Moto

Moto

1   - 6 7 8 9 10 11   - 57

31.07.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Český tým ve WorldSSP300 se po testech připravuje na první závody

ACCR Czech Talent Team - Willi Race O nadcházejícím víkendu se rozjede letošní sezóna v mistrovství světa Superbiků. Český tým se i přes veškeré potíže spojené s koronavirem snažil co nejvíce testovat, aby se na start sezóny dobře připravil. Došlo také ke změně jezdeckého složení a nově v jeho barvách pojede další Čech Matyáš Červenka.

více ..

30.07.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Pannoniaring rozjel sezónu 2020 MMČR SZM na závodních okruzích

MMČR Pannoniaring 2020 Mezinárodní mistrovství České republiky silničních závodů motocyklů na závodních okruzích bylo úspěšně odstartováno na Pannoniaringu, kde se jelo v rámci závodů Alpe Adria. Poslední červencový víkend se na maďarském okruhu Pannoniaring rozjela letošní sezóna Mezinárodního mistrovství České republiky silničních závodů motocyklů na závodních okruzích (MMČR SZM). To se jelo podobně jako v minulých letech při závodech mezinárodního šampionátu Alpe Adria.

více ..

30.07.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Je to úplně jiné...

Jakub Kornfeil MotoE Jerez Dva závodní víkendy v řadě má za sebou Jakub Kornfeil, co by stálý účastník kompletního šampionátu třídy MotoE pod hlavičkou MotoGP. A mezitím co ten první byl určený zvykání si na zcela nové prostředí, tak v tom druhém si český jezdec již připsal na své konto první bodový zisk za 12.místo. Suma sumárum se dá říct, že oba dva víkendy lze nazvat pozitivními.

více ..

28.07.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Vydařené závody dalšího ročníku Nepomuckého trojúhelníku

Nepomuk by Eva Moto.com O uplynulém víkendu se na Nepomuckém trojúhelníku konal 39. ročník motocyklových závodů. I přes to, že bylo vrtkavé počasí, byly to krásné a zároveň letošní jediné české závody ve třídách jízd pravidelnosti historických závodních motocyklů. Letošní sezóna závodů jízd pravidelnosti historických závodních motocyklů (JPHZM) v Přeboru České republiky pod záštitou Autoklubu ČR čítá bohužel jen jeden závod.

více ..

28.07.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Těsně pod stupni vítězů. Pelikánová v obou závodech evropského motocyklového poháru žen v Misanu dojela čtvrtá

Saša Pelikánová Misano 2020 Česká motocyklová závodnice Alexandra Pelikánová obsadila v obou závodech evropského motocyklového poháru žen na okruhu v Misanu čtvrté místo. Letošní sezóna obnoveného evropského motocyklového poháru žen pokračovala druhým závodním víkendem. Italský šampionát CIV, v jehož rámci se Women’s European Cup koná, se tentokrát přesunul na okruh v Misanu.

více ..

24.07.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

XXXIX. Nepomucký trojúhelník: Jediné závody na přírodní trati již tento víkend

Nepomucký trojúhelník 2020 Jediné letošní závody na čistě přírodní trati se odjedou tento víkend v Nepomuku, kde se chystá již 39. ročník závodů Nepomucký trojúhelník. Nepomucký trojúhelník o víkendu od 24. do 26. července 2020 opět ožije závodním duchem, když se tu pojede další ročník motocyklových závodů.

více ..

1   - 6 7 8 9 10 11   - 57