Závodní okruhy

Závodní silniční okruhy

1   - 10 11 12   - 93

21.09.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Sports Car Challenge v Brně: Dvoulitr se utkal s obry

Sports Car Challenge 2020 Švýcar Benjamin Hotz s Ligierem Turbo panoval Masaryk Racing Days, tedy třetímu letošnímu závodu Sports Car Challenge. Švýcar Benjamin Hotz kraloval už kvalifikaci Masaryk Racing Days, nechal za sebou i Konopku s Ligierem JSP2 a Petra Lisu s Normou LMP3, tedy při společném startu se skupinou D5 MMČR na okruzích.

více ..

20.09.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Roman Klemm Celý článek

Frijns a Müller vyhráli na Nürburgringu, Gerhard Berger zachránil budoucnost DTM

DTM by Roman Klemm V závodech DTM na zkrácené trati Grand-Prix okruhu Nürburgring triumfovali nové hvězdy šampionátu Robin Frijns a Nico Müller, opravdovým vítězem víkendu ale byl bývalý pilot F1, Gerhard Berger. Rakušan totiž mohl v sobotu večer na mezinárodní tiskové konferenci prohlásit, že „DTM je zachráněna!“

více ..

20.09.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

ADAC GT Masters získá v roce 2021 název International German GT Championship.. Mostecký autodrom v kalendáři chybí.

ADAC GT Masters by esha Sezóna začíná v polovině května v Oscherslebenu, finále v Hockenheimu v říjnu. ADAC GT Masters představil kalendář pro sezónu 2021. V nadcházejícím roce zahájí série GT svou 15. sezónu a opět zahrnuje 14 závodů na sedmi okruzích v Německu, Rakousku a Nizozemsku. Poprvé obdrží ADAC GT Masters oficiální ostatut šampionátu od Německé asociace motoristického sportu (DMSB) v příštím roce.

více ..

20.09.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Roman Klemm Celý článek

Sladko-trpký GT-Masters v Hockenheimu: Body pro Salaquardu, konec pro mostecký podnik 2021

ADAC GT Masters by Roman Klemm Sobotní závod ADAC-GT-Masters vyhrál SSR-Porsche Němců Ammermüllera s Engelhartem stejně tak přesvědčivě, jako Rutronik-Audi švýcarsko-jihoafrické posádky Niederheuser-van der Linde v neděli. Body si z Hockenheimu po silném nedělním představení pilota Franka Stipplera odvezla i česká stáj ISR-Audi. V rámci podniku představil klub ADAC svůj kalendář roku 2021. Mistrovství, kterému se poprvé dostane predikátu „Mezinárodní německý šampionát GT“ se v příští sezoně bohužel v Mostě již nepředstaví.

více ..

18.09.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Roman Klemm Celý článek

Peugeot a Total vyvíjejí LE MANS HYPERCAR

Peugeot Le Mans Hypercar PEUGEOT A TOTAL VYVÍJEJÍ „LE MANS HYPERCAR“ V rámci 88. ročníku závodu 24 hodin Le Mans společnosti Peugeot a Total oficiálně zahajují svůj projekt Le Mans Hypercar (LMH). Novou éru královské kategorie vytrvalostních závodů předznamenávají nové předpisy, které jsou plně v souladu se strategií přechodu na nové zdroje energie vyznávanou oběma společnostmi.

více ..

17.09.2020 Okruhy, vrchy Vložil:Roman Klemm Celý článek

Carlos Tavares odstartuje 24 Hodin Le Mans za volantem Peugeotu 908

Peugeot 908 24 hodin LeMans Letošní závod 24 Hodin Le Mans bude svědkem okamžiku, který se zapíše do historie značky Peugeot. Divize Peugeot Sport zde odhalí svou novou identitu, ikonického lva obřích rozměrů a hlavně klíčové aspekty návratu značky Peugeot do vytrvalostních závodů. Při této příležitosti Peugeot připomene svou historii a zásadní okamžiky, které jsou s tímto legendárním okruhem v Le Mans spojeny.

více ..

1   - 10 11 12   - 93