Ostatní

Ostatní

1   - 2 3 4   - 5

02.09.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Do areálu mosteckého autodromu dorazilo 1 140 čerstvých koní ze stáje KIA

Autodrom Most předání vozů KIA Společnosti KIA MOTORS CZECH a AUTODROM MOST slavnostně vstoupily do pátého roku vzájemné spolupráce zaměřené na bezpečnost silničního provozu. Patří k ní také každoroční obnova flotily vozů KIA, jež slouží jako instruktážní a předváděcí vozidla v kurzech bezpečné jízdy na výcvikových plochách polygonu.

více ..

02.09.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Skokan roku F1

Skokan roku F1 Zapojte se do prestižní ankety a zvolte Skokana roku F1. V roce 2018 zvítězil pilot týmu Renault Nico Hülkenberg, kterému cenu předával stejně jako každý rok zakladatel ankety Miroslav Sanytrák.

více ..

29.08.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Bezpečnostní komise závodů silničních motocyklů AČR řešila incident v Hořicích

Bezpečnostní komise AČR Během letošního ročníku České Tourist Trophy a závodů IRRC v Hořicích v Podkrkonoší došlo k incidentu, kdy na uzavřenou závodní trať přes veškerou činnost a důrazné pokyny pořadatelské služby vjelo neoprávněné osobní vozidlo. Případem se minulý týden zabývala bezpečnostní komise SZM Autoklubu České republiky na mimořádném zasedání.

více ..

28.08.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Kampaň Road Heroes součástí TOTAL Czech Truck Prix

Heroes Evropská asociace automobilových závodů (ETRA), která je promotérem evropského šampionátu okruhových tahačů (FIA ETRC), připravila pro letošní sezonu novou kampaň Road Heroes (silniční hrdinové). Jejím cílem je podpora kamionové dopravy, boj s nedostatkem řidičů formou pozitivní motivace a ocenění všech mistrů volantu, kteří mohou být budoucím kolegům příkladem. Kampaň tak má své místo i v programu závodního víkendu TOTAL Czech Truck Prix, který ve dnech 31. srpna a 1. září přivítá mostecký autodrom.

více ..

16.08.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autodrom Most pokračuje ve zkvalitňování povrchu

Autodrom Most Výměnou povrchu za kvalitnější a zpevněním krajnic v úseku dlouhém 200 metrů za šikanou po cílové rovince pokračovaly v srpnu práce na úpravách velkého závodního okruhu mosteckého autodromu.

více ..

1   - 2 3 4   - 5