Ostatní

Ostatní

1   - 5 6 7 8 9 10 11   - 15

21.01.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Simulátor Zlatého volantu k dispozici v Centru Černý Most

Zlatý volant SimRace 43. ročník motoristické ankety Zlatý volant přináší jednu zcela novou kategorii – Sim Race Trophy – v rámci které budou poprvé ocenění virtuální závodníci. Je to jediná závodní kategorie, která není určená pro licencované závodníky, ale pro širokou veřejnost. Možnost vyzkoušet si simulátor a připojit se k boji o trofej Zlatého volantu mají lidé od loňského srpna až do konce ledna.

více ..

20.01.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Prestižní seminář FIA poprvé v Praze v Autoklubu ČR

Autoklub ČR Historicky poprvé se v klubovém domě Autoklubu ČR konal oficiální předsezónní seminář Mezinárodní automobilové federace FIA pro disciplíny rally a cross-country. Do Prahy se sjelo 206 delegátů ze 48 národních federací. Mezi těmi, kteří to měli nejdál, byli zástupci z Japonska, Číny, Indie, Mexika, nebo afrických států.

více ..

14.01.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Hlasování veřejnosti o vítězích Zlatého volantu končí ve středu 15.ledna

Zlatý volant Brzy bude rozhodnuto o vítězích motoristické ankety Zlatý volant 2019. Do středy 15. ledna mohou fanoušci na webu ankety hlasovat v 10 kategoriích. V internetovém hlasování, které je spuštěné od začátku prosince, fanoušci vybírají nejlepší závodníky a sportovní počiny, stejně jako nejoblíbenější aktuální modely aut a motocyklů. Zájem fanoušků je o dost větší než loňském ročníku. „Celkem jsme obdrželi desítky tisíc hlasů a stále přibývají další,“ uvedla za pořadatele Jana Svobodová z agentury Pozitif. Přihlášky do fotografické soutěže Zlaté oko je možné posílat o týden déle – do středy 22. ledna.

více ..

04.01.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Simulátory k pronájmu. Na Autodromu v Mostě se jezdí i virtuálně

Simulátory na Autodromu Most Na mosteckém okruhu se dá jezdit i virtuálně, autodrom pronajímá simulátory Ačkoli mostecký autodrom nabízí motoristickým nadšencům svezení po velkém závodním okruhu i v zimním období, ne každý si se svým vozem na namrzlou či zasněženou dráhu troufne. Ani opatrnější řidič se však nemusí zážitku z jízdy po okruhu v ostrém tempu vzdát. Naopak, může si vychutnat pilotování silného závodního stroje v teple a bez ohledu na povětrnostní podmínky.

více ..

28.12.2019 Ostatní Vložil:Michal Hylán Celý článek

V anketě Zlatý volant fanoušci hlasují i pro OMV MaxxMotion NASCAR Show

Most 2019 Jednou ze sportovních motoristických událostí letošního roku, které až do 15. ledna fanoušci mohou dát svůj hlas v prestižní anketě Zlatý volant, je závodní víkend MaxxMotion NASCAR Show. Mostecký autodrom jej uspořádal v tuzemské i východoevropské premiéře ve dnech 28. až 30. června. „Diváci, týmy, jezdci i promotér si zázemí, servis a atmosféru našeho okruhu pochvalovali. Podařilo se nám tak dohodnout prodloužení smlouvy o uspořádání této legendární série minimálně do roku 2022. V příštím roce to bude opět v červnovém termínu, a to 19. až 22.,“ upřesnil obchodní manažer pro sport společnosti AUTODROM MOST Jakub Krafek.

více ..

25.12.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Kampaň Fair-play motorsport Autoklubu ČR zná letošního vítěze

Třetí rok kampaně Fair-play motorsport Autoklubu České republiky utekl jako voda a v polovině prosince se dostal na svou cílovou rovinku. Také letos kampaň vyvrcholila závěrečným oceněním, které se předávalo při slavnostním Galavečeru motoristického sportu na nejslavnější české motoristické adrese. Zde bylo připraveno několik sympatických změn, tou hlavní oproti předchozímu ročníku byl jiný moderátor. Tentokrát se ocenění mohli těšit na rozhovory s oblíbeným Petrem Suchoňem, který je dobře známý především divákům televize Nova.

více ..

1   - 5 6 7 8 9 10 11   - 15