Moto

Moto

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 45

15.02.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Maco Racing Team jde do sezony 2020 s podporou Yamaha Europe

MACO Racing Osemnástu kompletnú sezónu vo svetovom šampionáte vytrvalostných pretekov motocyklov má pred sebou slovenský tím Maco Racing. Dôležitou novinkou je, že slovenský tím sa bude môcť spoľahnúť na priamu podporu Yamaha Europe! Okrem toho sa v tíme predstaví aj výborná jazdecká zostava.

více ..

10.02.2020 Moto Vložil:Eliška Korbelová Celý článek

Quartararo není po předsezonních testech naplno spokojený se svým motocyklem.

Fabio Quartararo dokázal ovládnout všechny 3 dny předsezónních testu v Malayském Sepangu ale i přesto však není úplně spokojený s rychlostí svého motocyklu.

více ..

31.01.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Kalendář silničních závodů motocyklů AČR na rok 2020 a změny pro PO

ACCR Komise silničních závodů motocyklů Autoklubu České republiky po dlouhých jednání s pořadateli vydává kalendáře závodů pro všechny její disciplíny v letošním roce. Zároveň upozorňuje na změny pro přírodní okruhy. Letošní závodní motocyklová sezóna se blíží a komise silničních závodů motocyklů při Autoklubu České republiky vydává kalendáře závodů pro tento rok a zároveň upozorňuje na některé důležité změny v pravidlech.

více ..

27.01.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Nově vzniklý Northern Talent Cup 2020 se třemi českými zástupci

Northern Talent Cup 2020 Nově vzniklý šampionát Northern Talent Cup zveřejnil svou startovní listinu pro letošní sezónu a Česká republika zde bude mít hned tři své zástupce. Během loňské sezóny vznikl nový šampionát Northern Talent Cup (NTC), který má za cíl rozvíjet mladé závodníky ze severní a střední Evropy. Tento šampionát podporuje společnost Dorna, aby pomohla talentovaným jezdcům při jejich cestě do šampionátů mistrovství světa.

více ..

22.01.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

ACCR Czech Talent Team - Willi Race a Smrz Racing - Willi Race představují plány na sezónu 2020

ACCR Willi Race Přípravy na novou motocyklovou sezónu jsou v plném proudu a ACCR Czech Talent Team - Willi Race a Smrz Racing - Willi Race nastiňují plány pro rok 2020. ACCR Czech Talent Team - Willi Race rozjíždí druhou sezónu v mistrovství světa Superbiků ve třídě Supersport 300. Po loňském dobrém debutu pokračuje v úsilí dostat mladé české talentované závodníky do mistrovství světa.

více ..

21.01.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Jakub Gurecký a Jonáš Kocourek pojedou v Northern Talent Cupu

Jakub Gurecký Hned dvojice členů juniorského závodního týmu Automotodromu Brno uspěla s přihláškou do nového mezinárodního šampionátu Northern Talent Cup. Jakub Gurecký a Jonáš Kocourek budou v následující sezóně závodit s nejnadanějšími mladými závodníky ze severní a střední Evropy. Účast v juniorském šampionátu může závodníkům pomoci v cestě do světových motocyklových sérií.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 45