Motorsport magazín

Web pro fandy motorsportu

1   - 9 10 11   - 17

17.10.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Čtyřicátník Kimi Räikkönen

Kimi Raikkonen Dnes slaví kulatiny jeden z nejoblíbenějších jezdců ve startovním poli Formule 1 Kimi Räikkönen. Finský závodník se narodil 17.10.1979 v Espoo.

více ..

16.10.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

CK Prima Italia i letos nabízí zájezd na vyvrcholení sezony Formule 1 do Abu Dhabi

Abu Dhabi Letošní sezona Formule 1 se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci. Evropskou část nahradí zámořské okruhy, které jsou pro českého fanouška přeci jen trochu vzdálenější. Přesto díky CK Prima Italia můžeme navštívit poslední závod sezony v Abu Dhabi.

více ..

15.10.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

L Racing se chystá na poslední rally v Košiciach

L Racing Ďalšia pretekárska automobilová sezóna sa chýli ku koncu. Majstrovstvá Slovenska v rely zažijú svoju tohtoročnú derniéru na tratiach neďaleko Košíc. Profesionálny tím L Racing príde opäť s niekoľkými posádkami.

více ..

15.10.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autoklub vyzkoušel pneumatiky Michelin Pilot Alpin 5

Autoklub ČR test pneumatik Léto je nenávratně pryč a každý zodpovědný řidič již řeší obutí svého vozu na zimu. Od 1. listopadu zákon ukládá povinnost používat zimní pneumatiky, pokud je na silnici souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza. A právě tyto podmínky v pondělí 7. října 2019 simulovali pracovníci Autoklubu České republiky ve spolupráci s polygonem ve Vysokém Mýtě pro subjektivní testování nové pneumatiky Michelin Pilot Alpin 5.

více ..

15.10.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

ADAC GT Masters se v Mostě pojede opět v polovině května

ADAC GT Masters Most 2019 Prestižní mezinárodní šampionát supersportovních vozů ADAC GT Masters míří potřetí na mostecký autodrom. Po vydařené premiéře v dubnu 2018 a neméně skvělé podívané s mnoha dramatickými momenty letos v květnu se fanoušci mohou těšit na přehlídku silných a rychlých speciálů renomovaných světových značek i v příštím roce.

více ..

15.10.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Igor Drotár sa těší na jubilejní Košice

Igor Drotár  Majstrovstvá Slovenska v rely zažijú cez víkend 19.-20. októbra svoje finále. Tak, ako minulý rok, aj teraz budú dejiskom Košice a blízke trate. Prešovského rodáka Igora Drotára síce čaká predĺžený posezónny program, no adrenalín ostrej súťaže zažijú s Imrichom Ferenczom tento rok poslednýkrát. Igor a Miňo budú preháňať v plnom tempe tradične Škodu Fabiu R5 z dielne Mariána Mičáka.

více ..

1   - 9 10 11   - 17

Partneři

Formuleshop s.r.o

Zájezdy na F1

Agentura Pozitif s.r.o.

Zlatý volant

Autodrom Most

OKO 69

Racing Expo 2019

Skokan roku F1