Americké závody

NASCAR, Indycar

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9   - 10

20.11.2020 NASCAR, Indycar Vložil:Standa Hylán Celý článek

NASCAR Whelen Euro Serie zná kalendář pro sezonu 2021. Serie zavítá i do Mostu

Kalendář 2021 Dnes byl představen kalendář Euro Series NASCAR Whelen 2021, který potěší všechny evropské fanoušky NASCAR! Třetí závodní víkend se odjede v Mostě.

více ..

09.11.2020 NASCAR, Indycar Vložil:Jakub Smetana Celý článek

Chase Elliott se díky vítězství ve Phoenixu stává letošním šampionem

Chase Elliott Phoenix II Tento víkend se nesl ve znamení posledního závodu série NASCAR v letošní sezóně. Pro tento rok byla změna, a to sice, že se o titul bojovalo na oválu ISM Raceway ve Phoenixu, nikoli tak v Homesteadu jako v minulých letech. Čtveřice jezdců ve složení Joey Logano, Brad Keselowski, Chase Elliott a Denny Hamlin si to tedy rozdala o titul šampiona.

více ..

02.11.2020 NASCAR, Indycar Vložil:Jakub Smetana Celý článek

Chase Elliott v hodině dvanácté vítězí v Martinsville a postupuje do finále

Chase Elliott Martinsville Konec letošní sezóny je již za dveřmi. Ačkoli letošní sezóna byla divoká, na jezdce čekaly poslední dva závody. Pětatřicátý závod sezóny se konal na nejkratším oválu v kalendáři, a to sice na Martinsville Speedway. Co víc, byl to také poslední eliminační závod a právě na tomto oválu vždy dochází k velice intenzivnímu závodění.

více ..

29.10.2020 NASCAR, Indycar Vložil:Jakub Smetana Celý článek

Deštěm třikrát odložený závod v Texasu nejlépe zvládl Kyle Busch

Kyle Busch Po závodě v Kansasu se jezdci a celé NASCAR přesunulo pro druhý závod Round of 8 v Playoff na ovál Texas Motor Speedway. Jediný kdo se nemusel tohoto závodu z jezdců v PlayOff obávat byl Joey Logano, který si postup do finálního závodu ve Phoenixu zajistil vítězstvím minulý víkend v Kansasu. Naopak na opačné straně tabulky byl Kurt Busch, který kvůli problémům s motorem v Kansasu byl nyní v tzv. must win situaci.

více ..

23.10.2020 NASCAR, Indycar Vložil:Standa Hylán Celý článek

OMV MaxxMotion NASCAR Show se v Mostě pojede až v příštím roce

Nascar Most 2019 Promotér NASCAR Whelen Euro Series a společnost AUTODROM MOST se dohodli na přesunutí termínu závodního víkendu OMV MaxxMotion NASCAR Show, který se měl na mosteckém okruhu uskutečnit 14. a 15. listopadu, do sezony 2021. Důvodem je nepříznivý vývoj epidemie koronaviru a nemoci covid-19 na území České republiky.

více ..

19.10.2020 NASCAR, Indycar Vložil:Jakub Smetana Celý článek

Joey Logano si zkušeně pohlídal vedení, zvítězil a zajistil si postup do finále

Joey Logano Kansas Letošní sezóna, výrazně ovlivněná celosvětovou pandemií Covid-19, se pomalu ale jistě chýlí ke konci. Před tímto víkendem do konce letošní sezóny zbývaly pouze čtyři závody.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9   - 10