Motorsport magazín

Web pro fandy motorsportu

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 15

17.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Formule 3 zná svůj kalendář pro příští sezonu

Silverstone Dnes byl zveřejněn kalendář šampionátu FIA FORMULA 3 pro rok 2020. Zahrnovat bude celkem devět víkendů - tedy o jeden více než v roce 2019.

více ..

17.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Roman Staněk přepisuje historii: Mladý Čech okouzlil motoristický svět

Roman Staněk   Je to něco, na co český motoristický sport dlouho čekal. Tedy alespoň pokud jde o formule. Enge, Janiš nebo Charouz, všichni tito borci měli do F1 blízko, nebo se v šampionátu dokonce na chviličku mihli. Roman Staněk je jméno, které se sportovní svět učil pořádně skloňovat teprve od začátku této sezóny. Nakonec, nic jiného mu nezbývalo.

více ..

16.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

EDDA CUP tento víkend pokračuje v Horním Jiřetíně

ZAV Jiřetín O tomto víkendu se na trati mezi Horním Jiřetínem a Novou Vsí v Horách uskuteční letošní předposlední závod nezávislého seriálu závodů automobilů do vrchu EDDA Cup. Po loňské obnovené premiéře se na zdejší náročné trati sejdou, aby bojovali o poháry pro nejlepší v jednotlivých vypsaných třídách a o body do celkové mistrovské klasifikace.

více ..

16.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Neobyčejný víkend I.S.R. Racingu při podniku ADAC GT Masters na Hockenheimu

Hockenheimring I.S.R. Racing při předposledním víkendu ADAC GT Masters na Hockenheimu (GER) zaznamenal svůj doposud nejlepší víkend letošní sezóny, když v závodech obsadil páté, resp. sedmé místo. Český tým vedený Igorem Salaquardou si konečně připsal skvělé výsledky a zásluhou výborných výkonů Filipa Salaquardy (CZE) a Franka Stipplera (GER) se jejich Audi R8 LMS #33 pohybovalo v Top 10.

více ..

16.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Formule 4: Pourchaire stále vede šampionát, Staněk nejlepším nováčkem sezóny

Hockenheimring Poslední díl zbývá do konce sezóny německého mistrovství Formule 4. A na Sachsenringu to bude pořádné drama, protože Théo Pourchaire ze stáje Sauber Junior Team by US Racing-Charouz Racing System vede šampionát už jen o jediný bodík před Norem Haugerem. Jisté však je, že nejlepším nováčkem sezóny se už s předstihem stal Roman Staněk, což je obrovský úspěch českého motristického sportu.

více ..

15.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Lacko psal v Zolderu historii. Ve třetím závodě získal 1000. pohár.

Zolder Adam Lacko získal ve třetím závodě v belgickém Zolderu stříbrný pohár, který se pro tým Buggyra rovná historickému milníku. Druhou jízdu z důvodu prasklého kotouče nedokončil. Dále tak v průběžném hodnocení šampionátu zůstává na třetí pozici za dvojicí Hahn, Albacete. Oly Janes dnes zaznamenal desáté a jedenácté místo, a i nadále vládne Grammer Cupu.

více ..

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 15

Partneři

Formuleshop s.r.o

Zájezdy na F1

Agentura Pozitif s.r.o.

Zlatý volant

Autodrom Most

OKO 69

Racing Expo 2019

Skokan roku F1