Motorsport magazín

Web pro fandy motorsportu

1   - 2   - 3

22.05.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Mostecký závod IDM v ohrožení, promotér jej musel předběžně zrušit

IDM Most Závod mezinárodního německého šampionátu silničních motocyklů (IDM), který se měl jet na mosteckém autodromu začátkem července, promotér předběžně zrušil. Důvodem jsou dosud platná vládní nařízení v souvislosti s šířením pandemie nemoci covid-19, konkrétně omezení počtu účastníků akcí ve venkovních prostorech.

více ..

10.05.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Racecast Jana Černého. Díl třetí

Racecast J.Černého - Václav Pech Máme tady třetí díl závodnického podcastu s názvem Racecast z dílny Jana Černého. Po nucené pauze si Honza do studia pozval další všem dobře známé jméno českého motorsportu. Třetím hostem v pořadu Racecast není kdo jiný než několika násobný mistr České republiky Václav Pech jun.

více ..

09.03.2020 Motorsport Vložil:Jakub Smetana Celý článek

Joey Logano za sebou udržel dotírajícího Harvicka a zvítězil

Logano Série NASCAR se přesunula na čtvrtý závod sezóny. Tentokrát se jezdci utkali na oválu ISM Raceway ve Phoenixu. Tento jednomílový ovál byl další ostrou zkouškou pro všechny jezdce. Jednak se zde jelo s odlišným balíkem aerodynamiky a také to byl první závod letošní sezóny na tzv. short track oválu. Závod pojmenovaný Fan Shield 500 byl vypsaný na dlouhých 312 kol. V trénincích si velmi dobře vedl Chase Elliott, který skončil v první tréninku druhý a finální trénink dokonce vyhrál. Velmi dobré tempo měli i jezdci Toyoty, kteří se trápili minulý víkend ve Fontaně.

více ..

1   - 2   - 3

Partneři

Formuleshop s.r.o

Zájezdy na F1

Agentura Pozitif s.r.o.

Zlatý volant

Autodrom Most

OKO 69

Racing Expo 2019

Skokan roku F1