Závodní okruhy

Závodní silniční okruhy

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 54

19.11.2019 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Carboniacup: Devátá sezona skončila, ať žije jubilejní desátá

Vyhlášení Špindlerův Mlýn Rok se s rokem sešel a ve Špindlerově Mlýně v hotelu Orea Resort Horal se konalo slavnostní vyhlášení vítězů Carboniacupu, kterého se opět slovem ujal vždy skvěle naladěný Radek Jirgl. Partnerem večera se stala firma Zeknova, která věnovala absolutnímu vítězi sadu závodních pneumatik dle vlastního výběru, a firma Expres Auto která věnovala další hodnotné ceny.

více ..

18.11.2019 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Cíl týmu ARC Bratislava. Opět do Le Mans.

ARC Bratislava Slovenský tým ARC Bratislava v čele s legendárním Miro Konopkou, chce opět do Le Mans. Pomoci mu k tomu má účast v Asian Le Mans Series.

více ..

13.11.2019 Okruhy, vrchy Vložil:Michal Hylán Celý článek

Skvělá zpráva pro fanoušky WEC. V revoluční sezoně 2022 hlásí návrat Peugeot.

WEC Výkonný výbor skupiny PSA projednal návrh divize PSA Motorsport, podporovaný značkou Peugeot, zahájit sportovní program pro Šampionát vytrvalostních závodů FIA WEC (World Endurance Championship), jehož posledním z osmi závodů je 24 hodin Le Mans.

více ..

07.11.2019 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Nezáleží na tom, kolik ran dostaneš, ale kolik jsi schopen jich unést

Maťo Homola  Sezóna 2019 bola skutočne dramatická. Predchádzalo jej veľa zmien, ktoré boli hlavne pozitívne, ale v konečnom dôsledku prišli aj zakopnutia. Dôležité je však nikdy nezvesiť hlavu a keď človek bojuje, bude odmenený. Sezóna, ktorá mala byť víťazná dopadla pre mladého slovenského pretekára inak.

více ..

06.11.2019 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Úspěšný rok pro Scuderii Praha Racing

SPR V showroomu Scuderia Praha zhodnotili ukončenou sezonu členové týmu Scuderia Praha Racing. S vozem Ferrari 488 GT3 zvítězili v kategorii jezdců i týmů v prestižním seriálu 24H Series Creventic. Besedy s novináři se zúčastnili osobně samotní piloti Josef Král spolu s Janem Písaříkem a prostřednictvím skype i Matteo Mallucelli. Nechybělo samozřejmě ani vedení týmu v čele s vedoucím závodní divize Scuderia Praha Ivem Hornem.

více ..

04.11.2019 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Buggyra slavila 50 let značky ve velkém stylu!

The Most Buggyra Speed Festival První listopadovou neděli se pro fanoušky týmu Buggyra Racing otevřely brány Autodromu Most k netradiční, za to však velkolepé oslavě s názvem The Most Buggyra Speed Festival. A bylo co slavit, během uplynulých pěti desítek let se totiž Buggyra stala značkou z kategorie TOP. Nezpochybnitelným důkazem toho byla, přes proměnlivé počasí, účast téměř dvou a půl tisíce návštěvníků.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 54