČR - Miniracing dokázali i přes veškerá opatření jako první u nás uspořádat závody, které se o víkendu odjely ve Vysokém Mýtě. Mezinárodní mistrovství České republiky - Miniracing má za sebou start letošní sezóny.

více ..

02.06.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Poprvé Adam Lacko, poprvé na mokru a poprvé DV50

Testy Most  6/2020 Buggyra Racing dál a dál neúnavně testuje svoje závodní speciály před nadcházející sezónou. K loňskému VK50 se na uplynulém testování v Mostě přidal i zbrusu nový truck DV50. Nechybělo zde ani Lamborghini Mičánek Motorsport pilotované Liborem Dvořáčkem, Mercedes AMG GT3 s Engem a Vršeckým z Buggyra Zero Mileage Racing nebo Formule 4 Buggyra Academy. K týmu se po absolvování 14denní karantény připojil už i Adam Lacko.

více ..

02.06.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Plány Jakuba Kornfeila

Jakub Kornfeil - pitland.cz „Co dělat a čím se zabývat, tak to byla náplň několika předešlých týdnů. Hlavou se mi honilo spousta myšlenek, přičemž důležité bylo hlavně to, aby to k něčemu prospěšnému a i přínosnému bylo pro ostatní a českou silnici rovněž. Nakonec jsem usoudil, že nejlepší bude se vydat svojí vlastní cestou."

více ..

1   -   - 2

Partneři

Formuleshop s.r.o

Zájezdy na F1

Agentura Pozitif s.r.o.

Zlatý volant

Autodrom Most

OKO 69

Racing Expo 2019

Skokan roku F1