Web pro fandy motorsportu

1   - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   - 17

03.11.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Maťo Homola získal pro Slovensko na FIA Motorsport Games bronz

Maťo Homola Maťo Homola zabojoval a po náročných pretekoch z FIA Motorsport Games 2019 Rome, ktoré môžeme nazvať majstrovstvami sveta, či olympijskými hrami v motoršporte, prináša na Slovensko bronzovú medailu! Po včerajších pretekoch sa držal slovenský pretekár na 2. mieste so ziskom 18 bodov.

více ..

Filip Salač: Body se sice počítají, ale tento víkend se nedařilo

Filip Salač Malajsie 2019 Předposlední závod letošní sezóny mistrovství světa silničních motocyklů byl pro Filipa Salače jako na houpačce. Vždy, když získal několik pozic, propadl se vzad a musel se znovu vydat na stíhací jízdu. Nakonec byl v cíli třináctý a připsal si tři mistrovské body.

více ..

02.11.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Reprezentant Slovenska Maťo Homola v prvním závodě na FIA Motorsport Games druhý

Maťo Homola FIA Motorsport Games Maťo Homola odštartoval FIA Motorsport Games 2019 Rome, ktoré môžeme nazvať majstrovstvami sveta, či olympijskými hrami v motoršporte, najlepším spôsobom. Presvedčivé výsledky vo voľných tréningoch, či kvalifikácií a nakoniec 2. miesto v prvých pretekoch víkendu.

více ..

Ke spokojenosti je opravdu daleko

Jakub Kornfeil Malajsie Po dnešní kvalifikaci na malajskou Grand Prix v Sepangu měl český jezdec Jakub Kornfeil ke spokojenosti opravdu hodně daleko. Sice se mu podařilo vylepšit čas oproti pátečním tréninkům, avšak tak nepatrně, že to stačilo akorát na 27.místo na startu.

více ..

Filip Salač: Dnes to nebyl můj den

Filip Salač Malajsie V malajském Sepangu dnes pokračoval program osmnácté Grand Prix letošní sezóny mistrovství světa silničních motocyklů. Filip Salač po dobrém pátku bohužel čelil problémům, ať už se soupeři, či s motorkou, takže s dneškem není tak spokojený.

více ..

01.11.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Sezóna 2019 u silničních závodů motocyklů a výhled pro rok 2020

Letošní sezóna v českých silničních motocyklových šampionátech skončila a proto komise SZM Autoklubu ČR zasedla a zhodnotila uplynulé závodní podniky. Zároveň nastínila plány pro příští rok. Během letošní třetí schůze komise silničních závodů motocyklů (SZM) Autoklubu České republiky zhodnotila uplynulou sezónu a zároveň představila předběžné plány pro nadcházející rok 2020.