Formule

Formule

1   - 6 7 8 9 10 11   - 75

05.09.2020 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

Vesti vítězem napínavého závodu F3 v Monze, Staněk přišel těsně o první body

Sobotní závod formule 3 v Monze nabídl fandům to, co si od motorsportu slibují: Předjíždění a změny pořadí na běžícím páse. V závěrečném sprintu se prosadil Dán Frederik Vesti (Prema) těsně před Francouzem Théem Pourchairem a i v týmu Antonína Charouze se mohlo slavit. Roman Staněk sice přišel po velmi dobrém výkonu těsně o první body kariéry, Rus Michael Belov ale dokázal české stáji ukořistit bodík za 10. místo.

více ..

04.09.2020 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

Kvalifikace F2 v Monze: Callum Ilott ví nejlíp, jak na to

Autodromo Nazionale uprostřed bývalého královského parku v Monze očividně sedí britskému jezdci Callumovi Ilottovi: Minulý rok zde vybojoval pro český tým Antonína Charouze pole-position a letos si tento kousek u stáje UNI Virtuosi zopakoval. Aktuální piloti Charouz Racing Systemu vyrazí do zítřejší „honičky v závětří“ z pozic 9 (Louis Delétraz) a 18 (Pedro Piquet). 

více ..

04.09.2020 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

Kvalifikace F3: Theo Pourchaire v Monze na pole-position, Charouz Racing System se slibným výkonem všech pilotů

První startovní řadu zítřejšího závodu formule 3 v Monze si sice zajistili bývalí svěřenci Antonína Charouze, Theo Pourchaire s Lirimem Zendelim, i Pražákovo současní jezdci ovšem mohou být s páteční kvalifikací spokojeni. Brazilec Igor Fraga vyrazí do sobotního závodu ze 13. místa, Čech Roman Staněk ze 16. a Rus Michael Belov ze 20. Tak dobrý a především slibný týmový výsledek stáj ze Žebráku již dlouho nepředvedla. 

více ..

03.09.2020 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

Rozhovory s jezdci Maxx Formula v Mostě

Maxx Formula Autodrom Most O uplynulém víkendu se na autodromu v Mostě odjely závody serie Maxx Formula. přinášíme rozhovory se dvěma jezdci. Českou závodnicí Veronikou Jaksch a Christopherem Brenierem, který jel s podporou české firmy F-Drive.

více ..

03.09.2020 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

Formule 2 se představí v Monze: Delétraz i Piquet věří v pódium

Pedro Piquet Osmé místo Louise Delétraze a sedmé místo mezi týmy. To je dosavadní vizitka Charouz Racing System v šampionátu FIA Formula 2. Navíc Pedro Piquet se závod od závodu zlepšuje a rád by do konce sezóny atakoval umístění v elitní desítce. O nadcházejícím víkendu piloty čeká slavný okruh v Monze a oba se samozřejmě moc těší.

více ..

02.09.2020 Formule Vložil:Petr Smetana Celý článek

Velký úspěch v Imole pro Patricka Schobera

Patrick Schober Imola Minulý víkend hosťoval Drexler Cup Franza Wössa v Imole. Na tejto tradičnej trati bol aj Patrick Schober prvýkrát so svojou Formulou 4 a hneď od začiatku sa cítil ako doma.

více ..

1   - 6 7 8 9 10 11   - 75