Moto

Moto

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 33

07.09.2019 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Pelikánová si v Portimau zazávodila, 13. místo však na postup nestačilo

Saša Pelikánová Portimao Alexandra Pelikánová obsadila v závodu Last Chance Race třinácté místo, a přestože v samotném závodu o postup výrazně vylepšila i svůj nejrychlejší čas z celého závodního víkendu v portugalském Portimau, nekvalifikovala se do hlavního nedělního závodů kategorie Supersport 300.

více ..

07.09.2019 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Vydařený první den v Portimãu pro ACCR Czech Talent Team - Willi Race

Czech Talent team Portimao Po dlouhé letní pauze, kterou ACCR Czech Talent Team - Willi Race využil k testování, se dnes rozjela závěrečná část letošní sezóny v mistrovství světa Superbiků. Český tým má pro závěrečné podniky hned tři jezdce, když Olivera Königa a Vojtěcha Schwarze doplnil Miloslav Hřava. V portugalském Portimãu se dnes rozjelo další kolo letošní sezóny v mistrovství světa Superbiků.

více ..

05.09.2019 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Saša Pelikánová se po letní přestávce vrací na závody

Saša Pelikánová Česká motocyklová závodnice Alexandra Pelikánová se po takřka dvouměsíční letní přestávce vrací do světového šampionátu Supersport 300 a o nadcházejícím víkendu se představí v portugalském Portimau. Devatenáctiletá rodačka z Brna využila pauzu mezi jednotlivými závodními víkendy k fyzickému tréninku i testování v sedle závodního motocyklu.

více ..

04.09.2019 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Letošní sezóna na přírodních okruzích skončí o víkendu v Branné

Branná Poslední závody letošní sezóny na přírodních okruzích se odjedou o víkendu v Branné na Kolštejnském okruhu. Zde se pojedou závody přeboru ČR SZM jízd pravidelnosti historických závodních motocyklů.

více ..

30.08.2019 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Slovenský závodník Michal Búlik startoval na Alpe Adria v Rijece

Michal Búlik Rijeka Ďalšie preteky medzinárodného šampionátu Alpe Adria sa konali minulý víkend v chorvátskej Rijeke. V triede SSP300 po zranení štartoval 13-ročný Michal Búlik jazdiaci za Maco Racing Team.

více ..

29.08.2019 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

MMČR - Miniracing už zná vítěze některých tříd letošní sezóny

Miniracing Vysoké Mýto Mezinárodní mistrovství České republiky - Miniracing o víkendu pokračovalo osmými závody, které se konaly ve Vysokém Mýtě. Závody pro třídy Mini GP, Jawa 50 a Minimotard byly opět pěknou podívanou a někteří jezdci si již dojeli pro své tituly.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 33