ADAC GT Masters/DTM

ADAC GT Masters/DTM

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 16

02.01.2022 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Roman Klemm Celý článek

Lea Erning z Münsterlandu

Lea Erning by Roman Klemm Ze známých důvodů je letos nebylo vidět příliš často. Až koncem sezony se se objevily především díky promotérům ADAC-GT Masers: půvabné okrasy paddocku a startovního roštu, Grid Girls. Jednou z nich byla Lea Erning, která se nám představí v krátkém rozhovoru.

více ..

30.12.2021 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Roman Klemm Celý článek

Sandra Sesterhenn z Kottenheimu, vesničky nedaleko Nürburgringu

Sandra Sesterhen Ze známých důvodů je letos nebylo vidět příliš často. Až koncem sezony se se objevily především díky promotérům ADAC-GT Masers: půvabné okrasy paddocku a startovního roštu, Grid Girls. Jednou z nich byla Sandra Sesterhenn, která se nám představí v krátkém rozhovoru.

více ..

28.12.2021 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Roman Klemm Celý článek

Grid Girls roku 2021: Kim-Michelle Storsberg z Aschaffenburgu

Kim-Michelle Storsberg Ze známých důvodů je letos nebylo vidět příliš často. Až koncem sezony se se objevily především díky promotérům ADAC-GT Masers: půvabné okrasy paddocku a startovního roštu, Grid Girls. Jednou z nich byla Kim-Michelle Storsberg, která se nám představí v krátkém rozhovoru.

více ..

16.12.2021 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Standa Hylán Celý článek

Další novinky v ADAC GT Masters. Montaplast by Land-Motorsport nasadí třetí vůz a do šampionátu vstoupí další nový tým

Land-Motorsport Jeden z nejúspěšnějších týmů v ADAC GT Masters Montaplast by Land-Motorsport v příští sezoně nasadí třetí vůz Audi R8 LMS GT3 evo II a hodlá tak obhájit titul šampiona.

více ..

06.12.2021 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Standa Hylán Celý článek

ADAC GT Masters pro příští rok mění harmonogram

ADAC GT Masters Sachsenring Německý mezinárodní šampionát GT vozů bude po letošní premierové sezoně dál spolupracovat s TV Nitro. Promotéři však mění start závodů v sobotu i v neděli. Po oba dny bude start hlavního závodu víkendového programu již ve 13 hodin.

více ..

07.11.2021 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Roman Klemm Celý článek

ADAC-GT-Masters na Nürburgringu: Land-Audi R8 Miese a Fellera mistrem Německa

Feller/Mies, Land-Audi Německý automobilový sportovní svaz DMSB vypsal ADAC-GT-Masters poprvé jako oficiální šampionát země. Němec Christoper Mies a Švýcar Ricardo Feller se proto stali historicky prvními mezinárodními mistry GT Německa.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 16