Rally DAKAR

DAKAR

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 41

14.07.2021 DAKAR Vložil:Standa Hylán Celý článek

První zlato pro týmovou Toyotu Landcruiser 120

Ultimate Dakar Racing Nyíregyháza Dakarský speciál týmu Ultimate Dakar Racing Toyota Landcruiser soutěží v kategorii T2 (sériové vozy s minimální úpravou). Tento spolehlivý a úspěšný absolvent rally Dakar je také ideálním vozem pro nové jezdce.

více ..

01.07.2021 DAKAR Vložil:Standa Hylán Celý článek

Buggyra Racing: Máme za sebou nejlepší pouštní testování!

Test Dubaj Alespoň to tak vidí šéfkonstruktér týmu Buggyra Racing David Vršecký, který strávil uplynulé dva týdny v Dubaji ve vybrané společnosti Martina Koloce, jeho na Dakar 2023 se připravujících dcer Aliyyah a Yasmeen, plus jezdeckého tria ve složení Josef Macháček, Tomáš Enge a Ingnacio Casale.

více ..

24.06.2021 DAKAR Vložil:Standa Hylán Celý článek

Podmol představil film, který je památkou na zesnulého tátu a oznámil účast na Dakaru 2022

Cesta je cíl! Premiéra Kino Aero Cesta je cíl. To je název nového dokumentárního filmu o motocyklistovi Liboru Podmolovi, jehož premiéra proběhla v pražském kině Aero. Ukazuje příběh mistra světa ve freestyle motokrosu od jeho začátků přes vážná zranění až po letošní dramatické závodění na Dakarské rallye. Snímek je částečně také vzpomínkou na Liborova zesnulého otce, který tragicky zahynul při autonehodě v roce 1999.

více ..

15.06.2021 DAKAR Vložil:Standa Hylán Celý článek

Letící dakarská Toyota uchvátila světového bojovníka MMA

Ultimate Racing Dakar Světově nejúspěšnější český bojovník MMA Jiří “Denisa“ Procházka přijal výzvu a postaví se jako pilot závodního vozu na start rally Dakar s týmem UTIMATE DAKAR Racing Do klece leze MMA zápasník Jiří Procházka bez skrupulí takřka jako do obýváku, tento víkend však zvolil trochu jiný styl klece, než je pro něj obvyklý zápasnický oktagon.

více ..

09.06.2021 DAKAR Vložil:Standa Hylán Celý článek

Český tým ORION Moto Racing Group angažoval Lounovou!

ORION Moto Racing představuje plán na DAKAR Populární zpěvačka se zúčastní Dakarské rallye Úspěšný český tým ORION Moto Racing Group má novou posilu a závodní techniku pro Dakarskou rallye. Do svých řad angažoval populární zpěvačku Olgu Lounovou, která pojede společně s pilotem Martinem Čábelou.

více ..

07.06.2021 DAKAR Vložil:Standa Hylán Celý článek

Češi ovládli Maďarský závod v Rumunsku

Ultimate Dakar Racing Tomáš Ouředníček s Davidem Křípalem poprvé po úspěšném lednovém Dakaru 21 opět spolu v kokpitu speciálu Toyota Hilux. Druhý závod maďarského šampionátu cross country rally se poprvé v historii odehrál společně s Mistrovstvím Rumunska v rumunském městě Satu Mare.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 41