Motorsport magazín

Web pro fandy motorsportu

1   - 3 4   - 5

09.08.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Monster Energy Grand Prix České republiky 2020 Vítězství z Masarykova okruhu veze překvapivě Binder.

Brad Binder Monster Energy Grand Prix České republiky 2020 zná vítěze všech tří kubatur. Ve třídě Moto3 zvítězil Dennis Foggia, Moto2 ovládl Enea Bastianini a v královské kubatuře MotoGP zvítězil Brad Binder.

více ..

20.07.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Sébastien Petit vytvořil na Zámeckém vrchu nový traťový rekord.

Nejrychlejší jezdec víkendu a držitel nového traťového rekordu Zámeckého vrchu  Sébastien Petit na speciálu NOVA NP01-4 Nebývalá mezinárodní konkurence se tento víkend sjela do Náměště nad Oslavou na tradiční závody automobilů do vrchu XXXIX. MANN-FILTER Zámecký vrch 2020. Již pohled do seznamu přihlášených do závodů seriálu Autoklub Mistrovství České republiky a mezinárodního pohárového seriálu Maverick Rescue Euro cupu 2020 sliboval, že se bude jednat o jeden z nejlépe obsazených ročníku v historii závodu, a to se do puntíku vyplnilo. Na startovní čáru závodu se postavil rekordní počet závodníků a jako třešničku na dortu vytvořil francouzský jezdec Sébastien Petit traťový rekord , který má hodnotu 51,92 sekund .

více ..

21.06.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

MOGUL Test Rally ovládl junior Petr Semerád

Špičkové obsazení měl sobotní MOGUL Test Rally v Sosnové, jedna z prvních letošních motoristických akcí. Sezona automobilových soutěží v rally obvykle začíná už v březnu některou ze známých soutěží, ale letošní sezona byla, a stále je, silně poznamenána opatřeními, které byly zavedeny v souvislosti s výskytem nového koronaviru. První příležitostí, kde se mohla česká rally špička opět vrátit za volanty svých soutěžních vozů, byl sobotní MOGUL Test Rally v Sosnové u České Lípy.

více ..

1   - 3 4   - 5