Ostatní

Ostatní

1   - 4 5 6 7 8 9 10 11   - 15

29.01.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Anketa Zlatý volant zveřejnila finalisty

Zlatý volant 43. ročník motoristické ankety Zlatý volant zná své finalisty. V každé ze sedmi tradičních sportovních kategoriích zveřejňuje tři nejlepší závodníky, z nichž si pohár Zlatého volantu odnese pouze jeden. Pořadí zůstává v tuto chvíli tajné. O své výhře se vítězové dozvědí teprve v průběhu galavečera Zlatého volantu, který se odehraje již za týden - 6. února v prostoru Cubex v Praze.

více ..

29.01.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Traťoví komisaři Autodromu Most se sešli na prahu nové sezony, čekají na nové posily

Na 120 traťových komisařů mosteckého autodromu se o uplynulém víkendu sešlo v tiskovém středisku k tradičnímu každoročnímu školení. Už v březnu posílí jejich řady noví adepti na tuto náročnou a odpovědnou práci.

více ..

27.01.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Staň se hrdým fanouškem Autodromu Most

Hrdý fanoušek Autodrom děkuje věrným fanouškům, mohou se zapojit do kampaně Mostecký autodrom spustil kampaň, do níž se mohou zapojit i návštěvníci a příznivci areálu. Zakoupením trička s nápisem HRDÝ FANOUŠEK AUTODROMU MOST přispějí k ozelenění bezprostředního okolí areálu závodního okruhu.

více ..

25.01.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Výstava Děti pro Lidice od čtvrtka v Grand Prix salonku Autoklubu ČR

AČR Autoklub České republiky zve na vernisáž výstavy Děti pro Lidice na téma cestování, kterou pořádá ve spolupráci s Památníkem Lidice. Ten každoročně vyhlašuje Mezinárodní dětskou výtvarnou výstavu (MDVV), které se účastní děti z celého světa.

více ..

24.01.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Na autodromu si zájemci mohou vyzkoušet i jízdu v terénu

Autodrom Most - offroad Mostecký autodrom disponuje kromě velkého a malého závodního okruhu a výcvikových ploch polygonu také přírodním terénním areálem Czech Motorland s různými druhy povrchu pro nácvik bezpečné jízdy. Veřejnosti je přístupný denně od 09:00 do 18:00 hodin, po dohodě s personálem polygonu si na offroadové dráze může zajezdit každý.

více ..

23.01.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Zájemci o Truck Festival na autodromu se už mohou registrovat

Neděle Společnost AUTODROM MOST zveřejnila na svých webových stránkách informace o oblíbené přehlídce The Most Truck Festival, která bude ve dnech 29. a 30. srpna už počtvrté součástí závodního víkendu evropského šampionátu okruhových tahačů Czech Truck Prix.

více ..

1   - 4 5 6 7 8 9 10 11   - 15