esporr

E-sport

1   - 2   - 3

30.06.2020 E-sport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Mičánek Motorsport ovládl ESET iSERIES, Záruba šampiónem!

ESET iSeries Mičánek Motorsport Tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra ovládl historicky první ročník virtuálního šampionátu ESET iSeries, která byla zároveň i prvním oficiálně pořádaným seriálem na našem území. Josef Záruba se stal mistrem mezi jednotlivci se ziskem 146 bodů.

více ..

16.06.2020 E-sport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Mičánek Motorsport ovládá ESET iSeries, Záruba a Makeš dominovali na Slovakia Ringu

MičánekMotorsport Slovakiaring V neděli pokračoval čtvrtým podnikem virtuální šampionát ESET iSeries. Jeho pomyslným dějištěm se stal u jezdců velice oblíbený Slovakia Ring. Ke dvěma závodům na této technicky náročné trati se přihlásilo 23 jezdců, mezi nimiž excelovali jezdci týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra.

více ..

10.06.2020 E-sport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Misano: Téo bral dvě bedny

Buggyra Racing Misano Druhý závod FIA ETRC digital se konal v neděli na okruhu v Misanu. Buggyra postavila opět sestavu, se kterou počítá pro zbytek standardní sezóny ve složení Adam Lacko, Téo Calvet a Aliyyah Koloc. Nejlépe si opět vedl francouzský mladík.

více ..

06.06.2020 E-sport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Téo na stupních vítězů, Aliyyah brala body!

Buggyra Racing Další závod již zítra! Závodem na Hungaroringu odstartoval premiérový ETRC Digital Racing Challenge. Tým Buggyra Racing vyslal do boje trojici Adam Lacko, Téo Calvet, Aliyyah Koloc a nevrátil se z Maďarska s prázdnou. Další podnik odstartuje už zítra v 17:30. Sledujte živý přenos na Sport5 nebo Facebooku Buggyra Racing.

více ..

04.06.2020 E-sport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Mičánek Motorsport ovládá ESET iSeries

ESET iSERIES  Mičánek Motorsport Pandemie koronaviru, se v uplynulých dvou měsících dotkla snad všech odvětví napříč celou planetou. Ušetřen nebyl ani závodní svět, ve kterém zůstaly rychlé stroje ukryty v garážích a jejich jezdci zůstali v posilovnách a na simulátorech. Proto se i Mičánek Motorsport účastní virtuálního šampionátu ESET iSeries zahájeného na Hungaroringu.

více ..

03.06.2020 E-sport Vložil:Standa Hylán Celý článek

Premiérovou eSport Rallye Český Krumlov vyhrál Dennis Zeťák

1.závod MMČR v Online Rally SONAX Mezinárodní mistrovství České republiky v Online Rally má za sebou úspěšnou premiéru. Historicky první soutěží v oficiálním virtuálním šampionátu Autoklubu České republiky se stala 1. eSport Rallye Český Krumlov, o jejíž organizaci se postarali pořadatelé stejnojmenné rally, která ve své reálné podobě musela být kvůli koronavirové epidemii pro letošní rok zrušena. Ovšem i digitální podoba krumlovské rally nakonec nabídla zajímavé atrakce a sportovní výkony.

více ..

1   - 2   - 3