Formule

Formule

1   - 8 9 10 11   - 75

19.08.2020 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

Další úspěchy pro mladého Patricka Schobera

Patrrick Schober HistoCup Slovakiaring Počas víkendu sa Patrick Schober(16 r.) zúčastnil ihneď dvoch pretekov, v dvoch rôznych autách. Bola to pre neho dvojitá výzva, na jednej strane prvýkrát v tejto sezóne štartoval s Formulou König v Histo cupe a na druhej strane zdieľal kokpit v BMW vo vytrvalostnom závode Ravenol so svojím otcom, bývalým majstrom cestných automobilov Petrom Schoberom.

více ..

17.08.2020 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

Novodobé formule testovaly na premiérový závod v Mostě

Autodrom Most Jezdci s novodobými monoposty testovali techniku na velkém závodním okruhu mosteckého autodromu. Vyzkoušeli si jeho parametry před českou premiérou závodů série MAXX Formula, jež budou součástí evropského šampionátu okruhových tahačů.

více ..

16.08.2020 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

Formule 3 v Barceloně: Charouz Racing System odjíždí bez bodu

Roman Staněk Po závodech na bývalém vojenském letišti v Silverstone to už už vypadalo, že se jezdci týmu Charouz Racing System v rámci šampionátu FIA F3 odrazí k lepším výkonům a body budou do pomyslné kasičky konečně přibývat. Velká cena Španělska však očekávání nesplnila. Rychlost nechybí, body však zoufale ano.

více ..

16.08.2020 Formule Vložil:Michal Hylán Celý článek

Hamilton je zpět! Dnešnímu závodu opět dominoval a dojel si pro 88. vítězství

Šestý závod sezony byl opět nejrychlejší Mercedes, po nevydařeném závodě v Británii si dnes dojel pro výhru Lewis Hamilton. Druhý skončil Max Verstappen a třetí Valtteri Bottas.

více ..

16.08.2020 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

Formule 2 v Barceloně: Bodovali Delétraz i Piquet, Brazilec poprvé v sezóně

Pedro Piquet Sobotní hlavní závod seriálu FIA F2 připomínal spíše jakousi NASCAR show, než plnohodnotný formulový závod. Až příliš často do něj totiž zasahovaly neutralizace a rozhodnutí od zeleného stolu, které navíc nebylo vždy z nejrychlejších. Pro český tým Charouz Racing System vyválčil bod Louis Delétraz, když těžil z penalizace parťáka Pedra Piqueta. V nedělním sprintu si však Brazilec pro kýžený bod dojel.

více ..

16.08.2020 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

Bodík pro Josefa Knoppa ze závodů německé F4 na Nürburgringu

Nürburgring. by Roman Klemm Mlaďoučký Plzeňák Josef Knopp měl tento víkend možnost, poprvé nastoupit na trati s pravděpodobně nejzvučnějším jménem světa: Německé mistrovství formule 4 zavítalo na věhlasný Nürburgring. Pilot týmu Mücke předvedl v tomto novém okolí vyrovnané výsledky a z pohoří Eifel, kde již před stoletím zářili Eliška s Čeňkem Junkovými si, domů odvezl bod.

více ..

1   - 8 9 10 11   - 75