Americké závody

Indycar, NASCAR

20.01.2020 Indycar, NASCAR Vložil:Standa Hylán Zpět

Tipovací soutěž NASCAR CZ

Facebooková stránka NASCAR CZ již tradičně pořádá každým rokem tipovací soutěž pro fanoušky této americké série. Výjimkou není ani letošní rok. Zúčastnit se může kdokoli. Registrace je více než jednoduchá.

Soutěž Nascar Na stránce NASCAR CZ je na hlavní stránce připnutý přihlašovací příspěvek. V případě, že máte zájem se registrovat, stačí napsat svojí vybranou přezdívku právě pod tento příspěvek do komentářů. Čas na to se zaregistrovat je až do 16. února 20:30.

Co se týče pravidel, není to nic složitého. Vždy v týden závodu (většinou v pondělí) se na hlavní stránku NASCAR CZ připne tiket na daný závod. Tiket obsahuje datum a čas (přibližný) startu závodu. Vy pod tento příspěvek do komentářů napíšete svojí zvolenou přezdívku pod kterou jste se registrovali a číslo jezdce, kterého pro daný závod tipujete. Konec tipování na daný závod končí v momentě, kdy zavlaje zelená vlajka, označující start závodu. Více o pravidlech, co se týče bodování, účasti v Playoff atd...se dozvíte přímo na stránce NASCAR CZ.

Celkový vítěz tipovací soutěže se může těšit na menší odměnu, ale víc zatím prozrazovat nebudeme. Pokud vás to zaujalo, neváhejte a pojďte se k nám přidat! O zábavu bude rozhodně postaráno.

V případě jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat na naší facebookové stránce NASCAR CZ.

Odkaz na facebookové stránky NASCAR CZ: https://www.facebook.com/nascarczko/ Odkaz na album ohledně Tipovací soutěže 2020: https://www.facebook.com/pg/nascarczko/photos/?tab=album&album_id=10156901818421524 Odkaz na přihlašovací příspěvek : https://www.facebook.com/nascarczko/photos/a.10156901818421524/10156901817406524/?type=3&theater

Jakub Smetana