Web pro fandy motorsportu

1   - 5 6 7 8 9 10 11   - 17

26.10.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Kyle Larson po 75 závodech zvítězil

Kyle Larson Dover Na trati Dover International Speedway se konal historický 100. závod v nejvyšší sérii NASCAR, který byl tradičně vypsán na 400 kol, tedy na 400 mil. V novém kvalifikačním rekordu si pro Pole Position dojel Denny Hamlin, pro kterého to bylo už 32. Pole Position v kariéře. V první řadě ho doplnil Kyle Larson.

více ..

Filip Salač po sobotě v Austrálii

Filip Salač Austrálie 2019 Velká cena Austrálie šampionátu MotoGP byla dnes značně ovlivněna počasím. Kvůli velkému větru a nakonec i dešti bylo obtížné na Phillip Islandu jezdit. Filip Salač den rozjel druhým místem v tréninku a poté v kvalifikaci obsadil 22. místo.

více ..

Stáji Mičánek Motorsport powered by Buggyra se Jerezu zatím daří

Mičánek Motorsport Jerez 2019 Stáji Mičánek Motorsport powered by Buggyra se v závěrečných dvou závodech letošní sezony Lamborghini Super Trofeo Europe podařilo nasbírat celkem 16 bodů. Ve španělském Jerezu dnes vyvrcholila závěrečnými dvěma závody letošní sezona evropského šampionátu Lamborghini Super Trofeo. A v případě Mičánek Motorsportu powered by Buggyra se rozhodně nejednalo o nevydařenou tečku.

více ..

Petr Polák přestupuje do nového týmu

Petr Polák Osmnáctiletý talent českého motokrosu Petr Polák dnes v klubovém domě Autoklubu České republiky podepsal smlouvu se švýcarským týmem IXS MXGP, za který bude v příští sezóně startovat v seriálu mistrovství světa v motokrosu.

více ..

25.10.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Formulovou sezónu HKC Racing Teamu zakončil triumf

Matěj Kácovský Autodrom Most Mostecký závodní HKC Racing Team se kromě výchovy jezdců na motokárách zabývá i okruhovým závoděním s formulemi. V letošním ročníku Carbonia Cupu si ve třídě D4 vedli jeho piloti skutečně výborně. V závěrečném podniku na Autodromu Most vyhrál třídu Matěj Kácovský před Dany Ludererem. Pavel Machulda dokončil závod čtvrtý. V celkovém bodování je letošním vítězem mezi dvoulitrovými monoposty Luderer a Matěj, který z devíti závodů sezóny odjel jenom čtyři, je nakonec třetí.

více ..

Filip Salač po pátečních trénincích v Austrálii

Salač Austrálie Se sedmnáctou Grand Prix se šampionát mistrovství světa silničních motocyklů přesunul na okruh Phillip Island v Austrálii. Pro Filipa Salače je to další nová trať, kterou se musí rychle naučit, navíc měl dnes technické problémy. Zámořská šňůra mistrovství světa silničních motocyklů tento víkend pokračuje na Phillip Islandu v Austrálii, kdy jde zároveň o sedmnáctou Velkou cenu letošní sezóny.