Moto

Moto

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 90

10.10.2021 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Slovenský Maco Racing Team dokončil sezónu šestihodinovkou v Mostě

MACO Racing - The Most World Weekend 2021 Na okruhu v českom Moste sa v sobotu 9. októbra šesťhodinovými pretekmi skončil ďalší ročník majstrovstiev sveta vytrvalostných pretekov cestných motocyklov - FIM EWC. S dvojicou Anthony West (AUS) a Ondřej Ježek (CZE) sa v Moste predstavil aj slovenský tím Maco Racing, ktorému išlo o uhájenie pozície v top 10 v celkovom hodnotení šampionátu.

více ..

09.10.2021 Moto Vložil:Michal Hylán Celý článek

Českým jezdcům se v Mostě dařilo!

Skvělý úspěch pro český TME Racing a podium pro Haniku. Finálový závod mistrovství světa vytrvalostních motocyklů v Mostě rozhodl i o vítězi celé série. Novým mistrem světa Endurance World Championship je tým Yoshimura Sert Motul.

více ..

07.10.2021 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Ondřej Ježek se těší do Mostu na závěrečný závod šampionátu FIM EWC

MACO Racing Český závodník Ondřej Ježek v sobotu 9. 10. odstartuje do finálového podniku letošní sezóny MS vytrvalostních závodů silničních motocyklů FIM EWC, který hostí mostecký autodrom. Šestihodinovku si Ježek užije v dresu slovenského týmu Maco Racing ve dvojici s Anthony Westem. Fanoušci vytrvalostních motocyklových závodů budou mít příležitost na vlastní oči sledovat napínavé souboje světového šampionátu a podpořit české účastníky.

více ..

06.10.2021 Moto Vložil:Michal Hylán Celý článek

Filip Salač je do Mostu připraven!

Ošklivým pádem ukončil své působení v nedělní Red Bull Grand Prix of The Americas český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky Filip Salač. Přivodil tak mnoho vrásek fanouškům českého motocyklového sportu, kteří se těší na Endurance World Championship do Mostu. Filip je naštěstí v pořádku a o víkendu bude startovat.

více ..

04.10.2021 Moto Vložil:Michal Hylán Celý článek

Pocta legendě! Sedmá zatáčka na Masarykově okruhu nově nese jméno Bohumila Staši

Brno – Zatáčka Bohumila Staši. Název, který odteď mohou používat všichni fanoušci motoristického sportu, kteří budou popisovat dění na závodní dráze Masarykova okruhu. Sedmá zatáčka byla dnes slavnostně pojmenována po jednom z největších československých závodníků historie.

více ..

04.10.2021 Moto Vložil:Michal Hylán Celý článek

Perez Gonzalez po stíhací jízdě ve druhém závodě v Top10, Kocourek odvedl skvělou práci

Poslední závod letošní sezóny kategorie World Supersport 300 dopadl výborně pro španělského jezdce José Luise Pereze Gonzaleze, který na portugalském okruhu v Portimãu vybojoval 10. pozici a pěknou porci světových bodů z 26. pozice na startu. José Luis, který s týmem Accolade Smrž Racing podepsal smlouvu i na rok 2022, svým výkonem opět ukázal, že s ním můžeme počítat na předních příčkách v příštím roce, kdy hodlá navázat na úspěchy a zkušenosti získané spolu s českobudějovickým týmem Jakuba Smrže v letošní sezóně. Jonáš Kocourek také hodnotí svůj teprve druhý závodní víkend v mistrovství světa pozitivně. Ve druhém závodě skončil na 34. pozici.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 90