Formule

Formule

1   - 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 75

14.09.2020 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

Formule 4 ve Spielbergu: Plzeňák Knopp proti juniorům Ferrari a Red Bullu

Josef Knopp by Roman Klemm Zlaté poháry tří silně obsazených závodů italského mistrovství F4 si ze Spielbergu domů vezli Němec Dürksen, Američan Crawford a Ital Mini. S čerstvě nabytou sebedůvěrou ovšem štýrský paddock opouštěl i plzeňský Josef Knopp. Předvedl tři silné závody a zdá se, že český nováček brzy bude schopen držet tempo nejrychlejších.

více ..

13.09.2020 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

Víkend snů pro Charouz Racing System: Delétraz dojel v Mugellu třetí a druhý!

Louis Delétraz Mugello Velmi povedený víkend má za sebou švýcarský pilot Louis Delétraz v šampionátu FIA-F2. Na okruhu v Mugellu si totiž dojel pro třetí místo v sobotním hlavním závodě, nedělní sprint pak dokonce dokončil jako druhý! Pro Charouz Racing System tak dovezl další velký úspěch a dostal se reálně do boje o titul.

více ..

13.09.2020 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

Finále Formule 3 v Mugellu: Titul bere Piastri, z českého týmu nejlepší Staněk

Roman Staněk Mugello Byla to zvláštní sezóna. Pandemie koronaviru si samozřejmě i ve světě formulí vyžádala svoji daň, a tak se šampionát FIA-F3 odehrál v rekordně krátkém čase a většinou i v komorní atmosféře bez diváků. Finále bylo na programu v italském Mugellu a bylo to drama až do poslední chvíle.

více ..

13.09.2020 Formule Vložil:Michal Hylán Celý článek

Velkou cenu Toskánska ovládl Hamilton. Závod byl dvakrát zastaven!

Na okruhu v Mugellu se nejvíce dařilo Mercedesu. Závod vyhrál Lewis Hamilton, který opět porazil Valtteriho Bottase, jenž skončil druhý. Pro první stupně vítězů si dojel v Toskánsku Alexander Albon.

více ..

13.09.2020 Formule Vložil:Michal Hylán Celý článek

Stylem START-CÍL ovládl Christian Lundgaard sprint Formule 2

Druhý závod na okruhu v Mugellu suverénně ovládl Christian Lundgaard s týmem ART. Druhý skončil Louis Delétraz a třetí Jüri Vips.

více ..

13.09.2020 Formule Vložil:Michal Hylán Celý článek

Poslední závod sezony ovládl Liam Lawson, Piastri se stal těsně šampionem

Máme za sebou poslední závod Formule 3 sezony 2020. Vyhrál ho Liam Lawson. Souboj o titul mezi třemi jezdci pro Piastriho, i když Pourchaire nebyl daleko.

více ..

1   - 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 75