Ostatní

Ostatní

1   - 6 7 8 9 10 11   - 15

16.12.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Vánoční stromek na střeše auta se může stát projektilem

převoz vánočního stromku Čas Vánoc s sebou přináší i cesty za nákupy potravin, dárků, ale také vánočního stromku. Jeho převoz v autě však přináší komplikace. Jak bez újmy dopravit z obchodu domů právě tento nezbytný symbol blížících se svátků, poradí instruktor bezpečné jízdy mosteckého autodromu Marek Kohoutek.

více ..

13.12.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autoklub ČR podporuje expedici Z101

Autoklub podporuje expedici Zikmund 101 22. dubna 2020 odstartuje od Autoklubu ČR expedice Z101. Na den přesně po 73 letetech vyjedou mladí cestovatelé přesně ve stopách legendární dvojice Hanzelka a Zikmund na expedici do Afriky a Ameriky.

více ..

11.12.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Spuštěna soutěž o Zlaté oko pro nejlepší fotografii v rámci ankety Zlatý volant

Jiří Křenek Zlaté oko 2018 Pořadatel ankety Zlatý volant vyhlásil 15. ročník fotografické soutěže ZLATÉ OKO pro nejlepší motoristickou fotografii roku 2019. Profesionální i amatérští fotografové mohou přihlašovat své letošní nejpovedenější snímky na webu www.zlateoko.cz. Do soutěže je možné přihlásit maximálně tři snímky. Všechny přihlášené fotografie budou zveřejněny na webu ankety a také na facebookovém profilu Zlatého volantu. Nejlepší snímek určí odborná porota. Vítěz Zlatého oka získá kromě trofeje také hodnotné ceny od partnerů soutěže – společností Canon a Centrum FotoŠkoda. Fotky je možné přihlašovat do 15. ledna.

více ..

03.12.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Hlasování veřejnosti v anketě Zlatý volant spuštěno

Zlatý volant Na webu prestižní ankety Zlatý volant bylo spuštěno hlasování široké veřejnosti. Motorističtí fanoušci mohou hlasovat v celkem deseti kategoriích, z nichž v sedmi hlasují v tandemu s odbornou porotou, tři kategorie rozhodne veřejnost sama. „Jsme rádi, že zájem fanoušků o zapojení se roste, jen za první dva dny hlasovalo více než 10 000 lidí. Po dobrých zkušenostech z loňské premiéry jsme fanouškům ponechali jednu třetinu váhy hlasu u sportovních kategorií, kde jinak rozhoduje porota,“ okomentovala zástupkyně pořadatele Jana Svobodová.

více ..

27.11.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Zlatá řidítka již po čtrnácté. Předávání ocenění se zúčastní legenda Giacomo Agostini

Mick Doohan Ručně vyrobenou trofej v podobě motocyklového jezdce si již počtrnácté z pódia odnese nejlepší český motocyklový závodník. Stane se tak 6. února v pražském prostoru Cubex na galavečeru Zlatý volant. O vítězi rozhodne i tentokrát ze dvou třetin odborná porota složená z novinářů a z jedné třetiny široká veřejnost.

více ..

26.11.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Nástěnný kalendář pro rok 2020

Kalendář 2020 Stejně jako v lońském roce jsme připravili nástěnný kalendář pro rok 2020. Na třinácti listech jsou fotografie z několika akcí, které jsme v letošním roce navštívili.

více ..

1   - 6 7 8 9 10 11   - 15