Motorsport magazín

Web pro fandy motorsportu

1   - 4 5 6 7 8 9 10 11   - 17

29.10.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Český reprezentační tým na FIA Motorsport Games 2019

Motorsport Games Ve dnech 1. až 3. listopadu 2019 se na okruhu Vallelunga u Říma bude konat první ročník FIA Motorsport Games. Akce bude probíhat v olympijském duchu, Mezinárodní automobilová federace tímto vrcholným podnikem zakládá tradici soutěže, která dosud v motoristickém sportu chyběla – uskutečnit na jednom místě závody národních týmů v několika disciplínách.

více ..

29.10.2019 Motorsport Vložil:Jindra Kraus Celý článek

Lewis Hamilton se může osamostatnit na druhém místě v počtu titulů

Lewis Hamilton Mexico 2019 Již se tak mohlo stát v uplynulém závodě v Mexiku, který ač Lewis Hamilton vyhrál, maximální bodový zisk mu k zajištění titulu nestačil, protože týmový kolega Valtteri Bottas dojel třetí a oddálil tak korunovaci šestým titulem pro britského pilota, která je ovšem ještě více na spadnutí.

více ..

28.10.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Když bod je málo...

Jakub Kornfeil Austrálie Na startovním roštu Velké ceny Austrálie stál Jakub Kornfeil díky penalizaci z předešlého závodu v Japonsku a nevydařené kvalifikaci, až na 28.místě.

více ..

28.10.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Global Assistance Setkání mistrů v Sosnové u České Lípy letos v prvním listopadovém víkendu

Setkání mistrů Motoristická sezóna se pomalu chýlí k závěru a v mnoha disciplínách jsou již známí mistři. Diváci si letos přišli na své a během roku měli možnost téměř každý víkend vidět kvalitní motoristický závod a někdy by se museli doslova rozpůlit, aby stihli vše.

více ..

27.10.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Filip Salač: Nejlepší závod sezony

Filip Salač Austrálie Dnešní motocyklová Grand Prix Austrálie mohla pro Filipa Salače skončit nejlepším výsledkem kariéry, když se po startu z 19. místa dostal až na čtvrtou pozici a jel o stupně vítězů. Kvůli chybě soupeře však šachovnicový prapor neviděl.

více ..

27.10.2019 Motorsport Vložil:Michal Hylán Celý článek

Hamilton zkritizoval Verstappena za ignorování žlutých vlajek při včerejší kvalifikaci.

Lewis Hamilton, který bude startovat v mexické Grand Prix ze třetího místa nešetřil kritikou vůči Maxi Verstappenovi, jenž ve včerejší kvalifikaci ignoroval žluté vlajky po havárii Valtteriho Bottase.

více ..

1   - 4 5 6 7 8 9 10 11   - 17

Partneři

Formuleshop s.r.o

Zájezdy na F1

Agentura Pozitif s.r.o.

Zlatý volant

Autodrom Most

OKO 69

Racing Expo 2019

Skokan roku F1