Závodní okruhy

Závodní silniční okruhy

1   - 86 87 88   - 93

20.03.2019 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

10. sezona na Slovakiaringu začne příští víkend

FIA CEZ OMV MaxxMotion Rallycross Scéna medzinárodného motoristického športu naštartovala svoje motory už takmer všade. Teraz je rad aj na Slovensku: budúci víkend odpáli 10. sezónu SLOVAKIA RINGU Stredoeurópska trofej FIA v relykrose.

více ..

19.03.2019 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Buggyra před sezonou 2019

Buggyra Racing V roudnickém zázemí týmu Buggyra Racing je v posledních dnech nebývale rušno. Sešlo se zde ve stejnou chvíli celkem 10 závodních speciálů, které je potřeba připravit na novou závodní sezonu, která startuje již za pár týdnů. Jak práce probíhají se můžete podívat na videu uvnitř článku.

více ..

19.03.2019 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Šampionát OC Benet Cup se pro rok 2019 mění

Okruhový seriál OC Benet Cup nebude pokračovat v podobě, na kterou byli fanoušci dosud zvyklí. Do konce února se totiž nepřihlásil dostatečný počet účastníků, který by garantoval odpovídající sportovní hodnotu seriálu. S ohledem na ubíhající čas se tak promotér rozhodl neriskovat dobré jméno a letošní ročník zrušil.

více ..

18.03.2019 Okruhy, vrchy Vložil:Štěpán Faltus Celý článek

Martin Štefanko, jezdec týmu Haas v F1 Esports Series v rozhovoru pro náš web

Martin Štefanko Martin Štefanko, český jezdec týmu Haas v F1 Esport Series, jediný český zástupce v eROC Race of Champions, současný jezdec Race Room ADAC GT Masters Esport, poskytl našemu webu rozhovor. S Martinem Štefankem si povídal těsně před prvním víkendem Formule 1 Štěpán Faltus.

více ..

17.03.2019 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

DTM bude v letošní sezoně opět atraktivnější

Víkendový program DTM se opět v letošní sezoně rozšířil. Promotér DTM ITR GmbH představil další doprovodné serie, které doplní hlavní závody DTM o víkendech.

více ..

07.03.2019 Okruhy, vrchy Vložil:Standa Hylán Celý článek

Začala pokládka nového asfaltu, velký závodní okruh autodromu ožije v polovině března

Stavební firma obnovila v těchto dnech práce na výměně asfaltového povrchu velkého závodního okruhu mosteckého autodromu s homologací mezinárodní automobilové federace FIA a evropské motocyklové federace FIM Europe.

více ..

1   - 86 87 88   - 93