Moto

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 54

11.09.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Petr Petružálek, krotitel Yamahy R5 na okruzích

Petr Petružálek O víkendu se na Dymokurském okruhu se divákům představovaly všechny výkonnostní kategorie od Klasiků 125 ccm a 250ccm přes kategorii Klasik 300 cmm + 500 ccm + 750 ccm. Závodů třídy do 350 ccm jezdec s číslem 73 Petr Petružálek, který byl nucen dokončit závod s utrženým táhlem řadicí páky. I tak si našel několik chvil pro krátký rozhovor.

více ..

10.09.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Petr Najman: Úspěšné Dymokury 2020

Petr Najman Dymokury 2020 Závodní víkend v Dymokurech byl na první pohled pro Petra Najmana velice úspěšný, když vyhrál v obou svých třídách, nicméně celý víkend ho provázely i technické problémy.

více ..

Grobnik pohostil další kolo MMČR SZM na závodních okruzích

MMČR Grobnik První zářijový víkend se konaly další závody mezinárodního šampionátu Alpe Adria, když se tentokrát závodilo v Grobniku. Při těchto závodech se zároveň odjelo další kolo českého mezinárodního mistrovství ČR SZM na závodních okruzích.

více ..

07.09.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Slibně rozjetý závodní víkend Pelikánové v Imole ukončil pád po startu z první řady

Alexandra Pelikánová Imola Česká motocyklová závodnice Alexandra Pelikánová startovala do čtvrtého závodu letošního evropského motocyklového poháru žen z druhého místa. Po startu ovšem upadla a závod na okruhu v Imole nedokončila.

více ..

03.09.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Filip Salač nahradí zraněného Hřavu

Filip Salač Nepříjemnou nehodou skončil poslední závod MOTUL FIM Superbike World Championship ve španělském Aragonu pro nadějného českého jezdce Miloslava Hřavu. Teprve šestnáctiletý závodník upadl a zlomil si obě nohy. V dalším podniku šampionátu ho nahradí Filip Salač, který si odbude závodní premiéru ve třídě Supersport 300 a hlavně pomůže svými zkušenostmi ve vývoji motocyklu kamarádovi.

více ..

02.09.2020 Moto Vložil:Michal Hylán Celý článek

Závody na přírodních okruzích v Trenčíně 2020

První letošní závody Mezinárodního mistrovství a Přeboru České republiky SZM na přírodních okruzích se o uplynulém víkendu odjely na letišti v Trenčíně, kde se jelo ve spolupráci se Slovenskou motocyklovou federací.