Závodní okruhy

Závodní silniční okruhy

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 93

27.11.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

EDDA Cup nezastavil ani koronavir

EDDA Cup Radotín 2020 Eduard Patera a jeho tým spolupracovníků dokázali, přes letošní komplikovanou a nestandardní situaci ohledně pandemie koronaviru, uspořádat téměř kompletní seriál závodů do vrchu EDDA Cup. Naopak populární Revivaly se neuskutečnily. Právě ty jsou prvním tématem povídání s promotérem těchto podniků a stále úspěšným aktivním závodníkem Edou Paterou.

více ..

27.11.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Sezona 2019: Úspěšná premiéra NASCAR a Hanikův rekord

Nascar Most 2019 Závodní sezona 2019 patřila na mosteckém autodrom k velmi vydařeným. Byla navíc pestrá a divácky atraktivní, nabídla 13 velmi zajímavých podniků. Samozřejmě nechyběly tři stěžejní, tedy Czech Truck Prix, mezinárodní šampionát supersportovních vozů ADAC GT Masters a vůbec poprvé ve střední a východní Evropě NASCAR Whelen Euro Series.

více ..

26.11.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Úspěšná sezona pro Štofiho Rosinu

Štofi Rosina sezona 2020 Rok 2020 vôbec nebol jednoduchý a výrazne poznačil aj automobilový šport. O to príjemnejšie je tak zistenie, že najúspešnejší slovenský okruhový pretekár hodnotí sezónu 2020 ako jednu zo svojich najúspešnejších.

více ..

16.11.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Stříbrný závěr sezóny

Mičánek Motorsport powered by Buggyra Le Castellet Dvořáček s Wagnerem tak zpečetili i konečné stříbro ve své kategorii. Na francouzské trati Paul Ricard se v uplynulém víkendu uskutečnil závěrečný podnik letošního ročníku Lamborghini SuperTrofeo Europe. V rámci posledních dvou závodů se na trati představili dvě posádky ve složení Bronislav Formánek s Josefem Zárubou a Libor Dvořáček s Kurtem Wagnerem.

více ..

13.11.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Mičánek Motorsport míří na velké finále, Jakuba Knolla vystřídá Josef Záruba

Mičánek Motorsport powered by Buggyra Již tento víkend se na okruhu Paula Ricarda v Le Castellet uskuteční závěrečný víkend nejrychlejšího pohárového seriálu Lamborghini SuperTrofeo Europe. Tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra vyráží na francouzskou riviéru v pozměněné sestavě a s nadějí na celkové umístění v LB Cupu.

více ..

13.11.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Letošní sezona umožnila vzhledem ke koronaviru jen jeden stěžejní podnik, zato s diváky

Czech Truck Prix II Sezona 2020 byla v historii mosteckého autodromu zcela ojedinělá a výjimečná. Důvodem jsou pochopitelně opatření přijatá ve snaze zabránit šíření epidemie koronaviru a nemoci covid-19, která od jara výrazně změnila život lidí na celé planetě. Z plánovaných akcí se tak letos mohlo uskutečnit pouze několik.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 93