Motorsport magazín

Web pro fandy motorsportu

1   - 2 3 4   - 5

12.08.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Sting Motorsport úspěšný na Rajdu Rzeszowski, Valaška už tolik nevyšla

Stig Motorsport Rajd Rzeszowski Dve súťažné posádky, dve súťažné vozidlá s rovnakým polepom, no dve samostatné rally súťaže vzdialené od seba niekoľko stoviek kilometrov. Aj toto je slovenský Sting Motorsport. V prípade rally tímov nie je ničím neobvyklým, ak jeho súťažné posádky bojujú v jednom okamihu na viacerých rally podujatiach. A presne toto sa stalo počas uplynulého víkendu aj v slovenskom Sting Motorsport Teame.

více ..

12.08.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

ACCR Czech Talent Team - Willi Race a Smrz Racing – Willi Race po závodech v Portimãu

ACCR Czech Talent Team - Willi Race a Smrz Racing - Willi Race Portimao Jen co se odjely závody ve španělském Jerezu, se šampionát Mistrovství světa Superbiků přesunul do portugalského Portimãa, kam také zamířil český tým ACCR Czech Talent Team - Willi Race a Smrz Racing - Willi Race. Letošní závodní sezóna v Mistrovství světa Superbiků se znovu rozjela na přelomu července a srpna ve španělském Jerezu. Hned další víkend byly na programu další závody, tentokrát v portugalském Portimãu.

více ..

12.08.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

RUFA-MOTOR SPORT Team absolútním vítězemm druhého kola MSR v rally 2020

RUFA-MOTOR SPORT Team Absolútnym víťazstvom slovenského RUFA-MOTOR SPORT Teamu skončilo druhé kolo Majstrovstiev Slovenska v rally 2020, ktoré sa konalo v dňoch 6. – 8..2020 v poľskom Rzeszowe. Súťažná posádka Grzegorz Grzyb – Michal Poradzisz, ktorá na vozidle Škoda Fabia R5 EVO2 reprezentuje slovenský RUFA-MOTOR SPORT Team, absolútne vyhrala po úvodnom kole Majstrovstiev Slovenska v rally 2020 v Maďarsku, aj druhé kolo v poradí, ktoré sa konalo v rámci MARMA 29. Rajd Rzeszowski v poľskom meste Rzeszow a jeho okolí.

více ..

12.08.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Dominik Stříteský vítězem Peugeot Rally Cupu na Valašce

Peugeot Rally Cup Rally Bohemia 2020 KOWAX ValMez Rally 2020 se vzhledem k jarnímu nouzovému stavu konala v náhradním termínu a letní úmorné vedro dalo zabrat posádkám, mechanikům i technice. Podobně pekelné bylo také závodní tempo na špici absolutního pořadí i v jednotlivých třídách. V seriálu Peugeot Rally Cup jednoznačně zvítězil Dominik Stříteský, ale o druhé místo se bojovalo až do posledních metrů. .

více ..

11.08.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Kesko Racing Team v cíli MARMA 29. Rajd Rzeszowski 2020

Kesko  Racing MARMA 29. Rajd Rzeszowski 2020 Druhé kolo Majstrovstiev Slovenska v rally 2020, ktoré sa konalo v poľskom Rzeszowe a jeho okolí bolo pre dvojicu jeho súťažných posádok veľkou neznámou. Dnes už je všetko inak, pričom jedna z nich videla až cieľ, druhá žiaľ nie.

více ..

11.08.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Emerson Fittipaldi si vyzkoušel mostecký okruh, legenda se zajímala i o anketu Zlatý volant

Fittipaldi na Autodromu Most Velký závodní okruh mosteckého autodromu nese od pondělí další nesmazatelnou stopu. Jejím autorem je legenda motoristického sportu, dvojnásobný mistr světa formule 1 Emerson Fittipaldi. Ve své premiéře na severu Čech ale použil neobvyklý nástroj, pilotoval totiž závodní tahač týmu Buggyra Racing.

více ..

1   - 2 3 4   - 5