Ostatní

Ostatní

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 19

13.01.2021 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

V anketě Zlatý volant za rok 2020 budou oceněny čtyři osobnosti české a mezinárodní scény

Zlatý volant 2020 by Standa Hylán Prestižní anketu Zlatý volant 2020 ovlivnila epidemie koronaviru a nemoci covid-19, její 44. ročník se tak neuskuteční v původní podobě ani rozsahu. Vládní protiepidemická opatření totiž neumožnila uspořádání téměř žádných podniků v kompletní podobě, sportovci tak neměli srovnatelné podmínky. Pořadatelé přesto nechtějí připravit fanoušky o tradiční vyhlášení ankety, to se uskuteční i díky podpoře nového partnera sítě čerpacích stanic Benzina ORLEN, patřící do skupiny ORLEN Unipetrol.

více ..

04.01.2021 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Předběžný kalendář automobilového sportu pro rok 2021

Autoklub České republiky vydává předběžný kalendář automobilového sportu pro příští rok. Doposud byl zveřejněn kalendář pouze pro disciplínu rally. Tu nyní doplňují další disciplíny kromě závodů do vrchu, kde je kalendář podniků ještě v jednání. Také u disciplíny autokros není kalendář kompletní, je ale nutné připomenout, že se jedná o předběžný kalendář k 30.12.2020, který ještě pravděpodobně dozná změn.

více ..

21.12.2020 Ostatní Vložil:Roman Klemm Celý článek

Marisa Ehret: Včera ještě na gridu GT-Masters, zítra Playmate roku 2020?

Marisa Ehret Ještě před dvěma lety byla na první pohled jen jednou z mnoha krásek, které ve žluto-černém dressu pořadatele ADAC, uváděly vozy šampionátu GT-Masters na jejich startovní místa. Od té doby se ovšem v životě vyučené nákupčí v automobilovém průmyslu Marisy Ehretové hodně změnilo. Německý kultovní magazín Playboy udělal z 28leté hnědovlásky z Ansbachu u Norimberka svou Playmate měsíce květen 2020 – a nejpozději od té chvíle už Marisa není „jednou z mnoha“.

více ..

18.12.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autoklub ČR ocenil i pořadatele, kteří se potýkali s pandemií

předseda představenstva Automotodromu Most Josef Zajíček Lva převzal Josef Zajíček Nejvyšší vyznamenání Autoklubu ČR Granátový lev patří v letošním roce také všem organizátorům a pořadatelům, kteří se museli vypořádat s výjimečnou situací vzniklou pandemií koronaviru a nemoci covid-19. Sošku převzal z rukou prezidenta Autoklubu ČR Jana Šťovíčka předseda představenstva společnosti AUTODROM MOST Josef Zajíček.

více ..

10.12.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Nerovné podmínky pro motoristické sportovce odsouvají vyhlášení ankety Zlatý volant o rok

Zlatý volant 2020 Pandemie nemoci covid-19 výrazně ovlivnila v letošní sezoně také sportovní soutěže, pochopitelně včetně motoristických. Vládní opatření proti šíření koronaviru neumožnila uspořádání téměř žádných podniků v kompletní podobě, sportovci tak neměli srovnatelné podmínky.

více ..

25.11.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Dusno v Autoklubu České republiky

Šťovíček versus Eliáš V Autoklubu České republiky to před odloženou volbou předsedy pořádně vře. O místo předsedy na další období usiluje jeho současný prezident JUDr. Jan Šťovíček a proti němu stojí bývalý výkonný ředitel Autoklubu České republiky Mgr. Adam Eliáš.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 19