Motorsport magazín

Web pro fandy motorsportu

1   - 9 10 11   - 15

05.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Lamborghini? Vrtulník? Nebo závodní speciál Buggyra?

Mičánek, Buggyra Toť otázka? Tak by se daly popsat hlavní atributy ojedinělého exhibičního souboje, v němž se na Masarykově okruhu již tento pátek utkají tři piloti a jejich superrychlé stroje. Prvním z pilotů bude brněnský závodník a manažer týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra Jiří Mičánek jr. s nejrychlejším pohárovým vozem na světě. Tím je vůz Lamborghini Huracán SuperTrofeo Evo 2019, se kterým týmový jezdci Josef Záruba a Jakub Knoll bojují o body v evropské sérii Lamborghini SuperTrofeo.

více ..

05.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

FIA ETCR v Mostě: Vítězství rozebrali Hahn s Reinertem

Most by VDR Letošní páté kolo truckerského závodění přivedlo pole 19 trucků do severočeského Mostu, který patří návštěvností diváků mezi špičku v Evropě a závodění rychlých těžkotonážníků má v Mostě svou tradici. Lecos by o tom jistě povyprávěl i Frankie Vojtíšek, kterého se však čeští diváci nedočkali. A tak se museli spokojit jen s jedním Čechem a Adam Lacko s Buggyrou se jim doma odvděčil druhým a třetím místem a Buggyra mohla po zásluze slavit.

více ..

05.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Slovenský L Racing po Rally trebišov

L Racing Trebišov Koniec leta je vždy predzvesťou blížiaceho sa konca motoristickej sezóny na Slovensku. Slovenský šampionát v rely má za sebou súťaž v Trebišove a pred sebou preteky automobilov do vrchu (MSR PAV) na Pezinskej Babe. Štafetový kolík pretekárskeho kolotoča tak posádky tímu L Racing odovzdávajú tento víkend bojovníkom o majstrovský titul na slovenských kopcoch.

více ..

05.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

V Monze jen jeden vůz: Charouzova stáj podpoří svého zraněného pilota

před Monzou Vzhledem k tragickým událostem, které se staly minulou sobotu ve Spa-Francorchamps, vyšle Sauber Junior Team by Charouz do závodů FIA Formula 2 v Monze pouze jeden monopost.

více ..

04.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Letošní sezóna na přírodních okruzích skončí o víkendu v Branné

Branná Poslední závody letošní sezóny na přírodních okruzích se odjedou o víkendu v Branné na Kolštejnském okruhu. Zde se pojedou závody přeboru ČR SZM jízd pravidelnosti historických závodních motocyklů.

více ..

04.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Legendární Zbraslav – Jíloviště již tuto sobotu

Zbraslav Jíloviště V sobotu 7. září 2019 se koná již 52. ročník mezinárodního závodu historických vozidel do vrchu Zbraslav – Jíloviště. Letos poprvé se jede jako součást nového šampionátu GRAND PRIX historických automobilů, jehož promotérem je Autoklub České republiky. Již od 8.00 hodin budou probíhat přejímky a vozidel, diváci pak mohou obdivovat historické skvosty, které budou vystaveny na Zbraslavském náměstí.

více ..

1   - 9 10 11   - 15

Partneři

Formuleshop s.r.o

Zájezdy na F1

Agentura Pozitif s.r.o.

Zlatý volant

Autodrom Most

OKO 69

Racing Expo 2019

Skokan roku F1