Motorsport magazín

Web pro fandy motorsportu

1   - 5 6 7 8 9 10 11   - 15

12.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Belgický Zolder je další zastávkou Buggyra Racing

Most 2019 neděle Zolder: Okruh ve znamení adrenalinu. Po závodě v Mostě, ve kterém prohrál v neděli truck racing s počasím, budou nejrychlejší truckeři starého kontinentu bojovat o body na belgickém okruhu v Zolderu.

více ..

12.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Sandro Zeller vítězí předčasně v Drexler Cupu už po Brně

Drexler Cup Brno V rámci Masaryk Racing Days se konal další závod Drexler Automotive F3 Cupu, promotovaný Franzem Wössem, a tak se na startu střední zóny D2 objevily vozy italské, německé, či švýcarské. Především italský pohár Topjet 2000 přivedl na start silnou konkurenci. Z českých jezdců uchovával velkou naději na bednové umístění především Tom Bëckhäuser s Dallarou od Franze Wösse.

více ..

12.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Formule 4: Suverénní Charouzovi mladíci míří na Hockenheim

Hockenheimring V naprosté pohodě se mohou na okruhu v Hockenheim cítit jezdci Sauber Junior Team by US Racing - Charouz Racing System. Všichni čtyři piloti jsou totiž na prvních čtyřech příčkách německého šampionátu Formule 4. Théo Pourchaire, Arthur Leclerc, Roman Staněk i Alessandro Ghiretti však neusínají na vavřínech a mají velký hlad po dalších bodech. Je to úžasný pohled.

více ..

12.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Igor Drotár vícemistrem Slovenska v závodech do vrchu

Igor Drotár Vytrvalý dážď a náročné podmienky poznačili uplynulý víkend Majstrovstvá Slovenska preteky automobilov do vrchu (MSR PAV) na Pezinskej Babe. Igor Drotár si tam potvrdi svoje pevné strieborné miesto v našom národnom kopcovom šampionáte. Dážď, ani jemne vysychajúca trať nezmenili nič na poradí 1. Věroslav Cvrček, 2. Igor Drotár...

více ..

11.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

ZBRASLAV – JÍLOVIŠTĚ UDĚLALA TEČKU ZA NOVÝM ŠAMPIONÁTEM

Zbraslav - Jíloviště 2019 Dvaapadesátý ročník legendárního závodu Zbraslav – Jíloviště, který se v současnosti koná jako jízda do vrchu historických vozidel, se konal v sobotu 7. září 2019. I přes nepřízeň počasí se na Zbraslavské náměstí sjelo přes dvě stovky veteránů a tisíce diváků. Tímto podnikem vyvrcholil nový šampionát GRAND PRIX historických automobilů o putovní pohár prezidenta Autoklubu ČR.

více ..

11.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Nedělní závod Alpe Adria v Mostě se pojede jako memoriál Gerharda Ittnera

Alpe Adria Mezinárodní šampionát silničních motocyklů na tratích střední Evropy Alpe Adria, který se o víkendu 27. až 29. září vrací po dvou letech do Mostu, je vypsaný také jako Mistrovství ČR. Ve startovním poli všech osmi výkonnostních tříd je proto zastoupena řada českých jezdců. Nedělní závod organizátoři domácího mistrovství zasvětili památce významné osobnosti nejen tuzemského motoristického sportu, patriotovi mosteckého autodromu a jeho dlouholetému sportovnímu řediteli Gerhardu Ittnerovi. Těžké nemoci podlehl v prosinci 2017.

více ..

1   - 5 6 7 8 9 10 11   - 15

Partneři

Formuleshop s.r.o

Zájezdy na F1

Agentura Pozitif s.r.o.

Zlatý volant

Autodrom Most

OKO 69

Racing Expo 2019

Skokan roku F1