Motokáry

Karting

1   - 2 3 4   - 5

29.04.2022 Karting Vložil:Standa Hylán Celý článek

HKC Racing Team přivezl ze startu sezóny řadu cenných kovů

HKC Racing Kartaréna Cheb hostila úvodní podnik motokárového republikového šampionátu, který se jezdí jako Czech Kart Open a zahrnuje i Pohár Autoklubu České republiky. Mostecký HKC Racing Team zde v jednotlivých kategoriích nasadil opět kolem patnácti jezdců. Ti předvedli vesměs velmi konkurenceschopné výkony, o čemž svědčí získané věnce a poháry.

více ..

30.11.2021 Karting Vložil:Standa Hylán Celý článek

Tomáš Štuksa zvítězil v českém kole FIA Rally Star

Tomáš Štuksa V neděli 28. listopadu 2021 se uskutečnila ve Vysokém Mýtě česká národní část Real Challenge projektu FIA Rally Star. Zúčastnilo se jí 24 jezdců ve věku 18 – 26 let, kteří měřili své schopnosti na motokárách, slalomu a osobních pohovorech.

více ..

02.10.2021 Karting Vložil:Michal Hylán Celý článek

HKC Racing Team ukončil další úspěšnou sezónu

Mostecká závodní stáj HKC Racing Team se specializuje na hledání a výchovu mladých talentů v motoristickém sportu. Základem jsou vždy motokáry, na kterých začínají dělat první krůčky už školáci. Na konci září se konal poslední podnik motokárového mistrovství ČR a jezdci v barvách mosteckého týmu z okruhu Potočiště u Chebu opět odvezli medaile a poháry za umístění na špičce startovního pole. Protože šlo o poslední podnik sezóny, šlo i o závěrečné zúčtování ročníku 2021. HKC Racing Team má v republikové konkurenci hned dva mistry a šest držitelů stříbrných pozic.

více ..

17.09.2021 Karting Vložil:Standa Hylán Celý článek

Jezdci HKC Racing Teamu se blýskli na motokárovém mistrovství světa ve Švédsku

HKC Racing            Republikový motokárový šampionát se chýlí ke konci a ten světový skončil v září ve Švédském Kristianstadu. Mostecký HKC Racing sem ve spolupráci s Prague Academy vyslal hned dva jezdce, kteří se ve svých kategoriích v obrovské konkurenci probojovali až do finále.

více ..

14.08.2021 Karting Vložil:Standa Hylán Celý článek

HKC Racing Team opět bodoval na severu Moravy

HKC Racing Team Už čtvrým podnikem pokračovalo Mistrovství ČR v kartingu spojené s Pohárem Autoklubu ČR. Motokárový podnik se tentokrát konal na okruhu SteelRing v Třinci a závodníci v barvách mosteckého HKC Racing Teamu ve velké většině opět bodovali a v každé z jízd se v republikové konkurenci vešli do první desítky.

více ..

06.07.2021 Karting Vložil:Standa Hylán Celý článek

Motokárové mistrovství v polovině, HKC Racing Team na špici hodnocení

HKC Racing Vysoké Mýto Na trati ve Vysokém Mýtě se koncem června konal už třetí podnik Mistrovství ČR v kartingu, čímž se šampionát spolu s Pohárem Autoklubu ČR přehoupl přes svou letošní polovinu. Mostecký HKC Racing Team tu se svými jezdci opět výrazně zabodoval hned v několika motokárových třídách.

více ..

1   - 2 3 4   - 5