Závodní okruhy

Závodní silniční okruhy

1   - 8 9 10 11   - 87

08.09.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Očistec Húsky v Pezinku

Lama Racing Pezinok Statočný výkon pilota tímu LAMA RACING, na úvodných pretekoch sezóny Majstrovstiev Slovenska automobilov do vrchu, na Pezinskej Babe, bol odmenený slušným balíkom bodov.

více ..

08.09.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

EDDA Cup pokračoval na Benecku

EDDA Cup Benecko O uplynulém víkendu se uskutečnil další závod nezávislého seriálu závodů automobilů do vrchu EDDA Cup v Krkonoších na trati ze Štěpanic na Benecko. Trať, po které se v historii proháněly soutěžní automobily při Rallye Vltava a Rallye Škoda a před EDDA Cupem zde pořádal závody do vrchu Otakar Krámský, eso evropských kopců.

více ..

07.09.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Aliyyah svojí výhrou opět přepisuje historii, Calvet vede francouzský šampionát

Nogaro 2020 Závodní tažení týmu Buggyra Zero MIleage Racing pokračovalo i tento víkend podnikem francouzského truckového šampionátu v Nogaru. O pódiová umístění nebyla nouze, jedno však mělo speciální význam. Buggyra v Nogaru nasadila všechny své jezdce, bodového hodnocení francouzského šampionátu se však účastnili pouze Téo Calvet a Aliyyah Koloc.

více ..

07.09.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Michal Hylán Celý článek

Mička čaká finále Porsche Challenge

Dubničan sa na záverečný podnik série Porsche Sprint Challenge Central Europe, ktorý sa jazdí na českom okruhu v Moste, veľmi zodpovedne pripravoval.

více ..

07.09.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

TODOS Cenu Slovenska ovládl Bormolini a Lukasczyk

Todos Velká cena Slovenska Více než sedmdesátka jezdců dorazila na slovenskou Babu v Pezinku, aby změřili své síly v TODOS Ceně Slovenska.

více ..

06.09.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Roman Klemm Celý článek

Bratrská DTM v Assenu: Audi v sobotu, BMW v neděli...

Sheldon van der Linde Žijeme v podivných dobách a tak ani nepřekvapí, když dříve proslulá DTM nastoupí na trati, kde se zpravidla duelují hvězdy MotoGP: Na úzkém, zatáčkovitém a automobilům jen podmíněně určeném TT Circuitu v Assenu. Z pohledu pořadatelů se ale podnik vydařil. Domácí hrdina Robin Frijns v sobotu vyhrál a v neděli dojel za Jihoafričanem Van der Lindem druhý.

více ..

1   - 8 9 10 11   - 87