Moto

Moto

18.06.2019 Moto Vložil:Standa Hylán Zpět

Největší motocyklová charitativní akce MDA Ride již tuto sobotu

Již pojedenácté pořádá MDA Ride největší motocyklovou charitativní akci v ČR a vřejnou sbírku, jejichž výtěžek používá na individuální pomoc lidem se svalovou dystrofií, které sdružují Asociaci muskulárních dystrofiků v ČR a Parent Project, a na podporu činnosti těchto organizací.

MDA Ride Již pojedenácté pořádá MDA Ride největší motocyklovou charitativní akci v ČR a vřejnou sbírku, jejichž výtěžek používá na individuální pomoc lidem se svalovou dystrofií, které sdružují Asociaci muskulárních dystrofiků v ČR a Parent Project, a na podporu činnosti těchto organizací. Součástí letošního ročníku je i tým Klymčiw Racing. V rámci programu bude mj. i dražba závodní přilby Ondřeje Klymčiwa, která s ním absolvovala jeho první Dakar v roce 2015. Právě v této přilbě zajel při své dakarské premiéře 20. místo a skončil druhý mezi nováčky.

Akce je určena jezdcům na motocyklechg všech velikostí a značek, široké veřejnosti a všem milovníkůmdobré hudby a zábavy. Vstupné na akci je zdarma, součástí je mimojiné výstava sportovních a veteránských amerických automobilů, výstava motocyklů a vybavení vojenské policie, fotografování na motocyklu Harley Davidson, výstaa motocyklů BMW a spousta dalších akcí. Program začíná již v 9 hodin koncertem skupiny Strahov a končí koncertem kapely Eddie Stoilow s bubeníkem Petrem Čechem.

MDA Ride během prvních deseti let věnovali 6 200 534 Kč na individuální pomoc lidem se svalovou dystrofií, podpořili 318 projektů. MDA Ride získává všechny zdroje fundraisingem a využívá bezplatné pomoci mnoha podporovatelů. Mezi tváře MDA Ride patří např. Michal “Indi” Dokoupil, motocyklový novinář Jaroslav Šíma, tenista Andrew Paulson, moderátor Vladimír Hron, modelka Iveta Vítová a právě Ondřej Klymčiw, který dal k dispozici svou přilbu z legendární Rally Dakar.

foto: MDA Ride

MDA RideMDA Ride