Motokáry

Karting

1   - 2 3   - 4

02.10.2021 Karting Vložil:Michal Hylán Celý článek

HKC Racing Team ukončil další úspěšnou sezónu

Mostecká závodní stáj HKC Racing Team se specializuje na hledání a výchovu mladých talentů v motoristickém sportu. Základem jsou vždy motokáry, na kterých začínají dělat první krůčky už školáci. Na konci září se konal poslední podnik motokárového mistrovství ČR a jezdci v barvách mosteckého týmu z okruhu Potočiště u Chebu opět odvezli medaile a poháry za umístění na špičce startovního pole. Protože šlo o poslední podnik sezóny, šlo i o závěrečné zúčtování ročníku 2021. HKC Racing Team má v republikové konkurenci hned dva mistry a šest držitelů stříbrných pozic.

více ..

17.09.2021 Karting Vložil:Standa Hylán Celý článek

Jezdci HKC Racing Teamu se blýskli na motokárovém mistrovství světa ve Švédsku

HKC Racing            Republikový motokárový šampionát se chýlí ke konci a ten světový skončil v září ve Švédském Kristianstadu. Mostecký HKC Racing sem ve spolupráci s Prague Academy vyslal hned dva jezdce, kteří se ve svých kategoriích v obrovské konkurenci probojovali až do finále.

více ..

14.08.2021 Karting Vložil:Standa Hylán Celý článek

HKC Racing Team opět bodoval na severu Moravy

HKC Racing Team Už čtvrým podnikem pokračovalo Mistrovství ČR v kartingu spojené s Pohárem Autoklubu ČR. Motokárový podnik se tentokrát konal na okruhu SteelRing v Třinci a závodníci v barvách mosteckého HKC Racing Teamu ve velké většině opět bodovali a v každé z jízd se v republikové konkurenci vešli do první desítky.

více ..

06.07.2021 Karting Vložil:Standa Hylán Celý článek

Motokárové mistrovství v polovině, HKC Racing Team na špici hodnocení

HKC Racing Vysoké Mýto Na trati ve Vysokém Mýtě se koncem června konal už třetí podnik Mistrovství ČR v kartingu, čímž se šampionát spolu s Pohárem Autoklubu ČR přehoupl přes svou letošní polovinu. Mostecký HKC Racing Team tu se svými jezdci opět výrazně zabodoval hned v několika motokárových třídách.

více ..

03.06.2021 Karting Vložil:Standa Hylán Celý článek

HKC Racing Team bodoval i ve druhém motokárovém podniku sezóny

HKC Racing  Ve startovních listinách Czech Kart open je letos zapsáno kolem 280 jmen mladých závodníků. Mostecký HKC Racing Team jich v každém z podniků nasazuje v jednotlivých třídách vždy kolem 15. Při druhém letošním závodním víkendu, který se konal na konci května na trati Kartarény v Potočišti u Chebu, většina z nich bodovala a v celkovém bodování nechyběla třetí, druhá a ani první místa v jednotlivých kategoriích.

více ..

13.05.2021 Karting Vložil:Standa Hylán Celý článek

HKC Racing Team má letošní první motokárové body

HKC Racing Potočiště u Chebu Kartaréna v Potočišti u Chebu hostila letošní první podnik Czech kart open, tedy společný podnik motokárového Mistrovství ČR a Poháru Autoklubu ČR. Mostecký HKC Racing Team zde nasadil opět okolo patnácti jezdců a jejich výsledky i na startu nové sezóny dokázaly, že s touto stájí je nutné počítat na republikové úrovni i v roce 2021. Nechyběly zlaté, stříbrné, ani bronzové medaile a bodovými příděly tak tým nastartoval další úspěšný ročník.

více ..

1   - 2 3   - 4