Formule

Formule

1   - 4 5 6 7 8 9 10 11   - 75

12.09.2020 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

Závod F2 v Mugellu: Delétraz dojel Charouzovi pro třetí místo

Nikita Mazepin by Roman Klemm V sobotním závodě formule 2 v Mugellu hrály rozhodující roli taktiku a neutralizace. Právě ohledně taktiky si stratégové Charouz Racing Systemu vedli výborně a tak jejich Louis Delétraz mohl společně s vítěznou dvojicí týmu Hitech, Mazepinem a Ghiottem na stupeň vítězů. Ruský vítěz, kterému jeho otec stáj Hitech-F2 koupil, se tím naráz zařadil mezi favority na titul mistra. Bodově doposud dominující trojice dnes totiž vyšla témeř naprázdno...

více ..

12.09.2020 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

F3 v Mugellu: Frederik Vesti vyhrál závod, Logan Sargeant má zaděláno na titul

Pro velké nedělní finále sezony 2020 si nejlepší výchozí pozici pro boj o titul mistra připravil Američan Logan Sargeant. Stačilo mu k tomu nenápadné, ale dobře kalkulované šesté místo, daleko za vítězem Frederikem Vestim z Dánska. První z obou toskánských závodů nepřinesl jezdcům Charouz Racing Systemu štěstí: Belov se Staňkem po kolizích nebodovali.

více ..

11.09.2020 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

Kvalifikace Formule 2 v Mugellu: Christian Lungaard poprvé na pole-positon, Charouzovy vozy jen ve středu pole

Formule 2 by Roman Klemm V kvalifikaci formule 2 v Mugellu se poprvé ve své kariéře prosadil dánský jezdec francouzského týmu ART, Christian Lungaard. Velmi těsně porazil Brity Daniela Ticktuma a Calluma Ilotta. Oba vozy Charouz Racing Systemu zajely v první sérii rychlých kol velmi slibné časy, druhá část kvalifikace jim ale sedla hůře. A tak vystartují Louis Delétraz a Pedro Piquet zítra pouze z pozic 12 a 16.

více ..

11.09.2020 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

F3 v Mugellu: V poslední kvalifikaci sezony 2020 se prosadil Lirim Zendeli

Lirim Zendeli V italském Mugellu absolvuje šampionát FIA-formule 3 poslední podnik sezony. V kvalifikaci pro sobotní závod se nedokázal prosadit ani jeden z lídrů celkové tabulky a bude to Lirim Zendeli, kdo vyrazí (jako před týdnem v Monze) z pole-position. Český tým Charouz Racing System přijel do Toskany jen se dvěma jezdci. Rus Michael Belov uzavírá po dnešní session první dvacítku, Čech Roman Staněk se bude zítra muset drát kupředu ze 26. pozice.

více ..

08.09.2020 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

Patrick Schober na Masaryk Racing Days v Brně

Patrick Schober a tím Procar Motorsport absolvovali v posledných týždňoch motoršportový maratón. Štyri závodné víkendy má Patrick Schober za sebou a nie všetky boli úspešné.

více ..

06.09.2020 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

Formule 2 na Monze. Ticktum diskvalifikován, vítězem se stal Callum Ilott

Callum Ilott Monza by Roman Klemm Vítěz zavodu F2 v Monze Daniel Ticktum diskvalifikován Angličan Callum Ilott se "u zeleného stolu" stal novým vítězem dnešního sprintu formule 2.

více ..

1   - 4 5 6 7 8 9 10 11   - 75