esporr

E-sport

1   -   - 2

21.05.2020 E-sport Vložil:Michal Hylán Celý článek

Bottas s Oconem se zúčastní virtuálního závodu v Monaku. Uvidíme rekordní počet pilotů F1

Příštím virtuálním závodem Formule 1 bude Monako. Na okruhu v ulicích Monte Carla uvidíme rekordní počet reálných jezdců Formule 1. Připojí se Valtteri Bottas a Esteban Ocon.

více ..

08.05.2020 E-sport Vložil:Michal Hylán Celý článek

Virtuálně se rozjede také W Series, šampionát pouze pro ženy

Tak jako se jezdí v dnešní době koronaviru několik esport závodů v mnoha kategoriích motorsportu, tak se nyní rozjedou také virtuální závody W Series. Šampionát bude logicky pouze pro závodnice a můžeme se těšit už dnes na zajímavá jména.

více ..

06.05.2020 E-sport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Autodrom se zviditelnil vítězstvím v evropské virtuální sérii NASCAR

EuroNASCAR Esports Series Autodrom se zviditelnil vítězstvím v evropské virtuální sérii NASCAR Skvělý úspěch zaznamenal tým mosteckého autodromu v úterním druhém závodě virtuálního seriálu pod názvem EuroNASCAR Esports Series na okruhu v americkém Watkins Glen. Přemožitele ve startovním poli totiž nenašel čtyřnásobný šampion série Virtual GP Michal Šmídl, jenž hájí barvy právě týmu mosteckého autodromu OMV MaxxMotion NASCAR Show.

více ..

03.05.2020 E-sport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Bratia Slováci ovládli 1. Virtuální Rally Bohemia

Rally Bohemia Premiérovou virtuální Rally Bohemia má za sebou 417 zúčastněných jezdců z celkem 668 přihlášených. Na závodníky čekala náročná soutěž, kde kromě úzkých a technických pasáží si museli jezdci poradit také s náročným počasím, jak bývá u Rally Bohemia zvykem.

více ..

20.04.2020 E-sport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Homola, Gonda i další talentovaní jezdci se zúčastní Mistrovství Slovenské republiky v digitálním motorsportu

Online Racing Již příští pondělí se rozjede historicky první Mistrovství Slovenska v digitálním motorsportu, které organizuje Onlineracing.eu, kde narazíte na známá závodnická jména jako Richard Gonda, Maťo Homola, Štefan Rosina či Andrej Studenič.

více ..

19.04.2020 E-sport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Maťo Homola je aktivní i v čase celosvětové pandemii koronaviru

Maťo Homola Slovenský automobilový pretekár a reprezentant, Maťo Homola, kvôli aktuálnej situácií ešte neodhalil svoje plány na tento rok, avšak fanúšikovia ho môžu vídavať na pretekárskych tratiach, aj keď iba tých virtuálnych.

více ..

1   -   - 2