Ostatní

Ostatní

1   - 10 11 12   - 15

02.09.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Skokan roku F1

Skokan roku F1 Zapojte se do prestižní ankety a zvolte Skokana roku F1. V roce 2018 zvítězil pilot týmu Renault Nico Hülkenberg, kterému cenu předával stejně jako každý rok zakladatel ankety Miroslav Sanytrák.

více ..

29.08.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Bezpečnostní komise závodů silničních motocyklů AČR řešila incident v Hořicích

Bezpečnostní komise AČR Během letošního ročníku České Tourist Trophy a závodů IRRC v Hořicích v Podkrkonoší došlo k incidentu, kdy na uzavřenou závodní trať přes veškerou činnost a důrazné pokyny pořadatelské služby vjelo neoprávněné osobní vozidlo. Případem se minulý týden zabývala bezpečnostní komise SZM Autoklubu České republiky na mimořádném zasedání.

více ..

28.08.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Kampaň Road Heroes součástí TOTAL Czech Truck Prix

Heroes Evropská asociace automobilových závodů (ETRA), která je promotérem evropského šampionátu okruhových tahačů (FIA ETRC), připravila pro letošní sezonu novou kampaň Road Heroes (silniční hrdinové). Jejím cílem je podpora kamionové dopravy, boj s nedostatkem řidičů formou pozitivní motivace a ocenění všech mistrů volantu, kteří mohou být budoucím kolegům příkladem. Kampaň tak má své místo i v programu závodního víkendu TOTAL Czech Truck Prix, který ve dnech 31. srpna a 1. září přivítá mostecký autodrom.

více ..

16.08.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autodrom Most pokračuje ve zkvalitňování povrchu

Autodrom Most Výměnou povrchu za kvalitnější a zpevněním krajnic v úseku dlouhém 200 metrů za šikanou po cílové rovince pokračovaly v srpnu práce na úpravách velkého závodního okruhu mosteckého autodromu.

více ..

08.08.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Hornická krajina, jejíž rekultivací vznikl i autodrom, je památkou UNESCO

UNESCO Na seznam světového dědictví UNESCO přibyly v červenci hornické památky v saském a českém Krušnohoří. Region je po staletí trvající těžební činností výrazně poznamenaný, vtiskla krajině jedinečný ráz. Většina štol, dolů a lomů však v současné době dosloužila, na mnoha místech už je hornická minulost těžko postřehnutelná. Podařilo se to i díky rekultivačním a revitalizačním projektům, které krajinu poškozenou těžbou navracejí přírodě v podobě zalesnění, vodních či zemědělských ploch. Mezi velmi úspěšné rekultivace patří ale i sportovní areály mosteckého autodromu, hipodromu a golfového hřiště.

více ..

1   - 10 11 12   - 15