Motorsport magazín

Web pro fandy motorsportu

1   - 6 7 8 9 10 11   - 17

25.10.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Macháček střídá Kolomého

Macháček Již 42. ročník nejslavnější dálkové soutěže Rally Dakar, která vstoupí v lednu v Saúdské Arábii do své třetí kapitoly, se ponese z hlediska týmu Buggyra Racing ve znamení podstatné změny. V kategorii Side by Side se za volantem zbrusu nového speciálu s označením Can-Am Buggyra MK50 XRS představí nová akvizice Buggyry, pětinásobný vítěz Rally Dakar Josef Macháček.

více ..

24.10.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Startuje jubilejní X. Rallye Berounka Revival

Rally Berounka Revival Již po desáté se sejdou o tomto víkendu legendy našeho motorsportu a příznivci historických závodních a sportovních automobilů v sobotu ráno v SOU Radotín, odkud v 9 hodin vyrazí první ze 150 přihlášených posádek na trať revivalu.

více ..

24.10.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Zatěžkávací zkouška v týmu L Racing při Rally Košice

L Racing Rally Košice Náročná disciplína, neľahké trate, vážni súperi a vrtkavý faktor šťastia: aj taká bola 45. Rally Košice uplynulý víkend. Dvojdňová súťaž ukončila tohtoročný šampionát, rozdala posledné karty a našla mená víťazov aj tých, čo nemali toľko šťastia.

více ..

24.10.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Czech Drift Series 2019. Závodní dráhu Automotodromu Brno ovládnou mistři driftu

Czech drift Series Brno Na Masarykově okruhu se tento víkend 26. a 27. října uskuteční poslední závodní akce letošní sezóny. Šampionát Czech Drift Series nabídne ve svém závěrečném podniku souboj středoevropské špičky v jízdě řízeným smykem.

více ..

24.10.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Listím zahlcená Rally Košice

Igor Drotár Košice 45. Rally Košice poslala na rozlúčku s aktuálnou sezónou miliardu "ďakovných" listov za napínavým ročníkom... Hovoríme samozrejme o krásnom jesennom lístí, ktoré neobyčajne zahltilo asfalty súťažných tratí.

více ..

23.10.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra čeká světové finále v Jerezu

Mičánek Motorsport powered by Buggyra O posledním říjnovém víkendu vyvrcholí Lamborghini Super Trofeo Trophy na španělském okruhu Jerez de la Frontera světovým finále, kterému bude předcházet závěr sezóny evropského poháru s českou účastí týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra.

více ..

1   - 6 7 8 9 10 11   - 17

Partneři

Formuleshop s.r.o

Zájezdy na F1

Agentura Pozitif s.r.o.

Zlatý volant

Autodrom Most

OKO 69

Racing Expo 2019

Skokan roku F1