Motorsport magazín

Web pro fandy motorsportu

1   - 2 3   - 4

22.01.2021 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Hoosier Racing Tire se stal novým oficiálním dodavatelem pneumatik pro NASCAR Whelen Euro Series. Ta v červnu zavítá i do Mostu.

NASCAR Whelen Euro Series 2021 Od sezóny 2021 bude americká společnost se sídlem v Indianě dodávat pneumatiky pro všechna auta oficiální evropské série NASCAR. Hoosier Racing Tire, člen celosvětového koncernu Continental, podepsal dlouhodobou smlouvu na dodávku pneumatik pro všechny týmy pro příštích 7 let

více ..

21.01.2021 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Český fotograf Chytka zase dělal pro vítěze. Na Dakaru spal denně 3 hodiny, jeho tým pořídil přes 150 tisíc snímků

fotograf Marian Chytka Rallye Dakar je extrém. A to nejen pro závodníky. Na dno svých sil si při něm sáhnou i fotografové. Jeden z těch světově nejžádanějších, Čech Marian Chytka, už tuhle šichtu podstoupil podesáté. „Spal jsem denně průměrně jen něco přes tři hodiny, ale ten adrenalin člověka žene dál, takže ve tři vstává a vydává se do pouště najít to nejlepší místo pro fotku,“ uvedl rodák ze Vsetína, jehož klienty byly znovu ty největší motoristické hvězdy.

více ..

20.01.2021 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Nesmírně vydařená sezona 2020 pro RUFA MOTOR SPORT Team

RUFA MOTOR SPORT Team v roce 2020 Slovenský RUFA MOTOR-SPORT Team zažil v roku 2020 rally sezónu plnú úspechov. A to aj napriek faktu, že nad celým svetom prevzala vládu pandémia COVID-19. Snáď aj spomínaná pandémia vyburcovala RUFA MOTOR-SPORT Team a jeho súťažné posádky k nadpriemerným výkonom a to hneď v rámci niekoľkých majstrovských seriálov.

více ..

20.01.2021 Motorsport Vložil:Roman Klemm Celý článek

Před sezonou 2021: Kokpity F2 a F3 se začínají plnit

F3 by Roman Klemm Především ohledně šampionátu FIA-Formule 3 si musíme na první závod sezony ještě hodně dlouho počkat, jak ve formuli 3, tak i ve formuli 2 se ovšem již začínají formovat sestavy roku 2021. V obou třídách, které tentokrát nebudou vystupovat v rámcovém programu mistrovství světa F1 společně, ale pouze střídavě, znovu nastoupí i česká stáj Charouz Racing System.

více ..

19.01.2021 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Spolek pro GP ČR Brno posílají zastupitelé do insolvence

MotoGP Brno Brněnští zastupitelé odsouhlasil na dnešním jednání poslat jej do insolvence. Zástupci jihomoravského kraje, který je stejně jako město Brno zakladatelem spolku, o tom budou jednat v nejbližších dnech.

více ..

19.01.2021 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

POLEMIKA. Zdeněk Zelenka versus Jan Kalivoda

Josef Macháček a Jan Kalivoda Vydavatel časopisu Dakarmania a provozovatel stejnojmenného webu Zdeněk Zelenka zveřejnil svůj názor k prezentaci vítězství nestora Dakaru Josefa Machářka. S jeho komentářem, který vyvolal dosti emocí, polemizuje mluvčí Buggyra Racing Jan Kalivoda. Oba texty přinášíme

více ..

1   - 2 3   - 4