Motorsport magazín

Web pro fandy motorsportu

1   - 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 17

31.10.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Filipu Řeháčkovi se otevírá cesta do Mistrovství světa silničních motocyklů

Filip Řeháček Motocyklový závodník Filip Řeháček podepsal smlouvu s prestižním týmem juniorského Mistrovství světa silničních motocyklů. Španělský tým Laglisse o talentovaného jezdce projevil zájem pro dlouhodobou spolupráci s cílem dostat českého pilota do Mistrovství světa silničních motocyklů.

více ..

31.10.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autodrom má kvalitnější povrch, vyzkoušet si jej zájemci mohou už v neděli

Autodrom Most Tento týden pokračovaly práce na úpravách velkého závodního okruhu mosteckého autodromu. Pracovníci stavební firmy vyměnili v úseku dlouhém 500 metrů původní asfaltový koberec za kvalitnější, zpevnili také krajnice. Okruh o celkové délce 4,212 kilometru vlastní homologaci mezinárodní automobilové federace FIA a evropské federace motocyklistů FIM.

více ..

30.10.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Mičánek Motorsport powered by Buggyra nebyl v bitvě tří kontinentů jen do počtu

Mičánek Motorsport powered by Buggyra Jerez Stáj Mičánek Motorsport powered by Buggyra absolvovala o uplynulém víkendu závody světového finále Lamborghini Super Trofeo, ve kterých se kromě evropské konkurence postavila také oponentům z Asie a USA a rozhodně nebyla jenom do počtu. Závěrečné dva závody své debutové sezony v Lamborghini Super Trofeo Europe sice stáj Mičánek Motorsport powered by Buggyra absolvovala již v pátek, tím ale pro brněnský tým závodní víkend na okruhu v Jerezu neskončil.

více ..

30.10.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autoklub ČR vernisáží zahájil výstavu ELIŠKA

Výstava Eliška Autoklub České republiky 29. října 2019 v klubovém domě otevřel výstavu ELIŠKA na počest Elišky Junkové. Den předtím byla na slavnostním večeru prezidentem republiky udělena Elišce Junkové, in memoriam, medaile Za zásluhy o stát v oblasti sportu. Návrh na státní vyznamenání této výjimečné osobnosti našeho motorismu podal Autoklub České republiky.

více ..

30.10.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Evropská série NASCAR dorazí do Mostu v červnu

Nascar Most 2019 Po letošní vydařené premiéře NASCAR Whelen Euro Series na mosteckém autodromu, která byla zároveň prvním průnikem legendárního šampionátu amerických speciálů s osmiválcovými motory Chevrolet na území střední a východní Evropy, se tuzemští fanoušci na jedinečnou podívanou mohou těšit i v příštím roce. Týmy a jezdci evropské série NASCAR se v Mostě představí o víkendu 19. až 21. června.

více ..

29.10.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Slovensko bude na Motorsport Games reprezentovat Maťo Homola

Maťo Homola  Najbližší víkend si nechcete nechať ujsť. Jeden z najúspešnejších slovenských automobilových pretekárov súčasnosti, Maťo Homola, bude už od piatka bojovať na jedinečnom sviatku motoršportu – „olympijských“ hrách FIA Motorsport Games 2019 Rome. Tento jedinečný počin nemá vo svete obdobu a nielen pre jazdcov, ale aj pre fanúšikov je to historická udalosť.

více ..

1   - 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 17

Partneři

Formuleshop s.r.o

Zájezdy na F1

Agentura Pozitif s.r.o.

Zlatý volant

Autodrom Most

OKO 69

Racing Expo 2019

Skokan roku F1