Ostatní

Ostatní

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 15

17.03.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Reakce Autoklubu ČR na současné dění

AČR V důsledku výskytu koronaviru došlo k rozšíření mimořádných opatření. Po zákazu akcí s účastí více než 30 osob platí od pondělí 16. 3. 2020 zákaz volného pohybu. Autoklub České republiky vydal změny v kalendáři akcí, které jsou důsledkem nynější mimořádné situace u nás i ve světě.

více ..

11.03.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autoshow kvůli nařízení bezpečnostní rady státu mění svůj koncept

Autoshow+The Most Challenge Tradiční akce The Most AUTOSHOW, která měla v sobotu 21. března zahájit novou sezonu mosteckého autodromu, se neuskuteční. Důvodem je nařízení bezpečnostní rady státu zakazující pořádání kulturních, sportovních a společenských akcí s předpokládanou účastí 100 a více lidí.

více ..

05.03.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autodrom věnoval záchranářský vůz Policejní historické společnosti

záchranný vůz Policejní historická společnost obohatila svůj sbírkový fond o vůz Škoda Octavia RTP z roku 1998, který sloužil bezmála dvacet let jako záchranářský vůz na velkém závodním okruhu mosteckého autodromu. Zástupcům společnosti, která se zabývá historií bezpečnostních sborů na území Československa a také historií tuzemského integrovaného záchranného systému (IZS), vůz slavnostně předal sportovní ředitel společnosti AUTODROM MOST Jindřich Hrneček.

více ..

28.02.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autodrom nabírá nové traťové komisaře, nabízí více peněz i možnost cestovat

Traťoví komisaři Už v sobotu 7. března se sejdou v tiskovém středisku mosteckého autodromu noví adepti na funkci traťového komisaře. Čeká je komplexní proškolení. Vyslechnou přednášky odborníků o bezpečnosti při práci, zásadách při poskytování první pomoci zraněným, požární ochraně a seznámí se také se sportovními předpisy a vlajkovou signalizací.

více ..

26.02.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Fanoušci mohou mít svou část protihlukové stěny v areálu autodromu

Protihluková stěna Obnovená protihluková stěna v areálu mosteckého autodromu by měla hýřit barvami. Provozovatel areálu totiž nabízí fanouškům a dalším zájemcům do konce letošního roku pronájem každého z padesáti dřevěných dílců stěny, a to za 5 000 korun za jeden.

více ..

25.02.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Školení jezdců SZM AČR na rok 2020

Komise silničních závodů motocyklů Autoklubu České republiky přichází s informacemi o letošním školení jezdců pro MMČR na závodních a přírodních okruzích a pro Miniracing. Před nedávnem komise silničních závodů motocyklů Autoklubu České republiky zveřejnila letošní kalendáře závodů pro mezinárodní mistrovství ČR na závodních okruzích, přírodních okruzích a pro Miniracing. Nyní přináší další důležité termíny, a to pro školení jezdců.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 15