Závodní okruhy

Závodní silniční okruhy

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 65

04.07.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

L Racing na okruzích i na rally

Pitko ml. Motoristická sezóna v tíme L Racing pokračovala uplynulý víkend. A opäť v rukách mladého motokáristu Jozefa Pitka ml. Úspešná príprava a štart dlho odkladanej sezóny Jozefa Pitka ml. (15) pokračovali po týždni opäť v Slovenskom motokárovom centre na Slovakia Ringu. Slovenský kartingový pohár tentokrát vystriedal Moravský pohár.

více ..

03.07.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Knoll s Wagnerem testovali na Slovakia Ringu, Makeš poprvé prohnal novou Cupru

Mičánek Motorsport - Slovakiaring test K dalším testům vyrazili jezdci týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra do Orechovej Potoni na Slovakia Ring. Oblíbená slovenská trať hostila poslední předsezónní testy, při nichž za volant vozu Lamborghini Huracan SuperTrofeo EVO usedli Jakub Knoll a Kurt Wagner.

více ..

01.07.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Roman Klemm Celý článek

Sport v Rakousku: Poslední testy před startem sezony 2020 na Salzbugringu

Jedním z nejrychlejší vozů dne byl tento KTM GT3 připravený stájí Hanse Reitera „Televizní chřipka“ je i v Rakousku snad definitivně na ústupu. Potvrzují to nejen termíny blížících se velkých cen Rakouska a Štýrska, ale i radostně se rozvíjající aktivity na druhém permanentním okruhu země, na Salzburgringu.

více ..

29.06.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Robert Lechner: „Budou to našlapané tři měsíce.“

Lechner Racing - Robert Lechner Bývalý špičkový závodník Robert Lechner společně se svým bratrem Walterem juniorem přebírá automobilové impérium, které postavil na nohy jejich otec, Walter Lechner senior. Lechner Racing se základnou v malém Faistenau nedaleko Salzburgu byl v posledních letech aktivní jak v Porsche SuperCupu, tak i v CarreraCupu, organizoval středoevrospký a arabský pohár této značky, závodil v různých třídách GT a ve formuli 4.

více ..

29.06.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Zahájení sezóny pro HKC Racing Team s medailemi

Carbonia Cup 2020 HKC Racing S velkým zpožděním začala letošní motoristická sezóna i pro mostecký HKC Racing Team. Prvním podnikem, kterého se jezdci této stáje účastnili, byl Carbonia Cup na Autodromu Most. Ve třídě A3 startoval Petr Zelenka s ostrou Fabií a v D4 Günter Schönfeld s dvoulitrovou formulí Renault.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 65