Motorsport magazín

Web pro fandy motorsportu

1   - 6 7 8 9 10 11   - 15

11.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Gabriela Jílková bude usilovat o sedačku ve W Series

QuickGabi Čistě dámská formulová série W Series bude pokračovat i v následujícím roce. Stejně jako v letošní premiérové sezóně, tak i v té následující bude doplňovat německý pohár cestovních vozů DTM. Cílem celé série je především vybrat ze všech žen tu nejrychlejší, která pak bude bojovat o místo především v týmech formule 1.

více ..

10.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Carboniacup čeká IP Stav Racing Day na Slovakiaringu

Lausitzring Již letošní šestý závodní den má před sebou Carboniacup a míří na slovenskou trať nedaleko Orechovej Potoni, tedy jak všeobecně známo Slovakiaring. Dne 11.9. se otevřou brány a jezdci vyjedou opět na traťna dvojzávod. O tento závodní den se svými finančními prostředky zasadila firma IP STAV jehož je garantem a proto se její jméno objevilo v názvu závodu.

více ..

10.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Carboniacup míří na Slovakiaring a Rieger Motorsport bude u toho

Slovakiaring Již ve středu pokračuje nezávslý šampionát CarboniaCup závody na okruhu Slovakiaring. Okruh se nachází blízko obce Orechová Potôň v okrese Dunajská Streda, postaven byl v roce 2009, jsou na něm čtyři uměle vytvořená převýšení a svou délkou 5,922 km patří mezi ty delší. Nejrychlejší zaznamenané kolo: Klaas Zwart, F1 Jaguar R5, kterého jsme v loňském roce viděli testovat i na autodromu Most.

více ..

10.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autoklub ČR partnerem Týdne hrdinů

Týden hrdinů Autoklub České republiky je partnerem akce Dny Integrovaného záchranného systému – Týden hrdinů, která probíhá od 9. září do 14. září na Výstavišti Praha v Holešovicích. Je určena pro děti ze základních škol; naučí se správné orientaci v městském provozu, co dělat když hoří, jak se zachovat v kritických situacích, nebo jak poskytnout první pomoc.

více ..

10.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

V dešti sice obstál, avšak bez úspěchu

Patrick Schober Masaryk Racing Days 2019 Vo svojom prvom daždivom preteku v Brne v Českej republike Patrick Schober ukázal, ako vie zvládnuť pretekárske auto Formule 4. Prvý závod v sobotu sa začal dažďovou sprchou a pre pilotov Drexlerovho pohára, znamenalo štartovať po dvoch kolách za Safetycar.

více ..

10.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Oliver König: nedělní závod nevyšel podle představ

Portimao neděle Mistrovství světa Superbiků o víkendu pokračovalo závody v portugalském Portimãu. V nedělním závodě třídy Supersport 300 se z ACCR Czech Talent Teamu - Willi Race představil Oliver König, který obsadil 26. místo. Letošní sezóna v mistrovství světa Superbiků se chýlí ke konci a jeden ze závěrečných víkendů pro třídu Supersport 300 se o víkendu odjel v Portimãu v Portugalsku.

více ..

1   - 6 7 8 9 10 11   - 15

Partneři

Formuleshop s.r.o

Zájezdy na F1

Agentura Pozitif s.r.o.

Zlatý volant

Autodrom Most

OKO 69

Racing Expo 2019

Skokan roku F1