ADAC GT Masters/DTM

ADAC GT Masters/DTM

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 19

03.07.2022 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Roman Klemm Celý článek

DTM na Norisringu: Válka a mír…

DTM Norisring Vrchol každé sezony DTM na Norisringu měl skutečně zase své vlastní nezaměnitelná pravidla, losery a vítěze. V sobotu slavil své první vítězství v této třídě Rakušan Thomas Preining (Porsche), v neděli se rozpálené slunce smálo nejlépe na Brazilce Felipe Fragu (Ferrari).

více ..

26.06.2022 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Roman Klemm Celý článek

ADAC-GT-Masters: Mezi dunami Zandvoortu zuřili býci Lamborghini

Frey Lamborghini Po německém Oscherslebenu a rakouském Spielbergu absolvovalo ADAC-GT-Masters svůj třetí podnik sezony 2022 v nizozemském Zandvoortu. Z přímořského autodromu uprostřed písečných dun si vezly zlaté poháry dvakrát vozy Lamborghini připravené švýcarským týmem Emila Freye.

více ..

26.06.2022 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Standa Hylán Celý článek

ADAC-GT4-Germany v Zandvoortu: Jílková, „die sensationelle Sonntagsfahrerin“

Gabi Jílková Na nizozemské trati, kde minulý rok předvedla „závod roku“, chtěla česká hvězda GT4 Gábina Jílková výrazněji obohatit své bodové konto německého šampionátu. V sobotu se nedařilo, v neděli ale mohla vybalit všechno, co umí. A to stačilo na výborné 4. místo.

více ..

19.06.2022 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Roman Klemm Celý článek

DTM v Imole: Autodromo Ferrari ovládly „čtyři kruhy“ z Ingolstadtu

van der Linde DTM si jako třetí podnik sezony vyzkoušela start v Imole. Tento experiment se sice nevydařil, zástupcům značky Audi to ovšem mohlo být jedno: Oba závody vyhráli jejich vozy.

více ..

28.05.2022 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Roman Klemm Celý článek

Foto-Story ADAC-GT-Masters: Na gridu se konečně zase mluvilo česky

Lenka Co už je dnes normální..? Inflace nám ují korunky z peněženky, ještě než je stačíme vydat, hospodářský krach nad námi visí jako Damoklesův meč, lidstvo je dle nejlepšího appartheidního učení rozděleno na „očkované“ a „neočkované“, Německo (NATO) se ztřeštěně žene do další války s Ruskem a víkendový výlet autem lze s ohledem na astronomické ceny benzínu dobře rozmyslet.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 19