Formule

Formule

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 75

29.09.2020 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

Petrové Švihora a Zelenka, kamarádi a fanoušci v jednom balení

Formule Tomis Petr Švihora Petr Švihora a Petr Zelenka, dva kamarádi, rivalové a teď i jeden tým JMT Racing. Jak to vlastně vzniklo to přátelství motoristické?

více ..

27.09.2020 Formule Vložil:Standa Hylán Celý článek

F2 v Soči: Delétraz v poli poražených, po bodech sahal jen Piquet

Charouz Racing System Soči Z pohledu Charouz Racing System to v rámci Velké ceny Ruska nebyl povedený víkend. Louis Delétraz jakoby přišel o veškerou formu, kterou se pyšnil minulý závodní víkend v Mugellu. Pedro Piquet měl v neděli hromadu smůly, slibně rozjetý závod mu zhatila červená vlajka po ošklivé nehodě.

více ..

27.09.2020 Formule Vložil:Michal Hylán Celý článek

Valtteri Bottas zvítězil v Rusku, Hamilton dostal penalizace

Závod v Rusku patřil Valtterimu Bottasovi, který si dojel pro druhé vítězství v letošní sezoně. Druhý skončil Max Verstappen a třetí Lewis Hamilton.

více ..

27.09.2020 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

F2 v Soči: Po těžké nehodě Ghiotta s Aitkenem vyhrál Číňan Zhou předčasně ukončený sprint

Guanyu Zhou by Roman Klemm Již po 6 kolech ruského sprintu se ve formuli 2 poprvé hrála čínská hymna. Nědelní závod v Soči totiž musel být po těžké nehodě Itala Ghiotta s Britem Aitkenem předčasně ukončen. Mick Schumacher byl za vítězem Zhouem z Číny a Rusem Mazepinem hodnocen jako třetí, což mu v ohledu na celkový šampionát přišlo vstříc. Výborný, ale bohužel ničím neodměněný výkon podal jezdec Charouz Racing Systemu, Pedro Piquet. Ze 17. startovní pozice rychle postupoval kupředu a právě se probojoval na bodovaná místa, když došlo k předčasnému ukončení podniku. Hodnotil se stav závodu před havárií…

více ..

26.09.2020 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

Závod F2 v Soči: Kdo má šanci zastavit Micka Schumachera v mistrovské formě?

Mick Schumacher by Roman klemm Mick Schumacher, syn velkého Michaela, se koncem sezony 2020 nachází ve fantastické formě: Před velkým rivalem i titul mistra (Callum Ilott dojel jen třetí) vyhrál závod formule 2 v Soči a dále tak budoval svůj bodový náskok. Pro Charouz Racing System nemohl závod začít hůře: Jak Piquet, tak i Delétraz museli po hromadné havárii prvního kola s demolovanými vozy k opravě do boxů a dojeli závod mimo bodů.

více ..

25.09.2020 Formule Vložil:Roman Klemm Celý článek

Kvalifikace F2: Kompletní první startovní řada pro vozy týmu Carlin

Yuki Tsunoda   Kvalifikaci formule 2 v Soči kralovali piloti týmu Trevora Carlina, Yuki Tsunoda a Jehan Daruvala. Oba vozy Antonína Charouze do zítřejšího závodu vyrazí ze středu pole s dobrou vyhlídkou na zvýšení bodového konta českého týmu. Do konce šampionátu FIA-Formule 2 zbývají již jen tři podniky, tedy šest závodů.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 75