Formule

Formule

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 75

24.09.2020 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

Austria F3 cup nese jméno vítěze i Petra Křížana

Václav Šafář Masaryk Racing Days Některé seriály potichu skončily, některé se několikrát přejmenovaly a jedou stále, řeč bude o Austria F3 Cupu, Remus Cupu a nakonec už Drexler Automotive F3 Cup, tedy pohár rychlých F3 formulí, doplněný F Renault, či F4.

více ..

20.09.2020 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

Formule 4: Josef Knopp si po výborných startech z Hockenheimu veze jen bodík

F4 Hockenheimring by Roman Klemm Německý šampionát ADAC-Formel-4 předvedl na Hockenheimrungu motorsport, jak má být. Ve třech napínavých závodech se prosadili Němec Dürksen, Angličan Bearman a Francouz Bernier. Český pilot Josef Knopp zářil hlavně při startech a nakonec urval body za jedno 9. místo.

více ..

19.09.2020 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

FotoStory Číňan Yifei Ye dvakrát dominoval v Euroformuli Open na Red Bull Ringu

Dominátora Euroformule Open Yifeie Yeho manažuje otec dřívějšího testmana Red Bullu-F1  a továrního jezdce Porsche, Neela, pan Jani. Kdo chce i roku 2020 ještě vidět „opravdové vozy formule 3“ (a ne jen přejmenovanou formuli GP3), ten nemůže přehlédnout v posledních letech relativně dobře obsazený „španělský“ šampionát Euroformula Open. Mistrovství letos pochopitelně trpí hospodářskou krizí, přesto má velmi zajímavý kalendář.

více ..

17.09.2020 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

FotoStory Formula Regional v Rakousku: Tři Premy a za nimi dlouho nic…

Třikrát za sebou stejný obrázek ve Spielbergu: Po startu se na špičce „začervenalo“ vozy týmu Prema, na čemž se až do cíle nic nezměnilo. Formula Regional, ve které startují „identické“, pneumatikami Pirelli obuté vozy Tatuus poháněné motory Alfa Romeo, měla úkolem nahradit evropský šampionát formule 3.

více ..

16.09.2020 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

Foto Story: Formule 4 ve Spielbergu: Kdo z nich se zde postaví na start Grand Prix roku 2025?

Na Red Bull Ringu nastoupilo 30 talentů F4: Kdo se tady prosadí, ten ví, koho porazil Hamilton, Vettel, Bottas, Verstappen, Ocon, Norris a i všichni ostatní aktuální piloti F1 kdysi začínali v relativní anonymitě dorosteneckých formulek. Proto bychom si měli dobře zapamatovat jména jako Jak Crawford, Gabriele Mini, Oliver Bearman, Joshua Durksen – a možná i Josef Knopp.

více ..

15.09.2020 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

Prema Powerteam kraloval při F3-Regional ve Spielbergu

Formule 3 Spielberg by Roman Klemm Na Red Bull Ringu absolvoval šampionát F3-Regional třetí podnik svého kalendáře 2020. Co do počtu velmi slabě obsazenému mistrovství, který FIA dokonce „obdarovala“ evropským predikátem, v Rakousku kralovala trojice stáje Prema dle libosti. A tak Gianluca Petecof, Oluver Rasmussen a Arthur Leclerc třikrát za sebou vyplnili všechny stupínky při vyhlašování vítězů.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 75