Motokáry

Karting

23.06.2020 Karting Vložil:Standa Hylán Celý článek

Slovenský tým L Racing zahájil sezonu. V kartingu i v rally.

L Racing Motoristická sezóna v tíme L Racing konečne naberá reálne črty. Ako v rely, tak v disciplíne motokár. Prvé ozajstné podujatia sú za nami.

více ..

05.03.2020 Karting Vložil:Standa Hylán Celý článek

Motokárista Pitko testoval s týmem L Racing

Jozef Pitko Automobilový šport má svoju liaheň talentov v motokárach. Profesionálny tím L Racing z Krásnohorského Podhradia vzal svoju úlohu výchovy mladej generácie vážne: nedávno poslal 14-ročného Rožňavčana Jozefa Pitka ml. na sústrednie do Talianska.

více ..

23.07.2019 Karting Vložil:Standa Hylán Celý článek

Další body pro HKC Racing Team z Německa

HKC Racing Začátek prázdnin strávili malí motokároví závodníci mosteckého HKC Racing Teamu na trati v německém Wackersdorfu. Jel se tam další podnik Mistrovství ČR v kartingu a také souběžný Pohár Autoklubu ČR.Víkend se opět nesl ve znamení sběru zkušeností a hlavně bodů do tabulek průběžného hodnocení. Své první vítězství tu zaznamenal začínající Kiril Schvets v pohárové třídě Mini 60. Superfinále v pohárové OK junior vyhrál Matěj Preuss a kategorii průběžně vede.

více ..

09.07.2019 Karting Vložil:Standa Hylán Celý článek

Horký červen přinesl HKC Racing Teamu několik dalších prvenství motokár i formulí

Matěj Kácovský Červnové závody motokár i formulí se nesly ve znamení pokračujících úspěchů jezdců mosteckého závodního týmu. Na motokárovém okruhu v Hradišti u Písku dominoval v mistrovské třídě Mini 60 Sebastien Šťastný, ve formulovém mezinárodním AFR Pokal na italské Imole vyhrál Matěj Kácovský druhý ze dvou závodů s dvoulitrovou formulí Renault a se stejným vozem v dalším podniku Carbonia Cupu na maďarském Panoniaringu nenašel přemožitele ani Danny Luderer.

více ..

22.05.2019 Karting Vložil:Standa Hylán Celý článek

LUTOPOL ROOKIE na scénu

Lutopol Racing Novinek není nikdy dost, a tak jsme pro Vás i pro nás připravili další. Pod křídly LUTOPOL RACING TEAMU vznikl nový kartingový tým s názvem ROOKIE. První představení proběhlo dne 18.5.2019 v Metropoli Teplice.

více ..

22.05.2019 Karting Vložil:Standa Hylán Celý článek

První dva podniky motokárové sezóny HKC Racing Teamu byly úspěšné

HKC Racing Kartaréna v Potočišti u Chebu hostila v dubnu úvodní podnik Czech Kart Open. Jelo se při něm Místrovství České republiky v kartingu a zároveň i Pohár Autoklubu ČR. V květnu se velcí i malí závodníci znovu sešli ve Vysokém Mýtě a mostecký HKC Racing Team tady sbíral další body a jeho závodníci i další zkušenosti.

více ..