Moto

Moto

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 67

02.05.2021 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Hlavní závod Jarní ceny Brna rozhodla tisícina vteřiny. Organizátoři ještě letos uspořádají další podnik

Jarní cena Brna 202 Závod nejsilnější kubatury nad 600 ccm zakončil program Jarní ceny Brna 2021, která se konala na Masarykově okruhu v Brně. V závěrečném klání vyhrál Karel Pešek, který po napínavém souboji překonal Michala Práška. Prášek se po sobotním vítězství musel spokojit se stříbrnou pozicí. Dařilo se i juniorským závodníkům. Jakub Gurecký a Jonáš Kocourek obsadili první dvě příčky v obou víkendových závodech.

více ..

02.05.2021 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Čtyři body pro Filipa Salače

Filip Salač Jerez V neděli 2. května vyvrcholil letošní čtvrtý závod světového šampionátu silničních motocyklů. V závodě nechyběl v kategorii Moto3 Filip Salač, český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky. Ten do závodu startoval z dvanáctého místa, ale v jeho průběhu se pohyboval mimo bodované pozice. Po divokém posledním kole se však na dvanáctou pozici vrátil a připsal si další čtyři body.

více ..

01.05.2021 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Filipa Salače čeká čtvrtá řada

Filip Salač Jerez Druhým dnem pokračoval letošní čtvrtý podnik světového šampionátu silničních motocyklů MotoGP na okruhu ve španělském Jerezu. Na trať opět vyjel v kategorii Moto3 Filip Salač, český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky.

více ..

01.05.2021 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Filip Salač má za sebou první den v Jerezu

Filip Salač Jerez Včera odstartoval volnými tréninky program čtvrtého závodu letošního seriálu MotoGP, který se odehraje na okruhu ve španělském Jerezu. Nechybí zde ani kategorie Moto3 se stájí Rivacold Snipers Team, jejímž jezdcem je také český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky Filip Salač.

více ..

29.04.2021 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Mostecký autodrom přivítá poprvé ve své historii mistrovství světa

WSbK Autodrom Most se zařadil mezi věhlasné okruhy, které pořádají závody světového šampionátu superbiků WorldSBK. Premiérový závodní víkend se na severu Čech uskuteční 6. až 8. srpna 2021, a to místo původně zamýšleného podniku v Austrálii, odloženého vzhledem k nejistotě kolem situace s pandemií nemoci covid-19 na rok 2022.

více ..

28.04.2021 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Motocyklové jezdce láká první možnost závodů v sezóně i zlepšující se počasí

Jarní cena Brna Takřka dvě stovky přihlášených závodníků hlásí organizátoři Jarní ceny Brna. Startovní listiny 15 závodních tříd se v řádném termínu i přes hygienicko-epidemická opatření zaplnily nad očekávání a zájem o registraci do tradičního podniku, který se koná tento víkend na Masarykově okruhu v Brně, stále trvá. Organizátoři se jezdcům rozhodli vyjít vstříc a prodlužují termín registrací.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 67