ADAC GT Masters/DTM

ADAC GT Masters/DTM

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 14

11.10.2021 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Roman Klemm Celý článek

Elektrická budoucnost DTM...

Gerhard Berger mi někdy připadá jako rozumný chlapík, který ve sportu už něco zažil a má o něm jasnou klasickou představu. Někdy je ale i on nucen, stát se oportunistou, který své zásady hází za hlavu. Bývalý pilot Ferrari a McLarenu není přítelem elektrifikace automobilového sportu, ani on se ovšem – pokud chce dát DTM jistou bodoucnost – nesmí vyhnout právě vládnoucímu politickému main-streamu.

více ..

11.10.2021 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Roman Klemm Celý článek

DTM-Legenden na Norisringu: Vzkvétající projekt

Legendy DTM na Norisringu by Roman Klemm Šampionát „DTM-Legenden“ nabídl fandům na Norisringu největší pole sezony: V paddocku na Zeppelienfeldu mohli obdivovat bezmála 30 svědků dějin DTM a ITC. Podobně senzační bylo obsazení mnoha kokpitů – a některá „velká jména“ se tak dostala koncem roku 2022 k zajímavým „debutům“…

více ..

11.10.2021 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Roman Klemm Celý článek

DTM na Norisringu – Ende gut, alles gut…

DTM Norisring by Roman Klemm „Konec dobrý – všechno dobré“ – tohle německé přísloví se jistě po posledním podniku DTM sezony 2021 dobře hodilo. Gerhard Berger hodně riskoval, když se za soudobé svízelné hospodářské situace rozhodl „zachránit šampionát“ tím, že ho vypíše pro vozy GT3.

více ..

11.10.2021 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Roman Klemm Celý článek

DTM Legenden na Norisringu: Ludwig a Danner si rozdělili zlato

Závěrečné závody neabsolvovala na Norisringu jen DTM, v jejím rámci vyrazily do sezony 2021 naposledy i „Legendy DTM“. Nejrychlejším pilotem víkendu byl bývalý jezdec F1, DTM a ITC Christian Danner. Debutanta tohoto šampionátu zastavil v sobotu defekt, v neděli si ale dojel mistr F3000 roku 1985 pro první vítězství po 25leté pauze.

více ..

10.10.2021 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Standa Hylán Celý článek

Překvapení při finále DTM na Norisringu: Kdo se směje naposledy...

Maxi Gotz by Roman Klemm Kdo čekal, že Liam Lawson v posledním podniku sezony DTM s přehledem přemění bodový náskok v titul, ten zažil na Norisringu velké překvapení. Po neuvěřitelném crash-derby, které silně připomínalo události roku 1977 na stejném okruhu, se totiž nakonec ze dvou triumfů a titulu mistra DTM 2021 těšil outsider a lokální hrdina Maximilian Götz.

více ..

05.10.2021 ADAC GT Masters/DTM Vložil:Standa Hylán Celý článek

ADAC GT Masters na Sachsenringu. Zmrtvýchvstání týmu Zakspeed

ADAC GT Masters Sachsenring Jules Gounon získal v neděli dopoledne pole position pro sebe a svého týmového kolegu Igora Walilka. Tovární jezdec Mercedesu nedal nikomu příležitost ani po startu druhého závodu na Sachsenringu. Pro tým to letos je druhé vítězství, přičemž první přišlo minule na Lausitzringu.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 14