Moto

Moto

1   - 4 5 6 7 8 9 10 11   - 57

03.09.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Filip Salač nahradí zraněného Hřavu

Filip Salač Nepříjemnou nehodou skončil poslední závod MOTUL FIM Superbike World Championship ve španělském Aragonu pro nadějného českého jezdce Miloslava Hřavu. Teprve šestnáctiletý závodník upadl a zlomil si obě nohy. V dalším podniku šampionátu ho nahradí Filip Salač, který si odbude závodní premiéru ve třídě Supersport 300 a hlavně pomůže svými zkušenostmi ve vývoji motocyklu kamarádovi.

více ..

02.09.2020 Moto Vložil:Michal Hylán Celý článek

Závody na přírodních okruzích v Trenčíně 2020

První letošní závody Mezinárodního mistrovství a Přeboru České republiky SZM na přírodních okruzích se o uplynulém víkendu odjely na letišti v Trenčíně, kde se jelo ve spolupráci se Slovenskou motocyklovou federací.

více ..

31.08.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

MMČR SZM na závodních okruzích bude pokračovat v Grobniku

MMČR závodní okruhy Letošní sezónu mezinárodního šampionátu Alpe Adria značně ovlivňuje situace s Covid-19. Po trablech z úvodu sezóny se nakonec podaří odjet další závody, které se tentokrát pojedou v Grobniku. Letošní rok se neřeší nic jiného, než pandemie, která značně ovlivnila soukromý i veřejný život. Motocyklové závody nejsou výjimkou a některé závodní podniky bojují o uskutečnění. Jedním z nich jsou také závody mezinárodního šampionátu Alpe Adria v Grobniku, které se mají odjet o víkendu od 4. do 6. září 2020.

více ..

31.08.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Maco Racing Team jedenáctý na 24-hodinovce v Le Mans

Maco Racing Le Mans Po dlhej prestávke spôsobenej pandémiou ochorenia COVID-19 sa cez víkend konalo ďalšie podujatie svetového šampionátu vytrvalostných pretekov motocyklov, 24-hodinovka v Le Mans, ktorá sa mala pôvodne uskutočniť už v apríli. Žiaľ, tieto slávne preteky sa po prvý raz histórii konali bez účasti divákov.

více ..

26.08.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Závody přírodních okruhů zamíří do Trenčína

TN Trenčín Letošní sezóna Mezinárodního mistrovství České republiky na přírodních okruzích byla značně ovlivněna pandemií, nicméně se o nadcházejícím víkendu můžeme těšit na závody. Pojede se ve spolupráci se SMF v Trenčíně.

více ..

24.08.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Filip Salač na bodech

Filip Salač GP Štýrska Filipu Salačovi se v prvních čtyřech závodech po pauze způsobené pandemií koronaviru nepodařilo získat ani bod a s průběhem této části roku tak rozhodně nebyl spokojený. Zlom nastal ve včerejší Velké ceně Štýrska, kde vybojoval dvanácté místo a rozšířil své konto v kategorii Moto3 světového šampionátu o další čtyři body.

více ..

1   - 4 5 6 7 8 9 10 11   - 57