Motorsport magazín

Web pro fandy motorsportu

1   - 5 6 7   - 8

12.09.2020 Motorsport Vložil:Michal Hylán Celý článek

Maťo Homola na TCR Europe 2020 v Zolderi na 3. mieste!

Perfektné časy, vyvážená jazda a najpresvedčivejšie výsledky spomedzi všetkých jazdcov na Hyundai i30 N TCR už od piatkových voľných tréningov, fantastické výkony v kvalifikácii a nakoniec bezchybná jazda v pretekoch. To je krátky sumár piatka a soboty v belgickom Zolderi, kde sa koná druhý pretekársky víkend TCR Europe 2020.

více ..

12.09.2020 Motorsport Vložil:Roman Klemm Celý článek

Závod F2 v Mugellu: Delétraz dojel Charouzovi pro třetí místo

Nikita Mazepin by Roman Klemm V sobotním závodě formule 2 v Mugellu hrály rozhodující roli taktiku a neutralizace. Právě ohledně taktiky si stratégové Charouz Racing Systemu vedli výborně a tak jejich Louis Delétraz mohl společně s vítěznou dvojicí týmu Hitech, Mazepinem a Ghiottem na stupeň vítězů. Ruský vítěz, kterému jeho otec stáj Hitech-F2 koupil, se tím naráz zařadil mezi favority na titul mistra. Bodově doposud dominující trojice dnes totiž vyšla témeř naprázdno...

více ..

12.09.2020 Motorsport Vložil:Roman Klemm Celý článek

F3 v Mugellu: Frederik Vesti vyhrál závod, Logan Sargeant má zaděláno na titul

Pro velké nedělní finále sezony 2020 si nejlepší výchozí pozici pro boj o titul mistra připravil Američan Logan Sargeant. Stačilo mu k tomu nenápadné, ale dobře kalkulované šesté místo, daleko za vítězem Frederikem Vestim z Dánska. První z obou toskánských závodů nepřinesl jezdcům Charouz Racing Systemu štěstí: Belov se Staňkem po kolizích nebodovali.

více ..

12.09.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Buggyra tento víkend v belgickém Zolderu

Buggyra Racing Týden po úspěšném představení v Nogaru nabral tým Buggyra Zero Mileage Racing ve složení Adam Lacko - Téo Calvet - Aliyyah Koloc, kurs Zolder. Na tradičním belgickém okruhu se kromě aktuálně největších hvězd evropského truckracingu představí rovněž nejlepší nizozemští piloti.

více ..

11.09.2020 Motorsport Vložil:Roman Klemm Celý článek

Kvalifikace Formule 2 v Mugellu: Christian Lungaard poprvé na pole-positon, Charouzovy vozy jen ve středu pole

Formule 2 by Roman Klemm V kvalifikaci formule 2 v Mugellu se poprvé ve své kariéře prosadil dánský jezdec francouzského týmu ART, Christian Lungaard. Velmi těsně porazil Brity Daniela Ticktuma a Calluma Ilotta. Oba vozy Charouz Racing Systemu zajely v první sérii rychlých kol velmi slibné časy, druhá část kvalifikace jim ale sedla hůře. A tak vystartují Louis Delétraz a Pedro Piquet zítra pouze z pozic 12 a 16.

více ..

11.09.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Tomáš Mišík - nová naděje slovenského kartingu

Tomáš Mišík Dnes najlepší slovenský kartingový pretekár robí dobré meno Slovensku nielen výsledkami, ale snaží sa pomáhať aj rozvoju mladých pretekárskych talentov.

více ..

1   - 5 6 7   - 8