Závodní okruhy

Závodní silniční okruhy

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 43

05.09.2019 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Brno čeká o tomto víkendu automobilový vrchol sezóny.

Masaryk Racing Days Na Masarykův okruh dorazí Formule 1 a středoevropská okruhová elita Brno – 17 jednotlivých závodů čeká všechny návštěvníky Masaryk Racing Days. Závodní akce se uskuteční 6. až 8. září a nabídne boj o tituly ve středoevropském okruhovém šampionátu, atraktivní formulový pohár BOSS GP a výjimečnou závodní exhibici domácího týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra.

více ..

05.09.2019 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Lamborghini? Vrtulník? Nebo závodní speciál Buggyra?

Mičánek, Buggyra Toť otázka? Tak by se daly popsat hlavní atributy ojedinělého exhibičního souboje, v němž se na Masarykově okruhu již tento pátek utkají tři piloti a jejich superrychlé stroje. Prvním z pilotů bude brněnský závodník a manažer týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra Jiří Mičánek jr. s nejrychlejším pohárovým vozem na světě. Tím je vůz Lamborghini Huracán SuperTrofeo Evo 2019, se kterým týmový jezdci Josef Záruba a Jakub Knoll bojují o body v evropské sérii Lamborghini SuperTrofeo.

více ..

05.09.2019 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

FIA ETCR v Mostě: Vítězství rozebrali Hahn s Reinertem

Most by VDR Letošní páté kolo truckerského závodění přivedlo pole 19 trucků do severočeského Mostu, který patří návštěvností diváků mezi špičku v Evropě a závodění rychlých těžkotonážníků má v Mostě svou tradici. Lecos by o tom jistě povyprávěl i Frankie Vojtíšek, kterého se však čeští diváci nedočkali. A tak se museli spokojit jen s jedním Čechem a Adam Lacko s Buggyrou se jim doma odvděčil druhým a třetím místem a Buggyra mohla po zásluze slavit.

více ..

04.09.2019 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Legendární Zbraslav – Jíloviště již tuto sobotu

Zbraslav Jíloviště V sobotu 7. září 2019 se koná již 52. ročník mezinárodního závodu historických vozidel do vrchu Zbraslav – Jíloviště. Letos poprvé se jede jako součást nového šampionátu GRAND PRIX historických automobilů, jehož promotérem je Autoklub České republiky. Již od 8.00 hodin budou probíhat přejímky a vozidel, diváci pak mohou obdivovat historické skvosty, které budou vystaveny na Zbraslavském náměstí.

více ..

04.09.2019 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Masaryk Racing Days v Brně s Boss GP i Drexler F3 Cupem

Masaryk Racing Days Nejen republikové okruhové závody čekají fanoušky motorsporu na Masaryk Racing Days o víkendu, tedy FIA CEZ, či ESET V4 Cupu, ale představí se i další série.

více ..

04.09.2019 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Uvidíme další ženu v evropské serii NASCAR?

Michaela Dorčíková Devětadvacetiletá slovenská závodnice a manažerka Michaela Dorčíková má naději za 14 dnů usednout do sedačky závodního speciálu NASCAR. Mělo by se tak stát 22. srpna na německém Hockenheimringu v rámci předposledního víkendu NASCAR Whelen Euro Series.Na konci června se týmy a jezdci z této serie podívali i na mostecký autodrom, kde se jel v pořadí čtvrtý podnik pod názvem OMV MaxxMotion NASCAR Show.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 43