Ostatní

Ostatní

1   - 8 9 10 11   - 15

05.10.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Racing Expo opět v Letňanech

Racing Expo 2019 Ve dnech 8.-10. listopadu se v PVA Letňany koná třetí ročník výstavy Racing Expo – specializovaný veletrh motorsportu. Kromě vystavovaných závodních speciálů bude mít veletrh rovněž bohatý doprovodný program.

více ..

03.10.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Bezplatný kurz bezpečné jízdy na motocyklu v Mostě povede Lukáš Pešek

Riding School Lukas Pesek Jeden z nejlepších tuzemských motocyklových jezdců Lukáš Pešek se stal ambasadorem kampaně „Nechoď za svůj LIMIT“, kterou připravilo samostatné oddělení ministerstva dopravy BESIP. Cílí na začínající i zkušenější motocyklisty, kteří se vydávají na svých strojích na tuzemské i zahraniční silnice. Součástí kampaně je proto i bezplatný celodenní kurz bezpečné jízdy na motorce.

více ..

26.09.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Kurz sportovní jízdy s Tomášem Pekařem se vydařil, další zájemci mají šanci už za měsíc

Kurz sportovní jízdy s T.Pekařem Chválou na tuzemského vynikajícího okruhového jezdce Tomáše Pekaře nešetřili účastníci čtvrtečního kurzu sportovní jízdy mosteckého autodromu. Mělnický závodník se totiž bravurně zhostil i role lektora, dobře míněnými radami umožnil osmi svěřencům užít si naplno limitů svých sportovně laděných aut a vypořádat se co nejlépe s profilem malého i velkého okruhu autodromu.

více ..

26.09.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

FIAT v České republice důstojně oslavil 120. výročí založení

Fiat 120 let O uplynulém víkendu uspořádaly FIAT Classic Car a FIAT klub Praha v zahradách Trojského zámku v Praze výstavu automobilů u příležitosti 120. výročí založení automobilky FIAT. Na akci se představilo celkem 280 vozů.

více ..

24.09.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Společnost Automotodrom Brno splnila závazek finanční podpory

Automotodrom Brno Společnost Automotodrom Brno, a.s. přislíbila, že podpoří Monster Energy Grand Prix České republiky 2019 formou úhrady vyvolaných neočekávaných nákladů spojených s organizací akce, které byly požadovány promotérem závodu a Mezinárodní motocyklovou federací (FIM), do výše 5 milionů korun.

více ..

14.09.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autodrom podpořil rodiny policistů a hasičů, kteří zemřeli nebo se zranili ve službě

Autodrom Most Nadace Mostecký autodrom přispěl částkou 22 tisíc korun Nadaci policistů a hasičů, jejímž cílem je pomoci rodinám příslušníků, kteří zemřeli nebo se ve službě vážně zranili. Symbolický šek předal zástupkyni nadace Haně Procházkové výkonný ředitel společnosti AUTODROM MOST Ivo Diviš v přestávce benefičního fotbalového utkání mezi týmem policistů a hasičů a týmem Real TOP Praha složeným z osobností kulturního a sportovního života.

více ..

1   - 8 9 10 11   - 15