Motorsport magazín

Web pro fandy motorsportu

1   - 10 11 12   - 23

28.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Robert Shwartzman šampionem Formule 3

Robert Shwartzman Rus Robert Shwartzman získal titul šampiona Formule 3. Stalo se tak předčasně při domácím podniku v Soči.

více ..

28.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Pád ani nepříznivé podmínky ji nezastavily.

S.Pelikánová Magny Course Pelikánová v úvodních trénincích v Magny-Cours obsadila patnácté místo Alexandra Pelikánová zahájila ve francouzském Magny-Cours poslední závodní víkend své premiérové sezóny ve světovém šampionátu kategorie Supersport 300.

více ..

27.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Vidět Le Mans a vyhrát...

Le Mans Zatímco běžná populace hovoří v souvislosti s městem, které je zapotřebí vidět a poté skonat, o Neapoli, v případě okruhových automobilových závodníků padají jména jako Indianapolis a především Le Mans. A právě legendární francouzský okruh přivítá o víkendu nejlepší truckery starého kontinentu.

více ..

26.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Oliver König: Magny Cours musím vynechat

Oliver König ACCR Czech Talent Team - Willi Race se musí při závodech mistrovství světa Superbiků ve francouzském Magny-Cours obejít bez Olivera Königa. Český závodník si bohužel při nedávném tréninku přivodil zranění a lékaři mu zakázali start.

více ..

26.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Pelikánová se připravuje na závěrečný podnik sezony, úkolem je postup do hlavního závodu

Saša Pelikánová Alexandra Pelikánová se o nadcházejícím víkendu představí ve francouzském Magny-Cours. Pro českou motocyklovou závodnici týmu Kawasaki GP Project to bude poslední závodní víkend v její premiérové sezóně ve světovém šampionátu kategorie Supersport 300.

více ..

26.09.2019 Motorsport Vložil:Standa Hylán Celý článek

L Racing hodlá na Ostrej Lúke potvrdit mistrovský titul

L Racing Posledné podujatie Majstrovstiev Slovenska pretekov automobilov do vrchu (MSR PAV) je tu: L Racing Ostrá Lúka 2019 bude peknou bodkou za úspešnou sezónou v tíme L Racing. Jedenásť absolútnych víťazstiev v tejto sezóne má na konte už dvojnásobný Majster Slovenska Věroslav Cvrček ml. z tímu L Racing.

více ..

1   - 10 11 12   - 23

Partneři

Formuleshop s.r.o

Zájezdy na F1

Agentura Pozitif s.r.o.

Zlatý volant

Autodrom Most

OKO 69

Racing Expo 2019

Skokan roku F1