Moto

Moto

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 46

08.03.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Filip Salač si z úvodního závodu sezóny odváží 8. místo

F.Salač Katar Velká cena Kataru je minulostí. Dnes se odjely první závody letošní sezóny mistrovství světa silničních motocyklů. Filip Salač předvedl skvělou stíhací jízdu, když se během tří kol dostal do Top10. V cíli z toho nakonec bylo ještě lepší 8. místo.

více ..

07.03.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Filip Salač: Víme, že máme na Top5

Salač Katar Filip Salač má za sebou další den Grand Prix Kataru, když dnes byl na programu poslední volný trénink a kvalifikace. Ta českému jezdci nevyšla podle představ kvůli pádu a zítra ho čeká stíhací jízda. Na okruhu Losail dnes pokračovala katarská Velká cena, která otevírá letošní sezónu mistrovství světa silničních motocyklů.

více ..

06.03.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Filip Salač po pátečních trénincích v Kataru

Filip Salač Katar Filip Salač hodnotí páteční volné tréninky v Kataru, kterými začala první Velká cena letošní sezóny mistrovství světa silničních motocyklů. Letošní sezóna mistrovství světa silničních motocyklů se dnes rozjela na okruhu Losail v Kataru. Grand Prix se tentokrát týká jen tříd Moto3 a Moto2, ale z českého pohledu máme co sledovat.

více ..

01.03.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Filip Salač: Na sezónu jsme dobře připraveni!

Filip Salač - testy Filip Salač ohromil svými výkony během předsezónních testů. Po vydařených testech v Jerezu zajel ještě lépe v Kataru, kde byl nejrychlejší. To jsou dobré předpoklady pro sezónu, která začne již příští týden.

více ..

15.02.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Maco Racing Team jde do sezony 2020 s podporou Yamaha Europe

MACO Racing Osemnástu kompletnú sezónu vo svetovom šampionáte vytrvalostných pretekov motocyklov má pred sebou slovenský tím Maco Racing. Dôležitou novinkou je, že slovenský tím sa bude môcť spoľahnúť na priamu podporu Yamaha Europe! Okrem toho sa v tíme predstaví aj výborná jazdecká zostava.

více ..

10.02.2020 Moto Vložil:Eliška Korbelová Celý článek

Quartararo není po předsezonních testech naplno spokojený se svým motocyklem.

Fabio Quartararo dokázal ovládnout všechny 3 dny předsezónních testu v Malayském Sepangu ale i přesto však není úplně spokojený s rychlostí svého motocyklu.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 46