Závodní silniční okruhy

1   - 9 10 11   - 93

28.09.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Maťo Homola opět na podiu

Maťo Homola Monza Tretie miesto v druhých pretekoch v Monze 29. september 2020, Monza, Taliansko Maťovi sa podaril v druhých pretekoch víkendu TCR Europe v Monze fantastický výsledok. Po štarte z piateho miesta a náročných súbojoch dokončil preteky na treťom mieste!

více ..

Dvě vítězství pro Lacka a další double pro Buggyru

Buggyra Racing Jarama Trucková sezóna týmu Buggyra Zero Mileage Racing pokračovala na okruhu ve španělské Jaramě. I přes covidová omezení se jednalo o velmi úspěšný závodní víkend.

více ..

26.09.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Maťo Homola přišel díky zbytečnému incidentu v Monze o podium

Maťo Homola Monza Nádherné preteky až do siedmeho kola pre Maťa Homolu. V ňom sa ešte pohyboval na treťom mieste, no Halder nedokázal férovo a ohľaduplne bojovať a pri druhom kontakte zostrelil Maťa z tretieho miesta. Obaja skončili mimo trať a Maťo bol s vážne poškodeným vozidlom s vytrhnutým kolesom vyradený z pretekov.

více ..

25.09.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Maťo Homola míří na legendární Monzu

Maťo Homola    Už tento víkend pokračuje európsky šampionát cestovných vozidiel TCR Europe 2020 v talianskej Monze. Maťo Homola povzbudený pódiovým umiestnením v Zolderi očakáva náročné preteky, aj kvôli znevýhodneniu jeho vozidla.

více ..

Buggyra hodlá v Jaramě pokračovat ve vítězném tažení

Buggyra Racing  Prakticky přesně pětadvacet let poté, co majitel týmu Martin Koloc vybojoval pro sebe a Českou republiku první titul mistra Evropy v závodech tahačů, se na okruhu Jarama představí Buggyra Zero Mileage Racing v plné sestavě. A ambice jsou nemalé.

více ..

22.09.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Korczyna – kopec dolu kopcom

Demo Motorsport Atypická poľská trať si pekne zašpásovala aj Jarom Dubóczim. Ako sa s tým popasoval? Čítajte ďalej. 21. septembra 2020 – Žiarivo žltý Seat Leon Supercopa TDi Jaroslava Dubócziho, zo Žiaru nad Hronom, bol rozhodne neprehliadnuteľný ani na treťom podniku Majstrovstiev Slovenska pretekov automobilov do vrchu, ktoré sa jazdili v neďaleko poľského Krosna.