Rally DAKAR

DAKAR

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 66

05.04.2022 DAKAR Vložil:Standa Hylán Celý článek

Zlatý nové začátek pro ULTIMATE DAKAR

Ultimate Racing Papoc – Kapuvar V maďarské oblasti Papoc – Kapuvar byla závodem RIVERSIDE BAJA zahájena závodní sezóna roku 2022. Tento podnik patří nejen do maďarského šampionátu, ale také do FIA Central Europe Zone (CEZ).

více ..

29.03.2022 DAKAR Vložil:Standa Hylán Celý článek

Aliyyah udržela na Baja Qatar vedení, Yasmeen je třetí

Buggyra Racing  Baja Qatar Po úvodní zastávce v Jordánsku se prestižní FIA Middle East Cup přesunul do Kataru. Přestože tentokrát Aliyyah a Yasmeen Kolocovy nedosáhly na stupně vítězů, prvně jmenovaná vede jak v kategorii T3, tak napříč kategoriemi, zatímco Yasmeen se posunula na třetí místo v kategorii T3, stejné místo ji patří i v celkovém hodnocení.

více ..

24.03.2022 DAKAR Vložil:Standa Hylán Celý článek

Aliyyah bude bojovat o hattrick, Yasmeen touží po stupních vítězů

Buggyra Racing Po úspěšném představení na Baja Jordan, zatímco Aliyyh zvítězila, Yasmeen se v důsledku nakonec úspěšného boje s přírodními živly, stala hrdinkou závodu, se obě dvojčata Kolocovy představí ve dnech 24. – 26. března na Qatar International Baja. Závod bude součástí Světového poháru FIM Bajas a FIA Middle East Cup.

více ..

11.03.2022 DAKAR Vložil:Standa Hylán Celý článek

Slovenský závodník Juraj Varga slaví druhé místo absolutně ve své třídě

Juraj Varga Abu Dhabi Desert Challenge Slovák Juraj Varga a druhé miesto absolútne medzi Quadmi v Abu Dhabi Prvý štart v rámci svetového šampionátu Cross Country premenil slovenský jazdec Juraj Varga na druhé miesto absolútneho poradia v kategórii Quad.

více ..

10.03.2022 DAKAR Vložil:Standa Hylán Celý článek

Poslední dvě etapy a dvě druhá místa pro slovenského závodníka Vargu

Juraj Varga Abu Dhabi Desert Challenge Posledná dvojica etáp v rámci podujatia Abu Dhabi Desert Challenge je za nami. V oboch vybojoval Slovák Juraj Varga druhé miesto v kategórii Quad.

více ..

09.03.2022 DAKAR Vložil:Standa Hylán Celý článek

Michek v TOP 10 čtvrté etapy Mistrovství světa v dálkové rallye. Do celkového pořadí však už nezasáhne

Orion-Moto Racing Group Abu Dhabi Dezert Challenge Velké technické problémy vyřadili Martina Michka ze hry o světové body z Mistrovství světa dálkové rallye v Abu Dhabi. Český závodník měl na konci druhé etapy fatální poruchu, která zastavila jeho KTM uprostřed pouště. Nyní pokračuje mimo pořadí a prohání tovární týmy.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 66