Ostatní

Ostatní

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 15

09.04.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Výrobce hodinek značky BOHEMATIC je novým partnerem mosteckého autodromu

Bohematic Mostecký autodrom získal významného partnera pro sezonu 2020. Stal se jím nový český výrobce luxusních hodinek značky BOHEMATIC.

více ..

07.04.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autoklub ČR pomohl obytnými vozy Slezské Diakonii

Pomoc Slezské Diakonii Autoklub České republiky si v minulých dnech připomněl 116 let od založení. V březnu 1904 byl založen Klub českých automobilistů, který se pět let poté sloučil s jen o měsíc starším Klubem českých motocyklistů. Později byla nejstarší motoristická organizace u nás přejmenována na Autoklub republiky Československé. A po více než století je dnes pevnou součástí naší občanské společnosti.

více ..

30.03.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Nový provozovatel servisu v areálu autodromu rozšířil služby pro motoristy

Servis Řidiči nejen z Mostecka mohou nyní využívat rozšířených autoservisních služeb v areálu autodromu. Dříve zejména na servis pneumatik zaměřené portfolio prací nový provozovatel výrazně obohatil.

více ..

26.03.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autoklub ČR vyzývá MŠMT k urychlenému vyplacení

AČR Autoklub ČR vyzývá MŠMT k urychlenému vyplacení letošních dotací, jinak hrozí krach celých sportovních odvětví Vládní opatření související s potlačením koronavirové krize velmi tvrdě dopadají v prvé řadě na menší sportovní svazy a kluby. Na rozdíl od jiných postižených oborů, jako jsou podnikatelé, zaměstnanci v obchodech, či rodiny s dětmi, není od státu pro sportovní odvětví připraven žádný záchranný ani překlenovací plán.

více ..

25.03.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autodrom přizpůsobil kurzy bezpečné jízdy podmínkám epidemie

Besedy Pandemie koronaviru si vyžádala řadu nadstandardních opatření, mezi ta nejdůležitější patří ta hygienická. Je třeba v co možné největší míře zabránit šíření viru. Pozadu nezůstala ani společnost AUTODROM MOST, pro niž je bezpečnost diváků, klientů, zákazníků i partnerů prioritou.

více ..

18.03.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Prezident Autoklubu ČR Jan Šťovíček: Jsme připraveni pomoci

Jan Šťovíček Akutní nebezpečí koronavirové nákazy zasáhlo veškeré dění. V České republice platí mimořádná opatření, byl vyhlášen nouzový stav. „Čelíme obtížné situaci, ale musíme doufat, že společným úsilím nás všech dojde k jejímu zlepšení. Důležité je zachovat klid a dodržovat stanovené zásady a doporučení,“ říká Jan Šťovíček, prezident Autoklubu České republiky.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 15