Motorsport magazín

Web pro fandy motorsportu

1   - 7 8 9 10 11   - 15

10.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Bezplatné dopravní besedy se seniory zpestří komentovaná prohlídka startovní věže

Besedy Bezplatné dopravní besedy se seniory zpestří komentovaná prohlídka startovní věže Bezplatné dopravní besedy nabízí řidičům a řidičkám ve věku 65 a více let mostecký autodrom. Zájemců se v učebně administrativní budovy polygonu ujme zkušený instruktor kurzů bezpečné jízdy. Při společné diskusi o dění na našich silnicích zaznějí důležité rady, například jak co nejlépe zvládnout současný provoz za volantem či řídítky motocyklů nebo bicyklu, instruktor seznámí seniory i se žhavými novinkami z legislativy. Účastníci besed se mohou těšit i na zpestření v podobě exkurze do startovní věže velkého závodního okruhu autodromu s výkladem průvodce.

více ..

09.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Další ročník oblíbené závodní série vychovávající nové talenty českého motorsportu je tady

ARS I letošní zima bude plná divokých smyků a radosti z vítězství. Další ročník oblíbeného seriálu závodů pro amatéry na autodromu v Sosnové u České Lípy se rychle blíží.

více ..

08.09.2019 Motorsport Vložil:Jindra Kraus Celý článek

Charles Leclerc po devíti letech dovezl Ferrari vítězně do cíle v Monze

Leclerc Monza 2019 Máme za sebou další formulový víkend, chtělo by se říci, že náročný. Smrtelná havárie Anthoina Huberta z minulých podniků v Belgii zanechá černou skvrnu v motorsportu již navždy. Je těžké to všechno vstřebat, navíc každým dnem přichází nové zprávy ohledně stavu dalšího účastníka havárie, Juana Manuela Correy, který je dle posledních informací v umělém spánku a objevily se u něho problémy s dýcháním. Přejme si, aby vše dobře dopadlo.

více ..

08.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Martin Prokop jako další z motoristických sportovců objevil motosurf

Martin Prokop Martin Prokop se vstoupil do rodiny motoristických závodníků, kteří objevili kouzlo motorového surfu. Zařadil se tak vedle Jakuba Kornfeila, Arona Caneta, Franca Morbidelliho či Mattia Pasiniho.

více ..

08.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Body pro Ilotta, ale krutý konec víkendu

Vypadalo na úžasný víkend pro Sauber Junior Team by Charouz. Na okruhu v Monze v dalším díle šampionátu FIA Formule 2 si Callum Ilott dojel v sobotu pro čtvrté místo, v nedělním sprintu to navíc vypadalo na pódium. V posledním kole však přišel zkrat britského pilota a konec nadějí.

více ..

08.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Formule 3 v Monze: Pro Charouzovu stáj dovezl body jen Scherer

Monza Byl to celkem solidní víkend. Další díl FIA Formule 3, tentokrát na legendárním okruhu v Monze, byl z pohledu českého týmu Sauber junior by Charouz docela vydařený. Zasloužil se o to zejména švýcarský pilot Fabio Scherer, který bodoval jak v sobotním hlavním závodě, tak i v nedělním sprintu.

více ..

1   - 7 8 9 10 11   - 15

Partneři

Formuleshop s.r.o

Zájezdy na F1

Agentura Pozitif s.r.o.

Zlatý volant

Autodrom Most

OKO 69

Racing Expo 2019

Skokan roku F1