Ostatní

Ostatní

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 23

20.03.2022 Ostatní Vložil:Roman Klemm Celý článek

Fotostory - Zlatý volant 45. ročník

Zlatý volant 2022 Letošní 45. ročník prestižní ankety Zlatý volant se uskutečnil v komornější podobě v klubovém domě Autkolubu ČR. Po covidové době se tak částečně otevřel i pro veřejnost. Stejně jako v posledních ročnících čekalo na předání celkem sedm sošek. Jejich majitele vybírali motorističtí novináři i široká veřejnost.

více ..

18.03.2022 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Zlatý volant za rok 2021 si odnáší Macík, cenu Osobnost světového motorsportu převzal Fittipaldi

Zlatý volant 2022 Na slavnostním galavečeru ankety Zlatý volant převzali ocenění nejlepší současní čeští závodníci. Prestižní cenu v kategorii automobilů získal dakarský jezdec Martin Macík. Kategorii motocyklů ovládl další úspěšný účastník dakarské rally, Martin Michek. Cenu Elišky Junkové získala Gabriela Jílková a talentem roku byl zvolen Erik Cais.

více ..

07.03.2022 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Vylepšené bezpečnostní zóny, nový kamerový systém, řídící věž i restaurace. V Mostě se přes zimu intenzivně pracovalo!

Autodrom Most Mostecký okruh prošel další fází úprav a je plně připravený na nadcházející sezónu, v které bude hostit hned několik světových podniků v čele s mistrovstvím světa superbiků (29. – 31. července). Bezpečnost na dráze nyní střeží zcela nový moderní kamerový systém, vylepšily se únikové zóny, nové je i odvodnění trati a úpravy se dotkly také řídící věže a restaurace.

více ..

18.02.2022 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Zlatý volant za rok 2021: Ocenění si přijede převzít Fittipaldi a Baláž

Emerson Fittipaldi Porota složená z předních motoristických a sportovních novinářů oznámila nominace nejlepších českých jezdců pro prestižní anketu Zlatý volant. Svou účast na slavnostním vyhlášení potvrdil i legendární pilot F1 Emerson Fittipaldi.

více ..

22.12.2021 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Nominace na Zlatý volant budou odtajněny po novém roce

Zlatý volant TK I přes nepříznivou epidemiologickou situaci běží přípravy na 45. ročník tradiční ankety Zlatý volant na plné obrátky. Těžko předvídatelný vývoj epidemie coronaviru a souvisejících opatření nicméně ovlivňují i plánování celé akce.

více ..

17.12.2021 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Jan Šťovíček zvolen do Světové rady motorsportu FIA

předseda AČR JUDr.Jan Šťovíček V Paříži probíhá Valné shromáždění Mezinárodní automobilové federace FIA. Dnes proběhly volby orgánů FIA na příští čtyři roky. Prezidentem FIA byl zvolen Mohammed Ben Sulayem. Významného diplomatického úspěchu se podařilo dosáhnout Autoklubu České republiky, jehož prezident Jan Šťovíček byl zvolen do Světové rady motorsportu (World Motor Sport Council – WMSC).

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 23