Moto

Moto

1   - 53 54 55   - 57

29.03.2019 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Filip Salač: Nová trať se mi líbí, ale je těžká na naučení

Filip Salač Argentina 2019 V Argentině se dnes rozjela druhá Grand Prix letošní sezóny a Filip Salač tak poprvé vyzkoušel trať okruhu Termas de Río Hondo během prvních volných tréninků.

více ..

27.03.2019 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Filip Salač: Na novou trať se těším

Filip Salač   Filipa Salače čeká druhá Grand Prix letošní sezóny, která se koná na okruhu Termas de Río Hondo v Argentině. Na této trati je český závodník poprvé, takže si bude muset co nejrychleji zvyknout na nové prostředí.

více ..

27.03.2019 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Čeští junioři po závodech Cuna de Campeones v Ribeře

Cuna de Campeones O uplynulém víkendu se ve španělské Ribeře rozjela letošní sezóna Cuna de Campeones, se kterou spolupracují i čeští reprezentanti za podpory Autoklubu ČR. Prvních závodů se tak zúčastnili Štěpán Zuda, Jakub Gurecký a Nicolas Salač.

více ..

23.03.2019 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

ACCR Czech Talent Team - Willi Race: Předsezónní testy ve Španělsku

ACCR Czech Talent Team-testy 2019 Ještě předtím, než český tým ACCR Czech Talent Team - Willi Race rozjede letošní sezónu v mistrovství světa Superbiků, vyzkoušel své stroje pro třídu WorldSSP300 na španělských okruzích. Na konci loňského roku vznikl nový český tým ACCR Czech Talent Team - Willi Race.

více ..

15.03.2019 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Miro Laki Sloboda bude startovat na legendární Tourist Trophy na ostrově Man

Slovenský motocyklový závodník Miroslav Laki Sloboda se dočkal. Po dvou úspěšných startech na Manx Grand Prix na ostrove Man se v roce 2019 jako první Slovák v historii představí na závodech Tourist Trophy!

více ..

13.03.2019 Moto Vložil:Standa Hylán Celý článek

Filip Salač si z Kataru odváží další cenné zkušenosti

Filip Salač Katar Filip Salač hodnotí první závodní víkend letošní sezóny v mistrovství světa silničních motocyklů, který byl ovlivněn těžkým pádem. O uplynulém víkendu se na katarském okruhu Losail rozjela letošní sezóna mistrovství světa silničních motocyklů. Na start se těšil také český závodník Filip Salač, který je letošním nováčkem ve třídě Moto3

více ..

1   - 53 54 55   - 57