Závodní okruhy

Závodní silniční okruhy

1   - 7 8 9 10 11   - 93

12.10.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Víkend plný strastí a slastí v podání týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra

Mičánek Motorsport Barcelona Víkend jako žádný jiný ... tak by bylo možno popsat třetí letošní podnik týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra v prestižním evropském seriálu Lamborghini Super Trofeo. Dvojice Jakub Knoll s Bronislavem Formánkem do něj nakonec po velké ráně nenastoupila vůbec a Libor Dvořáček s Kurtem Wagnerem vezou z Barcelony cenné body za dvě druhá místa.

více ..

11.10.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Ve druhém závodě skončil Maťo Homola hned v prvním kole

Maťo Homola Barcelona Slovenský reprezentant v automobilových pretekoch cestovných vozidiel, Maťo Homola, odchádza po druhých pretekoch TCR Europe v Barcelone so sladko-trpkou príchuťou v ústach. Hoci víkend odštartoval Maťo víťazstvom v kvalifikácii a včera skončil v prvých pretekoch na štvrtom mieste, dnešok nedopadol absolútne podľa predstáv.

více ..

11.10.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Michal Hylán Celý článek

Závod na Nürburgringu ovládl Hamilton, Renault poprvé od návratu do F1 na stupních vítězů!

Velkou cenu Eifelu na okruhu Nürburgring vyhrál Lewis Hamilton na Mercedesu, který vyrovnal Schumacherův rekord v počtu vítězství ve Formuli 1. Na druhém místě dojel Max Verstappen na Red Bullu a třetí skončil Daniel Ricciardo, který se tak dostal poprvé na podium od přestupu k Renaultu. Valtteri Bottas musel ze závodu pro technické problémy odstoupit a Hamilton tak zvýšil svůj náskok o dalších 25 bodů.

více ..

10.10.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Vítězství v kvalifikaci a čtvrté místo v prvním závodě pro Maťa Homolu

Maťo Homola Barcelona Nádherný výsledok v kvalifikácii sa podaril Maťovi Homolovi na štvrtom pretekárskom víkende sezóny TCR Europe 2020 v Barcelone. Najrýchlejší čas z 22 pretekárov v kvalifikácii znamenal štart z prvého miesta do prvých pretekov. Žiaľ, v pretekoch ho Maťo nedokázal pretaviť do pódiového umiestnenia.

více ..

09.10.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Jezdce týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra čeká slavná Barcelona

Mičánek Motorsport Třetí kolo nejrychlejšího pohárového seriálu Lamborghini SuperTrofeo zavedlo jezdce na legendární trať Circuit de Barcelona, který byl dříve označován jako Circuit de Catalunya. Stejně jako při předchozím podniku, kdy se jelo v Německu na Nürburgringu, patří i tato trať do kalendáře Grand prix F1, což dává celému podniku patřičný lesk a prestiž.

více ..

09.10.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Rozhovor se svitavským jezdcem Michalem Paclíkem

Michal Paclík Carbonia Cup Svitavský jezdec Michal Paclík svoje první jízdy absolvoval pod taktovkou Ing. Otakara Krámského, jak jsme se o jeho začátcích bavili na začátku letošní zdecimované sezóny, kdy jsme ještě netušili kolik závodů vůbec letos absolvuje. Nakonec sezóna probíhala poměrně zdařile, ale blíží se její konec, a tak jsme na dveře Michala zaklepali znovu a ptáme se za Vás.

více ..

1   - 7 8 9 10 11   - 93