Motokáry

Karting

23.07.2019 Karting Vložil:Standa Hylán Celý článek

Další body pro HKC Racing Team z Německa

HKC Racing Začátek prázdnin strávili malí motokároví závodníci mosteckého HKC Racing Teamu na trati v německém Wackersdorfu. Jel se tam další podnik Mistrovství ČR v kartingu a také souběžný Pohár Autoklubu ČR.Víkend se opět nesl ve znamení sběru zkušeností a hlavně bodů do tabulek průběžného hodnocení. Své první vítězství tu zaznamenal začínající Kiril Schvets v pohárové třídě Mini 60. Superfinále v pohárové OK junior vyhrál Matěj Preuss a kategorii průběžně vede.

více ..

09.07.2019 Karting Vložil:Standa Hylán Celý článek

Horký červen přinesl HKC Racing Teamu několik dalších prvenství motokár i formulí

Matěj Kácovský Červnové závody motokár i formulí se nesly ve znamení pokračujících úspěchů jezdců mosteckého závodního týmu. Na motokárovém okruhu v Hradišti u Písku dominoval v mistrovské třídě Mini 60 Sebastien Šťastný, ve formulovém mezinárodním AFR Pokal na italské Imole vyhrál Matěj Kácovský druhý ze dvou závodů s dvoulitrovou formulí Renault a se stejným vozem v dalším podniku Carbonia Cupu na maďarském Panoniaringu nenašel přemožitele ani Danny Luderer.

více ..

22.05.2019 Karting Vložil:Standa Hylán Celý článek

LUTOPOL ROOKIE na scénu

Lutopol Racing Novinek není nikdy dost, a tak jsme pro Vás i pro nás připravili další. Pod křídly LUTOPOL RACING TEAMU vznikl nový kartingový tým s názvem ROOKIE. První představení proběhlo dne 18.5.2019 v Metropoli Teplice.

více ..