Ostatní

Ostatní

1   - 7 8 9 10 11   - 15

20.11.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Romain Grosjean a Giacomo Agostini hvězdami 43. ročníku ankety Zlatý volant

Zlatý volant TK V prostoru Cubex v pražských Nuslích proběhne dne 6. února 2020 již 43. ročník tradiční motoristické ankety Zlatý volant, v rámci které jsou každoročně oceněni nejlepší čeští závodníci a motoristické počiny. Účast potvrdilo několik vzácných zahraničních hostů.

více ..

31.10.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autodrom má kvalitnější povrch, vyzkoušet si jej zájemci mohou už v neděli

Autodrom Most Tento týden pokračovaly práce na úpravách velkého závodního okruhu mosteckého autodromu. Pracovníci stavební firmy vyměnili v úseku dlouhém 500 metrů původní asfaltový koberec za kvalitnější, zpevnili také krajnice. Okruh o celkové délce 4,212 kilometru vlastní homologaci mezinárodní automobilové federace FIA a evropské federace motocyklistů FIM.

více ..

30.10.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autoklub ČR vernisáží zahájil výstavu ELIŠKA

Výstava Eliška Autoklub České republiky 29. října 2019 v klubovém domě otevřel výstavu ELIŠKA na počest Elišky Junkové. Den předtím byla na slavnostním večeru prezidentem republiky udělena Elišce Junkové, in memoriam, medaile Za zásluhy o stát v oblasti sportu. Návrh na státní vyznamenání této výjimečné osobnosti našeho motorismu podal Autoklub České republiky.

více ..

16.10.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

CK Prima Italia i letos nabízí zájezd na vyvrcholení sezony Formule 1 do Abu Dhabi

Abu Dhabi Letošní sezona Formule 1 se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci. Evropskou část nahradí zámořské okruhy, které jsou pro českého fanouška přeci jen trochu vzdálenější. Přesto díky CK Prima Italia můžeme navštívit poslední závod sezony v Abu Dhabi.

více ..

15.10.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autoklub vyzkoušel pneumatiky Michelin Pilot Alpin 5

Autoklub ČR test pneumatik Léto je nenávratně pryč a každý zodpovědný řidič již řeší obutí svého vozu na zimu. Od 1. listopadu zákon ukládá povinnost používat zimní pneumatiky, pokud je na silnici souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza. A právě tyto podmínky v pondělí 7. října 2019 simulovali pracovníci Autoklubu České republiky ve spolupráci s polygonem ve Vysokém Mýtě pro subjektivní testování nové pneumatiky Michelin Pilot Alpin 5.

více ..

09.10.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Testy pneumatik Pirelli pro příští sezonu skončily v Barceloně

test pneu Barcelona Počátkem týdne se v Barceloně uskutečnil test pneumatik Pirelli pro Formuli 1 2020. Testů se účastnilo Ferrari, Mercedes a RedBull. Pondělí patřilo Ferrari a RedBullu.

více ..

1   - 7 8 9 10 11   - 15