Ostatní

Ostatní

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 17

07.08.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

1000 mil československých ve znamení 125. výročí automobilky ŠKODA

1000 mil českých Letošní ročník vzpomínkové jízdy 1000 mil československých je věnován 125. výročí automobilky ŠKODA. Očekává se rekordní účast 110 automobilů vyrobených do roku 1939 s posádkami z ČR, Slovenska, Německa, Rakouska a Nizozemska. Mezi vozy budou závodní speciály Bugatti, Mercedes, Škoda, Tatra, Aero a mnoho dalších.

více ..

04.08.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Oprava mostu skončila, řidiči už nemusejí na autodrom objížďkou

objíždka Vozidla, která přijíždějí do Mostu ze směru od Prahy, už mohou pokračovat na Chomutov a také do areálu mosteckého autodromu po silnici I/13 směrem ke kruhovému objezdu v mostecké městské části Souš. Ředitelství silnic a dálnic začátkem srpna znovu zprovoznilo úsek pod hradem Hněvínem, který byl kvůli rekonstrukci silničního mostu nad ním 16 měsíců uzavřený. Řidiči tak museli využívat zhruba dvacetikilometrovou objížďku po silnici I/27 do Záluží a dále pak na Komořany.

více ..

29.07.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autodrom nabízí limitovanou sérii triček odkazující na slavnou Intersérii. Zároveň spustil novou verzi e-shopu

Racing legends merch Zajímavou novinku pro fanoušky připravil mostecký autodrom. Jde o tričko kolekce RACING LEGENDS, odkazující na srpnový závod slavné Intersérie v Mostě v roce 1989. Je součástí setu, který tvoří také originální obal a věrná replika bulletinu k této významné sportovní motoristické události.

více ..

28.07.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Automobilist pokračuje v navazování strategických partnerství s významnými hráči světa motosportu. Nově spolupracuje s WRC.

Automobilist Spojení značky Automobilist a mistrovství světa v rallye WRC (World Rally Championship), které pořádá Mezinárodní automobilová federace FIA, se bude prohlubovat s blížícím se padesátým výročím šampionátu v roce 2022. Už teď jsou pro všechny fanoušky automobilových soutěží k mání inovované designové plakáty z portfolia Automobilistu.

více ..

28.07.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Emerson Fittipaldi o natáčení Magnuskova filmu: Měl jsem roli ušitou na míru!

Emerson Fittipaldi Praga Arena „Stáří není pro sraby“ je název nového filmu režiséra Tomáše Magnuska, který přijde do kin na jaře příštího roku. V komedii plné hvězd se objeví Martin Dejdar, Jiří Krampol, Jan Přeučil, Tomáš Matonoha, Natálie Grossová, Dominika Myslivcová a další. Jak sám Magnusek prozradil, je pro všechny věkové kategorie a každý si tam najde to své.

více ..

25.07.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Dva roky od smrti charismatického Sergia Marchionne

Sergio Marchionne Na den přesně před dvěma lety zemřel v Curychu na komplikace po operaci ramene někdejší šéf koncernu Fiat a automobilky Ferrari Sergio Marchionne. Rodák z italského Chietti byl známý svou urputností, vizionářstvím a pracovitostí.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 17