Rally DAKAR

DAKAR

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9   - 10

26.02.2020 DAKAR Vložil:Standa Hylán Celý článek

Velký rozhovor s Alešem Lopraisem v prvním čísle Dakarmanie

Dakarmania Instaforex Loprais Team a Rally Dakar k sobě prostě patří. Proto fandíme projektům, které s tímto fenoménem souvisejí. A zvlášť, pokud jsou určeny v první řadě fanouškům.

více ..

02.02.2020 DAKAR Vložil:Standa Hylán Celý článek

První dakarskou besedu uspořádal tým ULTIMATE DAKAR RACING v prostorách vyhlášeného třebíčského klubu ROXY.

Tomáš Ouředníček Klub Roxy Kromě hlavních aktérů talkshow Tomáše Ouředníčka s Davidem Křípalem se divákům představili další dakarští matadoři: skvělý moderátor a dakarský harcovník Vlasta Korec, vyhlášený fotograf Petr Lusk a legendární pilot Miroslav Zapletal. Dalšími hosty byli Martin a Jaroslav Blažkovi - fotografové, kteří úzce spolupracují s týmem a letos se poprvé účastnili Rallye Dakar osobně.

více ..

22.01.2020 DAKAR Vložil:Standa Hylán Celý článek

Tomáš Ouředníček vybojoval na letošním Dakaru další medaili

Tomáš Ouředníček Největší dakarští srdcaři vybojovali další medaili Holandský kamion zničil výsledek, ale ne bojovného ducha. Všechno to začalo hektickými přípravami před odplutím Fordu Ranger Dakar a mnoha probdělými nocemi. Pokračovalo zraněným mechanikem a problémy na začátku soutěže a vyvrcholilo těžkou nehodou s kamionem.

více ..

20.01.2020 DAKAR Vložil:Standa Hylán Celý článek

Návrat týmu Buggyra Racing z úspěšného Dakaru

Buggyra Racing - návrat V neděli odpoledne přiletěla na pražské letiště Václava Havla první část týmu Buggyra Racing, a tak se členové týmu podělili o bezprostřední dojmy z dvaačtyřicátého ročníku slavného Dakaru.

více ..

18.01.2020 DAKAR Vložil:Standa Hylán Celý článek

Martin Prokop celkově dvanáctý

Martin Prokop 12.etapa Martin Prokop na Dakaru celkově dvanáctý Poslední etapu zkrácenou na 167 měřených kilometrů připravili organizátoři 42. Ročníku Dakaru pro 64 posádek kategorie automobilů, které překonaly nástrahy předchozích jedenácti soutěžních dní. Martin Prokop s Viktorem Chytkou v ní zaznamenali jedenáctý nejlepší čas a na cílové rampě v Qiddiya mohli společně se svým týmem MP-Sports oslavit celkovou dvanáctou příčku.

více ..

17.01.2020 DAKAR Vložil:Standa Hylán Celý článek

Buggyra Racing úspěšně v cíli Dakaru

Buggyra Racing Finish Premiérový start Dakaru v Saudské Arábii dopadl na výbornou, když se slavná soutěž přiblížila zase ke svým kořenům. Martin Šoltys obsadil s Tatrou Phoenix celkově jedenáctou příčku a Josef Macháček splnil misi týmu, když zcela nový Can-Am Buggyra MK50 XRS dovezl až do cíle rallye.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9   - 10