Ostatní

Ostatní

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 15

18.05.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Kurzy bezpečné a sportovní jízdy stejně tak i bezplatné kurzy pro seniory startují v Mostě. Doplní je autokoncerty.

„Učme se přežít“ Kurzy bezpečné a sportovní jízdy se vrátily na polygon autodromu v Mostě První desítky mužů a žen si po nucené dvouměsíční přestávce způsobené omezením v souvislosti s pandemií koronaviru a nemocí Covid-19 prověřily své řidičské umění v kurzech bezpečné a sportovní jízdy na polygonu mosteckého autodromu.

více ..

11.05.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Na mostecký autodrom dorazí Autokoncerty.

Autokoncerty Užijte si show přímo z vašeho auta! Hudební live produkce a letní festivaly ani v tomto období pandemie rozhodně nekončí. Po úspěšném projektu Autokin přiváží agentura Dream PRO a Autodrom Most živá vystoupení těch nejznámějších českých umělců. První Autokoncerty odstartují už o víkendu 22. a 23. května.

více ..

03.05.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Automobilová slavnost LEGENDY se díky koronaviru odkládá

Rally Bohemia Ve dnech 29.-31.května se měl na Výstavišti v pražských Holešovicích uskutečnit již 7. ročník výstavy Legendy - Automobilová slavnost. Pořadatelé měli připravený široký program od novinek automobilek, pavilony elegance, rychlosti zážitků či super show. Připravena byla i desítka hostů z motorsportu.

více ..

22.04.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Bezplatný kurz pro motorkáře míří potřetí na mostecký polygon

„Učme se přežít“ Zdokonalovací kurz pro motocyklisty, který je součástí dlouhodobého projektu „Učme se přežít“, se už potřetí vrací na výcvikové plochy polygonu mosteckého autodromu. První setkání motorkářů, jež bylo premiérou i v celém Ústeckém kraji, hostil na konci srpna 2018. V loňském roce se v Mostě vystřídalo ve čtyřech termínech na 200 motocyklistů.Letos by se měl celodenní bezplatný kurz uskutečnit ve dvou termínech, a to v sobotu 13. a v neděli 14. června.

více ..

17.04.2020 Ostatní Vložil:Roman Klemm Celý článek

Německá Playmate měsíce května 2020 Marisa Ehret: Grid Girl ADAC-GT-Masters hvězdou květnového Playboye!

Playmate Miss Mai 2020 pro Playboy Deutschland Když jsme s ní koncem minulé sezony na Sachsenringu před (neplánovaně dlouhou) „zimní přestávkou“ naposledy hovořili, tak Grid-Girl Marisa Ehretová slíbila, že má pro své fandy na začátek roku 2020 schované velké překvapení. 23letá krasavice z Ansbachu u Norimberka vůbec nepřeháněla: Aktuálně je hvězdou německého vydání renomovaného časopisu Playboy! V kariéře modelky tím jistě vystoupila do nejvyšších sfér.

více ..

10.04.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autoklub ČR startuje celostátní projekt pro motorkáře

Motorkáři Motorkářská sezóna je na samém začátku. Přesto již od začátku roku zahynulo 6 jezdců v jedné stopě. Jak do letošní sezóny vjet bezpečně? Autoklub ČR pro motocyklisty připravil preventivní projekt Učme se přežít. V roce 2019 zahynulo na českých silnicích 75 motocyklistů a dalších 413 bylo těžce zraněno.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 15