Ostatní

Ostatní

1   - 9 10 11   - 15

13.09.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

O Zlatý volant může nyní díky kategorii SimRace Trophy zabojovat každý!

Simulator Soutěž SimRace Trophy o nejrychlejšího virtuálního okruhového jezdce na počítačovém simulátoru má za sebou zahajovací kolo. Uskutečnilo se při příležitosti pražské výstavy Auta na náplavce na přelomu srpna a září.

více ..

11.09.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

ZBRASLAV – JÍLOVIŠTĚ UDĚLALA TEČKU ZA NOVÝM ŠAMPIONÁTEM

Zbraslav - Jíloviště 2019 Dvaapadesátý ročník legendárního závodu Zbraslav – Jíloviště, který se v současnosti koná jako jízda do vrchu historických vozidel, se konal v sobotu 7. září 2019. I přes nepřízeň počasí se na Zbraslavské náměstí sjelo přes dvě stovky veteránů a tisíce diváků. Tímto podnikem vyvrcholil nový šampionát GRAND PRIX historických automobilů o putovní pohár prezidenta Autoklubu ČR.

více ..

10.09.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autoklub ČR partnerem Týdne hrdinů

Týden hrdinů Autoklub České republiky je partnerem akce Dny Integrovaného záchranného systému – Týden hrdinů, která probíhá od 9. září do 14. září na Výstavišti Praha v Holešovicích. Je určena pro děti ze základních škol; naučí se správné orientaci v městském provozu, co dělat když hoří, jak se zachovat v kritických situacích, nebo jak poskytnout první pomoc.

více ..

10.09.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Bezplatné dopravní besedy se seniory zpestří komentovaná prohlídka startovní věže

Besedy Bezplatné dopravní besedy se seniory zpestří komentovaná prohlídka startovní věže Bezplatné dopravní besedy nabízí řidičům a řidičkám ve věku 65 a více let mostecký autodrom. Zájemců se v učebně administrativní budovy polygonu ujme zkušený instruktor kurzů bezpečné jízdy. Při společné diskusi o dění na našich silnicích zaznějí důležité rady, například jak co nejlépe zvládnout současný provoz za volantem či řídítky motocyklů nebo bicyklu, instruktor seznámí seniory i se žhavými novinkami z legislativy. Účastníci besed se mohou těšit i na zpestření v podobě exkurze do startovní věže velkého závodního okruhu autodromu s výkladem průvodce.

více ..

02.09.2019 Ostatní Vložil:Standa Hylán Celý článek

Do areálu mosteckého autodromu dorazilo 1 140 čerstvých koní ze stáje KIA

Autodrom Most předání vozů KIA Společnosti KIA MOTORS CZECH a AUTODROM MOST slavnostně vstoupily do pátého roku vzájemné spolupráce zaměřené na bezpečnost silničního provozu. Patří k ní také každoroční obnova flotily vozů KIA, jež slouží jako instruktážní a předváděcí vozidla v kurzech bezpečné jízdy na výcvikových plochách polygonu.

více ..

1   - 9 10 11   - 15