Moto

Moto

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 62

09.02.2021 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Gurecký a Kocourek pokračují v Northern Talent Cupu. Oba jezdci jdou do sezóny s cílem obsazovat přední pozice

Kocourek - Gurecký Jakub Gurecký a Jonáš Kocourek budou i v letošní sezóně součástí prestižního šampionátu Northern Talent Cup. Dvojice členů juniorského závodního týmu Automotodromu Brno tak má příležitost navázat na loňský úspěšný ročník. Tomu odpovídají ambice obou závodníků, cílem je pohybovat se mezi nejlepšími.

více ..

05.02.2021 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

O MINIGP WORLD SERIES je velký zájem, hlásí Matěj Smrž

MiniGP World Series V minulém týdnu jsme psali o vzniku nové platformy MotoGP – FIM World Series MiniGP, světový šampionát jezdců ve věku 10–14 let v disciplíně Miniracing. O posledním vývoji informuje Matěj Smrž, člen pracovní skupiny připravující MiniGP za Komisi silničních závodů Mezinárodní motocyklové federace FIM.

více ..

31.01.2021 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Maxim Repák se zúčastní nového seriálu Yamaha R3 bLU cRU European Cup

Maxim Repák Yamaha R3 bLU cRU European Cup je celkom nový pretekársky seriál. Pozostáva zo šiestich podujatí, ktoré sa uskutočnia v rámci vybraných európskych podujatí MS Superbike.

více ..

29.01.2021 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Matěj Smrž členem pracovní skupiny FIM World Series MINIGP

MiniGP Mezinárodní motocyklová federace FIM a společnost Dorna Sports, promotér mistrovství světa silničních motocyklů, dnes oznámili vznik nové platformy MotoGP – FIM World Series MiniGP. Jedná se o světový šampionát jezdců ve věku 10–14 let v disciplíně miniracing. Členem pracovní skupiny připravující MiniGP byl za Komisi silničních závodů FIM jmenován Matěj Smrž.

více ..

26.01.2021 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Kalendáře závodů závodních a přírodních okruhů 2021 AČR

Filip Salač Valencie Komise silničních závodů motocyklů představuje podobu letošních kalendářů závodů na závodních okruzích a přírodních okruzích. Poté, co komise silničních závodů motocyklů pod Autoklubem České republiky zveřejnila koncept sezóny 2021 pro MMČR – Miniracing, přichází s důležitými zprávami i pro další disciplíny motocyklového sportu, které pod ní spadají.

více ..

25.01.2021 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Victor Rodriguez Nuñez a José Luis Perez Gonzalez v barvách Accolade Smrz Racing

José Luis Perez Gonzalez Další ročník Mistrovství Světa Superbike odstartuje 23.-25. dubna v holandském Assenu, kde nebude chybět ani český tým pod vedením Jakuba Smrže, Accolade Smrz Racing. Ten se letos rozhodl vsadit na dva jezdce ze Španělska, kterými budou José Luis Perez Gonzalez a Victor Rodriguez Nuñez v kategorii World Supersport 300.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 62