ADAC GT Masters/DTM

ADAC GT Masters/DTM

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10   - 11

20.06.2021 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Roman Klemm Celý článek

DTM v Monze: nedělní závod vyhrál Kelvin van der Linde na Audi R8

Druhý závod víkendu DTM v italské Monze vyšel nejlépe 25letému Kelvinovi van der Lindemu. Jistý podíl na úspěchu Jihoafričana měl i jeho bratr Sheldon...

více ..

19.06.2021 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Roman Klemm Celý článek

Foto-Story ADAC-GT-Masters: Pole plné zajímavostí na Red Bull Ringu

První z obou závodů víkendu vyhrála v sobotu bavorsko-francouzská posádka SSR- Porsche 911, Michael Ammermueller-Mathieu Jaminet ADAC-GT Masters je již dluho nedílnou souřástí šopičkového evropského motorsportu. Letos se mu ovšem dostalo důležité podpory ze strany německého svazu: Tato série je porvé vypsaná jako oficiální mezinárodní německý šampionát pro vozy GT.

více ..

19.06.2021 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Roman Klemm Celý článek

Monza: Liam Lawson na Ferrari prvním vítězem Bergerova nového dobrodružství GT- DTM...

Ilustrační foto by Roman Klemm Historicky první závod DTM pro vozy třídy GT3 vyhrál v Monze relativně hladkým způsobem Novozélanďan Liam Lawson.

více ..

19.06.2021 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Roman Klemm Celý článek

Foto-story DTM Classic: Znovushledání v Salzkammergutu

– Neodlučitelnou součástí závodů DTM je až dodnes legendární Harald “Nippel” Grohs z Essenu. Do Rakouska se vrátil s BMW M3, který pro něj roku 1987 nasazovala stáj Vogelsang/Valier. Bylo to roku 1988, co na ultra-rychlém Salzburgringu startovaly vozy DTM naposledy. Objemnému poli se tehdy ale prostě nedařily starty. Třikrát za sebou se pořadatel pokusil, vyslat ho do závodu, třikrát za sebou to skončilo hromadnou nehodou.

více ..

15.06.2021 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Standa Hylán Celý článek

Jílková s Haubem odvážejí z Red Bull Ringu důležité body

Jílková-Haub Red Bull Ring by Jiří Košta Víkend na Red Bull Ringu nebyl pro českoamerickou posádku tak úspěšný, jako ten na Oscherslebenu. Nebo byl?

více ..

14.06.2021 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Roman Klemm Celý článek

Druhý podnik seriálu ADAC GT Masters se odjel na Red Bull Ringu. Kdo zazářil?

Rakouský Red Bull Ring hostil závodní víkend letošní sezóny ADAC GT Masters a oba závody nabídly nevšední drama. V prvním sobotním se z výhry radovala dvojice Ammermueler-Jaminet. Ve druhém uspěla posádka Corvette Schimdt-Kirchhoefer.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10   - 11