ADAC GT Masters/DTM

ADAC GT Masters/DTM

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9   - 10

19.04.2021 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Standa Hylán Celý článek

ADAC GT Masters-Bývalý pilot F1 Markus Winkelhock posílí tým Car Collection Motorsport

Car Collection Motorsport Markus Winkelhock ex-pilot Formule 1 v letech 2006-2007 (Midland resp. Spyker) je spolu s Florianem Spenglerem posilou v týmu Car Collection Motorsport. Oba se v letošní sezoně, která začíná v půlce května v Oscherslebenu, budou střídat za volantem vozu Audi R8 LMS.

více ..

15.04.2021 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Standa Hylán Celý článek

ADAC GT Masters: Tým Joos Sportwagentechnik rozšiřuje startovní rošt

Team Joos Sportwagentechnik Startovní rošt ADAC GT Masters se rozšiřuje o další Porsche 911 GT3 R. Tým Joos Sportwagentechnik nasazuje vůz a věří, že uspěje, i když se jedná o jejich první kompletní sezonu v tomto šampionátu. Tým z Balingenu nasadí zkušeného jezdce GT závodů Marca Holzera a nováčka Johannesa Stengela.

více ..

11.04.2021 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Standa Hylán Celý článek

ADAC GT Masters: Tým Zakspeed představil jezdce pro GT Masters i GT4 Germany. Angažoval opět Gabrielu Jílkovou

The Zakspeed BKK Mobil Oil Racing team Tým Zakspeed BKK Mobil Oil Racing angažoval bývalého šampiona Francouze Julesa Gounona , který se stal lídrem v ADAC GT Masters. Zároveň tým z německé oblasti Eifelu potvrdil i závodníky pro druhý vůz a posádky pro německé mistrovství GT4 včetně naší závodnice Gabriely Jílkové.

více ..

09.04.2021 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Standa Hylán Celý článek

Schubert Motorsport potvrdl jezdeckou sestavu pro ADAC GT Masters a rozšíření své působnosti v ADAC GT4

Schubert Motorsport Tým z Oscherslebenu se postaví na startovní rošt v německém mistrovství GT vozů s továrními jezdci BMW Nickem Yellolym (GB) a Jessem Krohnem (FIN). Schubert Motorsport, který je jedním z nejúspěšnějších týmů v sérii a pojede s vozem BMW M6 GT3. V této sezóně bude tým poprvé startovat také v německém šampionátu ADAC GT4.

více ..

01.04.2021 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Michal Hylán Celý článek

Phoenix Racing se vrací do ADAC GT Masters, Montaplast zveřejnil nový design

Velký přírůstek do soutěže ADAC GT Masters oznámil slavný tým Phoenix, který je jedním z nejúspěšnějších německých týmů celé soutěže. V letošní sezóně budou startovat s jedním vozem, kterým bude Audi R8 LMS. Pojede s ním Švýcar Patrick Niederhauser a domácí nováček Jusuf Owega.

více ..

23.03.2021 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Standa Hylán Celý článek

Dva junioři v týmu Küs Bernhard v letošní sezoně ADAC GT Masters

Küs Team Bernhard Jezdeckou sestavu týmu Küs Bernhard v německém šampionátu ADAC GT Masters doplňují dva mladí specialisté na Porsche: Jannes Fittje (21) a vicemistr serie Porsche Supercup Dylan Pereira (23 ). Závodní tým vedený dvojnásobným vítězem Le Mans a mistrem světa FIA WEC Timo Bernhardem získal dva talentované mladé jezdce, kteří se mohou pochlubit bohatými zkušenostmi s „devětsetjedenáctkou“.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9   - 10