Motorsport magazín

Web pro fandy motorsportu

1   - 8 9 10 11   - 15

07.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Pelikánová si v Portimau zazávodila, 13. místo však na postup nestačilo

Saša Pelikánová Portimao Alexandra Pelikánová obsadila v závodu Last Chance Race třinácté místo, a přestože v samotném závodu o postup výrazně vylepšila i svůj nejrychlejší čas z celého závodního víkendu v portugalském Portimau, nekvalifikovala se do hlavního nedělního závodů kategorie Supersport 300.

více ..

07.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Formule 3 v Monze: Smůla Zendeliho a body pro Scherera

Monza Jezdci Suber Junior Team by Charouz se objevili na startovním roštu Velké ceny Itálie v Monze jen týden po tragické nehodě ze Spa, která stála život Anthoine Huberta a ze které si jejich parťák z F2 Juan Manuel Correa odnesl těžká zranění. A pro českou stáj z toho byly body díky devátému místu Fabio Scherera.

více ..

07.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Vydařený první den v Portimãu pro ACCR Czech Talent Team - Willi Race

Czech Talent team Portimao Po dlouhé letní pauze, kterou ACCR Czech Talent Team - Willi Race využil k testování, se dnes rozjela závěrečná část letošní sezóny v mistrovství světa Superbiků. Český tým má pro závěrečné podniky hned tři jezdce, když Olivera Königa a Vojtěcha Schwarze doplnil Miloslav Hřava. V portugalském Portimãu se dnes rozjelo další kolo letošní sezóny v mistrovství světa Superbiků.

více ..

06.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Vašek Šafář v Brně s náhradní formulí

Vašek Šafář Masaryk Racing Days Na Masaryk Racing Days startuje ve třídě D2 i nadějný severočeský závodník Václav Šafář. Krátce jsme hovořili s jeho otcem a manažerem v jedné osobě Václaven Šafářem sen.

více ..

05.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Brno čeká o tomto víkendu automobilový vrchol sezóny.

Masaryk Racing Days Na Masarykův okruh dorazí Formule 1 a středoevropská okruhová elita Brno – 17 jednotlivých závodů čeká všechny návštěvníky Masaryk Racing Days. Závodní akce se uskuteční 6. až 8. září a nabídne boj o tituly ve středoevropském okruhovém šampionátu, atraktivní formulový pohár BOSS GP a výjimečnou závodní exhibici domácího týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra.

více ..

05.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Saša Pelikánová se po letní přestávce vrací na závody

Saša Pelikánová Česká motocyklová závodnice Alexandra Pelikánová se po takřka dvouměsíční letní přestávce vrací do světového šampionátu Supersport 300 a o nadcházejícím víkendu se představí v portugalském Portimau. Devatenáctiletá rodačka z Brna využila pauzu mezi jednotlivými závodními víkendy k fyzickému tréninku i testování v sedle závodního motocyklu.

více ..

1   - 8 9 10 11   - 15

Partneři

Formuleshop s.r.o

Zájezdy na F1

Agentura Pozitif s.r.o.

Zlatý volant

Autodrom Most

OKO 69

Racing Expo 2019

Skokan roku F1