Závodní okruhy

Závodní silniční okruhy

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 57

08.03.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Michal Paclík v zaujetí motorsportem

Michal Paclík V roce 2019 se svitavský pilot stáje M-Racing pustil do své první sezóny a k jeho výkonům na dráze mu dobře sloužil prototyp Norma Honda, tedy sice jen dvoulitrové náčiní, ale nikterak pomalé. Pojďme si s pilotem Michalem Paclíkem trochu popovídat před sezónou 2020.

více ..

08.03.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Scuderia Praha opět na pódiu mezi nejlepšími světovými GT týmy

ferrari competizione gt awards Ferrari Ferrari ocenilo v Maranellu nejlepší světové GT týmy a piloty. Společnost Ferrari uspořádala v Maranellu slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších světových GT týmů v sezóně 2019 Ferrari Competizione GT Awards. V nepočetné skupině oceněných nechyběl ani český tým Scuderia Praha, jemuž se tak dostalo ocenění za vynikající výsledky v loňském seriálu 24H Series (celkové vítězství mezi týmy i jezdci).

více ..

06.03.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

I letos mohou zájemci soutěžit o nejrychlejšího amatérského jezdce autodromu

The Most Challenge Oblíbená soutěž amatérských jezdců na velkém závodním okruhu mosteckého autodromu The Most Challenge vstupuje do šestého ročníku, a to s upravenými pravidly. Změny se týkají použití pneumatik semi slick, bodovacího systému nebo zavedení podmínky pro klasifikaci v soutěži.

více ..

02.03.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Mičánek Motorsport powered by Buggyra startuje závodní sezónu 2020

Mičánek Motorsport powered by Buggyra Tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra zahájil v uplynulých dnech ostrou přípravu na nadcházející závodní sezónu 2020. Tento pomyslný start obstaral funkční test dvou vozů Lamborghini Huracane ST EVO.

více ..

29.02.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Zimní přestávka končí i na Slovakiaringu. Prvním mezinárodním závodem je Drift Kings

drifty Jedenáctá sezona SLOVAKIA RINGU - prvního permanentního autodromu na Slovensku, začíná v březnu mezinárodním závodem v kontrolovaném smyku (driftování) pod názvem Drift Kings.

více ..

26.02.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Při autoshow odstartuje šestý ročník soutěže amatérských jezdců The Most Challenge

Autoshow+The Most Challenge Tradiční akce The Most AUTOSHOW zahájí na samém prahu jara v sobotu 21. března novou sezonu mosteckého autodromu. Od 09:00 do 17:00 hodin mohou zájemci vyzkoušet ve vlastním voze nedávno položený asfalt velkého závodního okruhu při populárních volných jízdách. Chybět nebude ani doprovodný program, odstartuje také šestý ročník oblíbené soutěže amatérských jezdců na velkém závodním okruhu The Most Challenge.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 57