Moto

1   - 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 57

16.09.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

ACCR Czech Talent Team - Willi Race: Z Aragónu si odvážíme spoustu důležitých dat

ACCR Czech Talent Team - Willi Race Aragon Závodní sezóna Mistrovství světa Superbiků pokračovala dalšími závody na okruhu MotorLand Aragón, kde se jelo podruhé v řadě. Český tým měl mimořádně jiné jezdecké složení, dál se zlepšoval a jezdci sbírali cenné zkušenosti. Na okruhu v Aragónu jezdci Mistrovství světa Superbiků jely dva závodní podniky za sebou, což to bylo pro všechny výhodou.

více ..

15.09.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Salačovi se závod v Misanu nevydařil

Filip Salač Misano Sedmým letošním podnikem seriálu MotoGP byl v neděli 13. září závod v italském Misanu. Souboje na známém Misano World Circuit Marco Simoncelli svedla samozřejmě i kategorie Moto3, kde má Česká republika svého zástupce v podobě osmnáctiletého Filipa Salače soutěžícího v barvách Rivacold Snipers Team.

více ..

11.09.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Petr Petružálek, krotitel Yamahy R5 na okruzích

Petr Petružálek O víkendu se na Dymokurském okruhu se divákům představovaly všechny výkonnostní kategorie od Klasiků 125 ccm a 250ccm přes kategorii Klasik 300 cmm + 500 ccm + 750 ccm. Závodů třídy do 350 ccm jezdec s číslem 73 Petr Petružálek, který byl nucen dokončit závod s utrženým táhlem řadicí páky. I tak si našel několik chvil pro krátký rozhovor.

více ..

10.09.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Petr Najman: Úspěšné Dymokury 2020

Petr Najman Dymokury 2020 Závodní víkend v Dymokurech byl na první pohled pro Petra Najmana velice úspěšný, když vyhrál v obou svých třídách, nicméně celý víkend ho provázely i technické problémy.

více ..

Grobnik pohostil další kolo MMČR SZM na závodních okruzích

MMČR Grobnik První zářijový víkend se konaly další závody mezinárodního šampionátu Alpe Adria, když se tentokrát závodilo v Grobniku. Při těchto závodech se zároveň odjelo další kolo českého mezinárodního mistrovství ČR SZM na závodních okruzích.

více ..

07.09.2020 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Slibně rozjetý závodní víkend Pelikánové v Imole ukončil pád po startu z první řady

Alexandra Pelikánová Imola Česká motocyklová závodnice Alexandra Pelikánová startovala do čtvrtého závodu letošního evropského motocyklového poháru žen z druhého místa. Po startu ovšem upadla a závod na okruhu v Imole nedokončila.