Závodní okruhy

Závodní silniční okruhy

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 95

16.02.2021 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Evropský šampionát trucků okoření i letos novodobé monoposty F1

Czech Truck Prix II Po loňském představení novodobých monopostů velkých cen F1, GP2 a IndiCar na mosteckém autodromu se vysokoobjemové formulové speciály vyráběné od 90. let do roku 2010 objeví na severu Čech i letos. Závodní série MAXX Formula bude opět součástí závodního víkendu Czech Truck Prix, spolu se sérií Seyffarth Audi Sport R8 LMS Cup doplní ve dnech 27. až 29. srpna souboje jezdců evropského šampionátu okruhových tahačů FIA European Truck Racing Championship (ETRC).

více ..

11.02.2021 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Zdraví, sílu, štěstí a mnoho úspěchů, milý Téo

Téo Calvet Jedna z mladých pušek týmu Buggyra Racing dnes slaví dvacáté narozeniny, mezi gratulanty nesmí pochopitelně chybět ani týmoví spolubojovníci. Podle Martina Koloce se angažmá Calveta Juniora rovná pokračování mistrovské tradice Gerd Körber – Markus Bösiger – David Vršecký a Adam Lacko.

více ..

10.02.2021 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Sezonu 2017 okořenil premiérovým titulem evropského šampiona Adam Lacko

Adam Lacko 2017 Bonusovou pro mostecký autodrom by se dala s nadsázkou nazvat sezona 2017. Na jejím konci totiž zdvihl nad hlavu premiérový pohár pro evropského šampiona závodů okruhových tahačů FIA European Truck Racing Championship (ETRC) český jezdec Adam Lacko. Právě tento podnik pod názvem Czech Truck Prix je už bezmála třicet let nejprestižnější a nejnavštěvovanější akcí každoročního kalendáře autodromu.

více ..

08.02.2021 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Sedm pilotů, jeden tým

Jezdecká sestava Peugeot pro WEC 2022 Návrat značky Peugeot do vytrvalostních závodů získává konkrétní rysy. Poté, co divize Peugeot Sport zveřejnila první náčrty svého speciálu Le Mans Hypercar (LMH) a technické vlastnosti jeho hnacího ústrojí, dosáhla nyní třetího milníku a oficiálně oznamuje seznam sedmi pilotů, kteří budou hájit barvy značky Peugeot na světovém šampionátu FIA World Endurance Championship (FIA WEC) a v závodě 24 hodin Le Mans.

více ..

05.02.2021 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Jiří Mičánek Jr. - Na podiu v Super Trofeo chceme být pravidelně!

Mičánek Motorsport powered by Buggyra “Atmosféra setkávání s fanoušky, partnery, sponzory nebo přáteli nám všem chybí. Teď jsme ale připraveni a závodům dáme sto procent jako vždycky a pak už je to jen o naší disciplíně a pravidlech, která striktně dodržujeme. Když to srovnám s loňskem, jsem mnohem klidnější - tam, kde jsem měl jet vytrvalost, byly závody zrušené. To je život. Snad si to letos vynahradím a budeme se pravidelně objevovat ve vytrvalostních závodech zóny střední Evropy.“- Jiří Mičánek Jr.

více ..

02.02.2021 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Tradiční podniky zůstávají. Světové šampionáty se Automotodrom Brno rozhodl už nepořádat

Masaryk Racing Days V předběžném kalendáři na sezónu 2021 nechybí tradiční závodní série, které jsou divácky atraktivní a u motoristických fanoušků oblíbené. Vedení společnosti Automotodrom Brno se zároveň rozhodlo v budoucnu nepořádat světová mistrovství.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 95