Formule

Formule

06.01.2020 Formule Vložil:Standa Hylán Zpět

Lutopol Racing Team nabízí možnost prezentace v rámci závodů

Severočeská stáj LUTOPOL RACING TEAM si v loňském roce prošla těžkou zkouškou. Po těžkém zranění zemřel jejich jezdec, majitel stáje Radek Polák. V letošním roce hodlá tým opět svou formuli Renault prohnat na závodních okruzích. A vozový park chce dokonce rozšířit. k tomu jsou potřeba finanční prostředky. Vedení týmu v čele s Jiřím Mihalíkem přichází se zajímavou nabídkou pro fandy, případné sponzory.

Lutopol Racing Team "Hledáte možnost prezentace své společnosti? Nebo máte rádi motorsport a chcete jej podpořit? Pokud ano, jsme připraveni Vám nabídnout spolupráci.

Jsme závodní stáj, která se účastní mezinárodních okruhových závodů. Disponujeme formulovým vozem Renault 2.0 a na trať v sezóně 2020 představíme i nový přírůstek ve vozovém parku. Nabízíme zajímavou formu propagace, včetně mediální podpory. Vaše reklama bude skutečně vidět!

Jsme tu i pro fanoušky, na sociální síti máme přes 1000 sledujících. Nejde jen o umístění loga na našem vozidle, ale i v depu, oblečení a soutěží pro fanoušky o velmi zajímavé ceny. Naše depo, je připraveno a skutečně má co nabídnout. Existují i nové možnosti, a to zajímavé aktivity pro podporu zaměstnanců partnerský společností či obchodních klientů.

Dle výše finanční podpory dokážeme zrealizovat různé propagační aktivity. Kontaktujte nás a určitě nalezneme způsob, jak zviditelnit i Vaši společnost!" 

Jiří Mihalík, foto Radoslav Holan, Míra moulis, esha

 Lutopol Racing Team Lutopol Racing Team Lutopol Racing Team