Motorsport magazín

Web pro fandy motorsportu

1   - 2   - 3

19.10.2020 Motorsport Vložil:Roman Klemm Celý článek

Foto story formule 4 na Red Bull Ringu: Johnny Edgar: „Co pro mne máte připraveno na rok 2021 Dr. Marko?“

Johnny Edgar mohl potleskat sám sobě. Kolegu Jaka Crawforda (vlevo) měl dvakrát jasně v hrsti, Němec Joshua Duerksen již o titul nejede. Na Red Bull Ringu absolvoval německý šampionát ADAC-Formel 4 pátý podnik svého kalendáře a pořád jasněji se rýsuje, že se mistrem pravděpodobně stane Red Bullem podporovaný Johnny Edgar ze stáje Van Amersfoort.

více ..

19.10.2020 Motorsport Vložil:Roman Klemm Celý článek

Jubilejní 200. závod ADAC-GT-Masters na Red Bull Ringu vyhrálo BMW

ADAC GT Masters -  Red Bull Ring by Roman Klemm Po Lausitzringu, Nurburgringu, Hockenheimringu a Sachsenringu zavítal šampionát ADAC- GT-Masters na rakouskou trať Grand Prix u Spielbergu. Své pověsti, že je snad nejlépe obsazeným mistrovstvím GT udělala tato série i za téměř zimních podmínek (jezdilo se v průměru za 5stupňové zimy).

více ..

19.10.2020 Motorsport Vložil:Roman Klemm Celý článek

Formule 4: Na Red Bull Ringu zabránila smůla špičkovým výsledkům Josefa Knoppa

Josef Knopp Red Bull Ring by Roman Klemm „Díky“ skutečnosti, že italský svaz pořádal o stejný víkend národní podnik v Monze, našly cestu do promrzlého pohoří Tauern na Red Bull Ring jen čtyři týmy německého šampionátu ADAC-Formule 4. Pro 12 přítomných pilotů to tedy znamenalo velkou šanci na „levné body“ – chtělo to jen, „chytit tuto příležitost za pačesy“.

více ..

18.10.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Úspěšný víkend pro Buggyru, Lacko i Calvet okupovali bednu

Buggyra Racing Hungaroring neděle Druhý podnik Evropského šampionátu tahačů se pro Buggyra Zero Mileage Racing team nesl ve znamení pódiových umístění. Zlatý, dva stříbrné a jeden bronzový pohár, k tomu dvě výhry a stejný počet druhých míst v GoodYear cupu. Taková je bilance z Hungaroringu.

více ..

18.10.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Filip Salač v Aragónu šestnáctý

Filip Salač Aragon V neděli 18. října 2020 vyvrcholil jedenáctý letošní podnik světového šampionátu silničních motocyklů MotoGP na okruhu ve španělském Aragónu. Program závodů zahájila kategorie Moto3 ve které startuje Filip Salač, jezdec Rivacold Snipers Teamu, český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu ČR.

více ..

1   - 2   - 3