Ostatní

Ostatní

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 21

07.07.2021 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autodrom Most s novým PR manažerem

Radek Laube, ADM Mostecký autodrom, který bude začátkem srpna hostit závod série WorldSBK má nového PR manažera a tiskového mluvčího. Stal se jím Radek Laube, který v této pozici vystřídal Jana Foukala.

více ..

29.06.2021 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Jan Šťovíček jmenován členem Expertní skupiny NRpS

Jan Šťovíček, předseda Autoklubu ČR Prezident Autoklubu České republiky Jan Šťovíček se stal členem Expertní skupiny Národní rady pro sport. Do funkce byl k dnešním dni jmenován předsedou Národní sportovní agentury Filipem Neusserem.

více ..

03.06.2021 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Pirelli strategickým partnerem Autoklubu ČR

Dominik Stříteský Autoklub České republiky oznamuje, že jeho strategickým partnerem se stává společnost Pirelli, jeden z největších světových výrobců pneumatik. Pirelli bude podporovat aktivity Autoklubu na poli motoristického sportu, esportu a zvyšování bezpečnosti silničního provozu. Smluvní spolupráce byla uzavřena na tři roky.

více ..

19.05.2021 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Bezplatný kurz pro seniory pokračuje. Přihlaste svého dědečka nebo babičku!

Jedu s dobou Máte akční prarodiče, kteří jsou stále aktivními řidiči? Pak svého dědečka nebo babičku překvapte jedinečnou možností ověřit si svou aktuální kondici za volantem v bezplatném kurzu bezpečné jízdy pro seniory nad 65 let. Je součástí projektu Jedu s dobou, který pokračuje už čtvrtým rokem.

více ..

16.04.2021 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Nadační fond autodromu podpořil zdravotníky. Poděkoval tak za jejich péči

Nadace Autodromu Most podpořila zdravotníky Potravinové balíčky pro posilnění při náročných směnách věnoval zdravotnickému personálu COVID – ARO v nemocnici v Mostě a v Ústí nad Labem Nadační fond AUTODROM MOST. Vyjádřil tak poděkování za vynikající péči o pacienty s onemocněním covid-19.

více ..

26.03.2021 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autodrom hledá traťové komisaře, čeká je odpovědná práce v atraktivním prostředí

Traťoví komisaři Zájemci ve věku od 18 let v dobrém fyzickém stavu se mohou hlásit na post traťového komisaře na mosteckém autodromu. Podrobné informace získají na telefonním čísle +420 735 049 846 nebo se mohou na cokoli zeptat na e-mailové adrese prokop@autodrom-most.cz .

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 21