Motorsport magazín

Web pro fandy motorsportu

1   - 2   - 3

18.02.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Drexler Cup odstartuje v květnu a zavítá i do Brna

Drexler Cup Série známá pod jmény Austria F3 Cup a Remus Cup se loni představila pod novým sponzorem firmou Drexler, a tak promotér Franz Woess měl opět pod patronací pěkné pole všemožných formulí od F3, F Renault, či F4.

více ..

17.02.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Filip Mareš při premiéře v mistrovství světa obstál

Filip Mareš Rally Sweden Česká posádka Filip Mareš – Jan Hloušek, kterou podporuje Autoklub České republiky, se poprvé společně postavila na start závodu seriálu mistrovství světa v rally. Úřadující juniorské mistry Evropy v této disciplíně rozhodně nečekal lehký úkol, Rally Sweden dlouhodobě patří mezi světové podniky a letošní ročník navíc měl doslova atypické podmínky.

více ..

17.02.2020 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Peugeot ve WEC pokračuje, Rebellion Corporation nečekaně odchází

Peugeot WEC REBELLION CORPORATION, která na konci loňského roku spojila síly se společností Peugeot v rámci přípravy na účast v mistrovství světa ve vytrvalostních závodech (WEC) a 24 hodin Le Mans, nyní učinila nečekané rozhodnutí, a to stáhnout se ze společného projektu. Důvodem tohoto kroku je změna politiky investic společnosti Rebellion, což mělo za následek ukončení veškerých aktivit Rebellionu v motoristickém sportu.

více ..

16.02.2020 Motorsport Vložil:Filip Zavadil Celý článek

Gragson vítězí v Daytoně

Daytona X-finity První akce pro prostřední sérii XFINITY v sezóně 2020 se již tradičně konala na oválu Daytona International Speedway na Floridě. Závod nesl jméno NASCAR Racing Experience 300 a jak již název napovídá, byl vypsán na 300 mil. Pro jezdce to znamenalo ujet 120 kol na slavnémokruhu. Toto číslo bylo rozděleno na 3 části, tzv. stage. Stage 1 a 2 měly shodně 30 kol, 3. fáze pak pokryla zbývajících 60.

více ..

16.02.2020 Motorsport Vložil:Petr Smetana Celý článek

Jízda po střeše, velké nehody, sedmý nejtěsnější dojezd a nejlepší umístění ženy v historii série

Daytona Zimní přestávka je u konce a jako první se na start postavili jezdci Gander RV & Outdoors Truck Series v úvodním závodě roku 2020. Jednalo se už o 21. závod Trucků v Daytoně a tento závod je považován za královský v celém kalendářním roce.

více ..

1   - 2   - 3

Partneři

Formuleshop s.r.o

Zájezdy na F1

Agentura Pozitif s.r.o.

Zlatý volant

Autodrom Most

OKO 69

Racing Expo 2019

Skokan roku F1