Americké závody

NASCAR, Indycar

1   - 2 3 4 5 6 7 8   - 9

12.10.2020 NASCAR, Indycar Vložil:Jakub Smetana Celý článek

Chase Elliott opět nikomu nedal šanci a podruhé v kariéře vítězí v Rovalu

Chase Elliott Pro dvaatřicátý závod letošní bláznivé sezóny jezdci naposledy zavítali na klasickou trať. Závod se konal na trati Charlotte Motor Speedway Roval. Navíc šlo také o druhý tzv. eliminační závod, to znamenalo, že po tomto závodě skončí naděje na titul pro další čtyři jezdce z PlayOff.

více ..

05.10.2020 NASCAR, Indycar Vložil:Jakub Smetana Celý článek

Bláznivé demoliční derby v Talladeze nejlépe zvládl Denny Hamlin a zvítězil

Denny Hamlin Talladega Závod v Las Vegas minulý víkend byl pro mnoho jezdců v PlayOff velice důležitý, jelikož tento víkend se jelo na nepředvídatelném oválu Talladega SuperSpeedway, kde se může stát cokoli. Jediný kdo se nemusel obávat byl Kurt Busch, který si postup do dalšího kola vyřazovacích bojů zajistil právě vítězstvím v Las Vegas. Naopak jeho mladší bratr Kyle měl jiné starosti, jelikož se před závodem v Talladeze nacházel pod čarou na zatím nepostupových pozicích.

více ..

28.09.2020 NASCAR, Indycar Vložil:Standa Hylán Celý článek

Druhé kolo PlayOff začíná nejlépe díky vítězství v Las Vegas Kurt Busch

Kurt Busch Pro čtvrtý závod vyřazovacích bojů se jezdci a celé NASCAR přesunuli na ovál Las Vegas Motor Speedway, kde se již jeden závod v této sezóně konal. Navíc to byl také první ze tří závodů druhého kola letošního PlayOff.

více ..

21.09.2020 NASCAR, Indycar Vložil:Jakub Smetana Celý článek

Kevin Harvick odolal v závěru tlaku Kyla Busche a zvítězil v Bristolu

Kevin Harvick Bristol Třetí závod PlayOff se konal na oválu Bristol Motor Speedway, kde už se jednou jezdci na začátku sezóny utkali. Tentokrát šlo o daleko více, jednalo se o tzv. eliminační závod, to znamená, že čtyři jezdci z PlayOff s nejmenším počtem bodů se po tomto závodě rozloučí s PlayOff.

více ..

16.09.2020 NASCAR, Indycar Vložil:Jakub Smetana Celý článek

Brad Keselowski si dominantním vítězstvím v Richmondu zajišťuje postup

Bred Keselowski Z Darlingtonu se jezdci přesunuli k druhému závodu letošních vyřazovacích bojů, který se konal na oválu Richmond Raceway. Jezdci se na tomto oválu utkali poprvé od loňského roku. Závod pod názvem Federated Auto Parts 400 měl 300 mil, což je 400 kol.

více ..

11.09.2020 NASCAR, Indycar Vložil:Standa Hylán Celý článek

Kevin Harvick využil příležitosti a podruhé v sezóně vítězí v Darlingtonu

Kevin Harvick První závod PlayOff hostil ovál Darlington Raceway, kde se tradičně konal tzv. Throwback víkend. Hned několik jezdců pro tento závod zvolili speciální zbarvení vozů. Asi největší rozruch udělalo zbarvení sedminásobného šampiona Jimmieho Johnsona, který jel v barvách legend a také sedminásobných šampionů Richarda Pettyho a Dalea Earnhardta Sr. Na jezdce čekalo dlouhých zhruba 500 mil (367 kol), jak už je z názvu Cook Out Southern 500 patrné.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8   - 9