Indycar, NASCAR

1   - 2 3 4 5 6   - 7

05.08.2020 Indycar, NASCAR Vložil:Petr Smetana Celý článek

Matt Crafton se poprvé za 67 závodů dočkal vítězství.

Matt Crafton Třetí nejvyšší série NASCAR zavítala na 1.5 mílový ovál Kansas Speedway na kterém se uskutečnil již desátý letošní závod celého šampionátu. Jezdce čekalo 134 kol v celkové vzdálenosti 200 mil.

více ..

05.08.2020 Indycar, NASCAR Vložil:Standa Hylán Celý článek

Brad Keselowski vrací Hamlinovi úder vítězstvím v New Hampshire

Brad Keselowski Dvacátý závod letošní sezóny jezdci absolvovali na oválu New Hampshire Motor Speedway v Loudonu. Tento závod byl o necelých sto mil ještě kratší než poslední závod v Kansasu minulý týden. Jak je již z názvu závodu patrné (Foxwoods Resort Casino 301), na jezdce čekalo celkem 301 kol. Vítězství z loňské sezóny zde obhajoval Kevin Harvick.

více ..

25.07.2020 Indycar, NASCAR Vložil:Jakub Smetana Celý článek

Denny Hamlin odrazil útoky Keselowského a dojel si pro páté letošní vítězství

Denny Hamlin PlayOff letošní sezóny se čím dál víc blíží a s tím roste i nervozita u jezdců, kteří ještě nemají jistotu postupu. Devatenáctý závod sezóny se konal na oválu Kansas Speedway. Na jezdce ovšem tentokrát čekalo ,,pouze'' 400 mil.

více ..

23.07.2020 Indycar, NASCAR Vložil:Petr Smetana Celý článek

Z posledního místa na první

Simon Pagenaud Pátým dílem skládanky IndyCar Series bylo opět dvojité závodění na jedné a té stejné dráze stejně tako jako na trati Road America. Tentokráte se konaly dva noční závody na krátkém 1,4 kilometru dlouhém oválu. Oba závody byly vypsány na 250 kol.

více ..

20.07.2020 Indycar, NASCAR Vložil:Jakub Smetana Celý článek

Austin Dillon se po dvou letech vrací na Victory Lane po vítězství v Texasu

NASCAR Texas 2020 Osmnáctý závod letošní sezóny se konal na oválu Texas Motor Speedway. Na jezdce tak čekalo dlouhých 334 kol, což je 500 mil. Jezdci se navíc potýkali s vysokými teplotami během závodu. Závod nesl název O'Reilly Auto Parts 500. Kyle Busch tak absolvoval svůj třetí závod během tohoto víkendu. Závody v Xfinity a Trucích dokázal vyhrát, nicméně po závodě Xfinity neprošel po závodní inspekcí a vítězství mu bylo odebráno.

více ..

17.07.2020 Indycar, NASCAR Vložil:Petr Smetana Celý článek

Scott Dixon potřetí v kariéře dokázal vyhrát tři závody v řadě

Scott Dixon Třetím závodem NTT IndyCar Series 2020 byl závod na slavném okruhu Road America, která se poprvé v kalendáři tehdy ještě série CART objevila v roce 1982. Jako již tradičně byl závod vypsán na 55 kol o celkové délce 352 kilometrů. Jedná se tak o nejdelší závodní okruh v kalendáři IndyCar. Road America měří dlouhých šest a půl kilometru.