Moto

Moto

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 104

16.05.2022 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Auto klub Markéta při PSK Olymp představil divoké karty pro SGP a SGP2

TK Auto klub Markéta Poslední květnový víkend se v prostorách pražské Markéty uskuteční závody SGP a SGP2. Závody se uskuteční pod patronátem nového promotéra Discovery Sport Events, který fanouškům levých zatáček přinese zcela nový formát, novou fanzónu, bohatý doprovodný program a obrovskou show. Na startu nebudou chybět ani čeští závodníci. Závod SGP2 se navíc zapíše do historie plochodrážního sportu!

více ..

15.05.2022 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Bod pro Filipa Salače

Filip Salač Le Mans V neděli 15. května vyvrcholil letošní sedmý závod světového šampionátu silničních motocyklů. V závodě nechyběl v kategorii Moto2 Filip Salač, český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky.

více ..

14.05.2022 Moto Vložil:Michal Hylán Celý článek

Lukáš Kozubík kraloval na závodech MMČR miniracingu ve Vysokém Mýtě

foto: Richard Karnok V sobotu 7. mája sa v rámci podujatia Medzinárodných majstrovstiev ČR miniracing vo Vysokom Mýte uskutočnili aj druhé preteky MMSR a MSR, ktorých sa zúčastnil aj 12-ročný Lukáš Kozubík, pretekár Majo Racing Teamu v triede Ohvale 160.

více ..

13.05.2022 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Novotný s Prokešem odstartují do prvního závodu Northern Talent Cupu

Filip Novotný Michal Prokeš a Filip Novotný před sebou mají první ostrý závodní víkend v Northern Talent Cupu. Závodníci Brno Circuit Junior Racing Teamu zahájí sezónu ve francouzském Le Mans, kde se juniorský šampionát koná současně se závody MotoGP. Jezdci se na start postaví jako jediní dva Češi, kteří se letos do prestižní juniorské série díky svým předchozím výkonům prosadili.

více ..

10.05.2022 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Lukáš Kozubík vítězem závodů MMČR miniracing ve Vysokém Místě

Lukáš Kozubík V sobotu 7. mája sa v rámci podujatia Medzinárodných majstrovstiev ČR miniracing vo Vysokom Mýte uskutočnili aj druhé preteky MMSR a MSR, ktorých sa zúčastnil aj 12-ročný Lukáš Kozubík, pretekár Majo Racing Teamu v triede Ohvale 160.

více ..

30.04.2022 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Filip Salač odstartuje z osmé řady

Filip Salač Jerez Druhým dnem pokračoval letošní šestý podnik světového šampionátu silničních motocyklů MotoGP v Jerezu. Na trať opět vyjel v kategorii Moto2 Filip Salač, český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 104