Ostatní

Ostatní

1   - 11 12 13   - 15

08.08.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Krkonoše Amerikou 2019 přilákaly auta, diváky i kulturu

Krkonoše Amerikou Již počtvrté si nadšenci amerických křižníků dali dostaveníčko jménem Krkonoše Amerikou ve Vrchlabí, které po dva dny svým kulturním programem bavilo diváky v Holiday Park Liščí farma v blízkosti Vrchlabí, známém to městě především místní automobilkou.

více ..

02.08.2019 Ostatní Vložil:Michal Hylán Celý článek

Již po čtvrté míří Krkonoše Amerikou do Vrchlabí a Špindlerova Mlýna!

V roce 2019 pro návštěvníky Krkonoš připravili organizátoři již 4. ročník mezinárodního srazu amerických aut a motocyklů na akci jménem Krkonoše Amerikou. 

více ..

12.06.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Schváleno navýšení příspěvku na konání Grand Prix České republiky

Automotodrom Brno Vláda České republiky v pondělí 10. června 2019 rozhodla o navýšení příspěvku na konání Grand Prix České republiky. Výše státní podpory pro tento ročník bude činit 55 miliónů korun.

více ..

11.06.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Ráji angličáků při závodním víkendu NASCAR ocení děti i sběratelé

OMV MaxxMotion NASCAR Show Výrazný prostor pro své vyžití dostanou při závodním víkendu OMV Maxxmotion NASCAR Show, který hostí mostecký autodrom o víkendu 29. a 30. června, nejmenší návštěvníci. Vedle programu na dopravním hřišti, kde si děti mohou zdarma zapůjčit kola, koloběžky i odrážedla, zúčastnit se her a soutěží o zajímavé ceny, vyřádit se na skákacích atrakcích, bude lákadlem zejména originální Hot Wheels zóna zaměřená na populární a již řadou generací chlapců oblíbené angličáky.

více ..

07.06.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Hyundai Tucson doplnil vozový park Masarykova okruhu Brno

Hyundai Tucson Hyundai Tucson je nově součástí flotily, která zabezpečuje provoz na závodní dráze Masarykova okruhu. Kompaktní SUV je svými parametry ideální zejména pro každodenní činnost race control týmu Automotodromu Brno.

více ..

15.05.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

UIM MOTOSURF WORLDCUP PŘIPRAVEN NA ZASTÁVKU V ČESKU

Motosurf Brno Světový šampionát v motorovém surfování má za sebou úvodní podnik ve Spojených arabských emirátech. AbuDhabi otevřelo sezónu a v kalendáři závodů plném lukrativních lokací napříč zeměkoulí má své místo také Česká republika.

více ..

1   - 11 12 13   - 15